Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a feleségemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a feleségemmel újra egymásra találjunk a házasságunkban?

Figyelt kérdés

Két gyermekünk van, akiket nagyon szeretünk. Mi is nagyon szeretjük egymást feleségemmel, de úgy érzem hosszú ideje már hogy nem kíván, legalábbis ami a hálószobai életünket illeti.


Úgy érzem ha én nem kezdeményezek, akkor semmi sem történik (így se sok..).

Úgy érzem férfiként és apaként többet érdemelnék. Egész nap dolgozok, reggel elviszem a nagyot bölcsibe, délután játszóterezünk, etetek, altatok, pelenkázok, olykor-olykor éjszakázok is ha a pici fogzik, hogy tudjon pihenni a feleségem következő etetésig.

Ha olyan van anyósom és édesanyám is elszokott jönni néha segíteni, tehát még csak azt se lehet mondani hogy magára maradt a gyermeknevelésben a párom.


Nem szeretnék sem elválni, sem más karjaiba futni, vele szeretném leélni az életemet a nehéz idő dacára is de kezdek belefáradni abban hogy könyörögnöm kelljen egy kis "együttlétért" és abba hogy ez csak engem zavar..


Nagyon sokat beszélgetünk, hogy hogyan lehetne visszahozni a tüzet a házasságunkba de kifogást többet érzek, mint megoldási javaslatot vagy áldozatkészséget.


Akik jártak hasonló cipőben, hogyan sikerült megoldanotok a problémát?



2019. ápr. 11. 13:28
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy lehetséges, hogy még vannak fájdalmai a feleségednek? Gátseb, túl szűkre varrt gát, hüvelyi sérülések, ha császár volt fájhat a heg... mennyire érzi jól magát a bőrében általánosan? Nem szégyellheti a testét? Nem áll fenn nála depresszió? A szülès előtt élvezte a szexet?
2019. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
20-as egy igazi feleség!
2019. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%

Hát lehet, hogy a 20-as igazi feleség, de nekem szülés után azt mondta a férjem, hogy muszájból ne szexeljek vele, ha nem kívánom vagy fáj vagy bármi. Megoldja ő a régi videóinkkal 😂😂😂 mondjuk szerencsére én azonnal kívántam őt, és nem volt varratom se szóval nem volt gond.


De ez olyan hülyeség, hogy a férfinak is vannak igényei. Nem tudom férfiak mit gondoltok, de próbáljátok már ki a terhességet, a szülést, a szoptatást és utána mondjátok, hogy akkora kedvetek van a szexhez. Alapból a szoptatáshoz napi 500 kalória kell, égess el te is annyit napi szinten, fáradt leszel-e...

2019. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#20

Én mondjuk inkább halnék meg szex nélkül, mint hogy valaki kötelességből legyen csak velem úgy, hogy közben nem kívánja.... de ízlések és pofonok.

2019. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Több gond is van. Pl.:

"Egész nap dolgozok, reggel elviszem a nagyot bölcsibe, délután játszóterezünk, etetek, altatok, pelenkázok, olykor-olykor éjszakázok is ha a pici fogzik, hogy tudjon pihenni a feleségem következő etetésig."

Tl sokat vállalsz. Szép dolog ez, csak éppen nem érsz rá a feleséged lelkével törődni. Egy nőnek szüksége van rá, hogy (legalább időnként) a lelkét is megöleljék, ne csak a testét.

A másik sarkalatos probléma, hogy nem tud rád felnézni. Ez általános probléma a mai férfiaknál, mióta a hétfejű sárkányok, a kardfogú tigrisek, ellenséges hordák kihaltak, és semmi hőstettet nem tudunk véghez vinni. Még azt a nyamvadt vacsorának valót is a boltban szerezzük be, nem úgy mint a régi parasztok, akik az egész évi betevőt előteremtették. Ha elvégezzük azt, amit minden valamirevaló nő is el tud végezni, azzal (bár szereztünk néhány jó pontot) voltaképpen nem csináltunk semmi rendkívülit. Nem vittük haza a farkas bundáját, amivel büszke csillogást tudnánk a párunk szemébe varázsolni, vagy amitől férfiként nézne ránk.

2019. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
*Túl sokat vállalsz.
2019. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy fel voltam rá készülve hogy gyerek(ek) után ha kicsit is, de megváltozik az élet itthon.

Mivel kiegyensúlyozottak, szeretetben élnek ezt pozitív visszajelzésnek könyvelem el, jó szüleik vagyunk külön-külön és együtt is.


Vigyázok arra is hogy a feleségem is biztonságban legyen itthon. Értem ezalatt azt hogy tudja, rám számíthat akkor is ha a boltból kell valami apróság vagy akár h látom rajta hogy kimerült ezért hajnalban "műszakozok" a kicsivel ha felkel.


Nem tudom igazából egy férfi még mi egyebet tud tenni, szerintem ígyis túlvállalom magam mint apa és férj. Nem vagyok egy lelkizős típus de megtud velem mindent osztani mert figyelek és mindig "elérhető" vagyok ha beszélgetni szeretne, egyszóval bizalmasa vagyok.


Ezeket egyáltalán nem mellkas veregetésből írtam le, ezeket élem/éljük a mindennapokban, ezért kérdeztem hasonló robotoló bajtársaim jartak-e hasonló cipőben.

2019. ápr. 12. 22:10
 28/30 anonim ***** válasza:
20-as vagyok : nem kötelességből tettem, hanem szeretetből és kedvességből. Én is akartam, nem volt kényszer, ezt hol olvastátok?
2019. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Erre van megoldas de ha leirom akkor siman lepontoznak. Ugyhogy irj esetleg privit
2019. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

UPDATE!


Sok minden változott azóta, határozottan jó irányba.

Leültünk egyik este megbeszélni aggályainkat és problémáinkat, talán most érezte először hogy ha bizonyos dolgok nem változnak, akkor nem lesz közös jövőnk.


Nagyon megijedt feleségem, azóta mintha kicserélték volna :)


Én továbbra is ugyanúgy segítek otthon, ahogy eddig és én is változtatok azokon a habitusokon amelyekkel ő nem tudott azonosulni.


Üdv és köszi a kommenteket

2019. máj. 17. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!