Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre ment a házasságom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre ment a házasságom, nem tudom mit tegyek, miért nincs erőm tovább küzdeni?

Figyelt kérdés
Fel halmozódtak a gondok,de nem megoldhatatlanok,a férjem mégsem tesz semmit.Csak hogy párat említsek,túlsúlyos és hiába mondom neki hogy zavar,hónapok ota a sex sem működik éppen emiatt nem hajlandó leadni pár kilót.Vannak rossz fogai igy a lehelete is taszít,de ezt sem bánja.Nem dolgozik,meg keresi a pénzt mindenre de fix munkahelye nincs,hiába próbálom megértetni vele hogy ez nem jo igy,ő biztos nem megy el dolgozni.A fontossági sorrend még mindig nem helyes nála...velem nem igazán foglakozik,nem beszélgetünk,nem érzem nőnek magam mellette,csak cseléd vagyok ugy érzem. 3 gyerekünk van,velük sokat foglalkozik de ugy élünk mint a lakótársak.Nincs már energiám küzdeni,sodródok a mindennapokkal a gyerekek miatt,de jo ez igy?Igy kell leélnem az életem? Én nem akarom ezt...
2019. ápr. 12. 09:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"A legtöbb magyar ember soha nem gondolkodik előre, hogy az adott tettének mi lesz a következménye, de utólag siránkozni azt tud. Senki nem gondol abba bele, hogy később akár valami negatív és váratlan közbe jöhet és akkor na, azt hogyan is oldjuk meg."


Kérdező ajánlom figyelmedbe ezeket a mondatokat.Ez pontosan rád is rád illik, és még itt rengeteg mindenkire.

Azért, mert a 78%-osban pacsi pajtásra találtál, a helyzeted változatlan marad, ha csak össze nem kapod magad sürgősen.A férjed nem fog változtatni, nem fűződik érdeke hozzá, mivel valószínűleg egy gyenge, gyáva embernek lát(és még csak nem is cáfolható meg), aki mindent elvisel, csak a látszatházasság megmaradjon.Belemerültél az önsajnálatba, de ettől nem fog változni semmi, amíg te! nem változtatsz.Attól, hogy itt páran megsajnálnak megint nem változik meg a helyzeted.

És nem, nem azért írom ezeket, hogy bántsalak, de valahogyan muszáj se.ggberúgni téged is, hogy gondolkozz, és ne csak az önsajnálaton járjon az eszed.Mert jelenleg csak ez látható.Mindenre a kifogás, kifogás hátán.És egy elképzelt mesevilágban élsz, hogy még mindig a csodát várod a férjedtől.Na azt várhatod életed végéig.Aki ilyen szinten van, mint ő, az nem fog változtatni, és akkor sem, ha otthagyod a francba.Neked viszont meglenne a lehetőséged egy új életre nélküle.Ami lehet az első időkben nehéz lenne, de felnőtt ember mindent megtud oldani, ha tényleg akarja.A hangsúly a tényleg akaráson van.Gondold végig.Ettől minden csak jobb lehet.De szerintem neked még mindig nem fáj annyira, hogy lépj.A kifogásaid az ékes bizonyítékai.Rád férne egy szakember segítsége is, mert nagyon elvagy csúszva az önbecsülésben.Magyarán szólva lábtörlőként viselkedsz.Iszonyat gyenge jellemed van, és így szültél gyerekeket.Ők is csak azt látják, hogy az apjuk mennyire semmibe se nézi az anyjukat, és ezt te hagyod, ahelyett, hogy már rég kiszálltál volna ebből.Jó tanítás részedről.És itt menteni minek?Egyedül te kevés vagy hozzá.A férjed meg lesza.rja.

2019. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Nem tartom felelőtlennek magam,honnan is tudhattam volna hogy ez vár rám?Te honnan tudod hogy nem írsz ide pár év múlva hasonló segítséget kérve?Azt gondolod hogy ha most minden szupi az lesz gyerek után is?Fogalmad sincs milyen gondok jönnek elő ha már gyerek van,lehet a szerelem kimondhatatlanul nagy,minden kapcsolatban vízválasztó valamilyen szinten egy gyerek.Jobbat mondok,egészen tavaj nyár végéig nem voltak komoly gondjaik,vagyis nekem nem tűnt fel,hogy azota mi történt ne kérdezd,nem tudom.Honaprol hónapra érzem magam rosszabbul ebben a házasságban,egyre gyengébb vagyok,egyre inkább csak el vagyunk egymás mellett.Miért?Miért most?Az aki elválik miért akkor teszi amikor,miért nem később vagy félévvel hamarabb?Sok olyan kérdés amire akkor sem kapsz választ ha benne leszel nyakig a bajban....
2019. ápr. 13. 12:53
 43/46 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon őszinte kommentelő! Szinte minden szavaddal egyet értek! Nem fogom fel bántásként,építő jellegű kritika ez.Egyben tévedsz,nem sajnálom magam és nem is sajnáltatom,talán csak a “nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek” teória érvényesül most.Igen rávilágítottál a lényegre,az önbecsülésemmel komoly gondok vannak.Nem kifogásokat keresek,tényeket irok le amikor is ugyanoda lyukadok ki /miből/ anyagilag egyenlőre nem megoldott a helyzetem,segítség nincs.De mindannyian megerősítettetek abban hogy egyedül kell folytatnom mégha nehéz is lesz.De nem biztos hogy az lenne,mert jelenleg semmi nem okoz örömöt,semmi!Régebben voltak céljaim de mindig minden alkalommal el lettem nyomva,igy már csak a minden napos legyen rend és tisztaság van.Sem harmónia sem romantika nincs már a kapcsolatunkban,ennyi erővel egyedül is élhetnék vagy albérlő társsal,nem? Köszönöm mindenkinek a válaszokat,nekem ez is segített :)
2019. ápr. 13. 13:02
 44/46 anonim ***** válasza:
22%

Nem lehet előre tudni. Pontosan ezért kell(ene) számolni, hogy lehet idővel sza.r is a helyzet majd. Így de, felelőtlen voltál.Csak a férjedre alapoztál mindent. Az eszedbe sem jutott, hogy te egyedül ilyen helyzetben mire leszel majd képes. Csak voltál és szültél egymás után. Azt hitted majd az egész életed habos torta lesz. Persze, a mesékben.

Én biztos, hogy nem kérek segítséget itt, emiatt ne aggódj. 😀

Én simán elváltam a gyakori nélkül is. Erős jellemmel rendelkezem, aki nem csak siránkozni tud. Nekem sem volt könnyű, de léptem, és nem a csodára vártam.Ja, és nem szültem nyakra-főre úgy, hogy egyedül ne legyek képes megállni a helyem. Minden megoldható, csak hozzáállás kérdése az egész. A tied látható milyen is. És nemcsak a tiéd, hanem az utóbbi napok női kérdező felhozatalának is. Borzasztó mennyire nem gondolkodtok előre, és hagyjátok magatokat lábtörlőnek használni. Se tartás, se önbecsülés. Csak a tenyészkancaság a semmire.

2019. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

33-as, pont, hogy a gyerek hatására változott meg rossz irányban. Pedig ilyenkor általában a nők szokták elutasítani a párjukat, nálam a férjem tette. Ilyen is van. Beszélgetni ő nem akar, időt kettesben tölteni ő nem akar.

26-os voltam.

2019. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

#42


Imádom, amikor valaki azzal jön, hogy "Majd megtudod..." kezdetű szöveg, ami biztos csak negatívat takar.


Képzeld, környezetemben érdekes, a gyerekszületés nem változtatta negatív irányba a kapcsolatot, nem a gyerek tehet róla, hanem maga az adott személy. Mint arról is, hogy sok pasi azt hiszi, hogy elég megcsinálni a gyereket, a többit meg végezze el az asszony.


Pár kommenttel ezelőtt még 2-3 évet írtál kérdező, hogy akkor változott meg gyökeresen a párod és a problémák is akkor kezdőttek. Most meg már csak tavaly nyár óta? Mert előtte nem volt olyan sz.r? Akkor csak félig volt sz.ros, tavaly óta meg teljesen?


Tudod, én nem is szeretnék 3 gyereket, csak egyet, egy egészséges gyerkőcöt. Nekem nem életcélom, hogy sokat szüljek. Párommal is megbeszéltem, hogy egy gyereket szeretnék.


És még mindig nem tudod, hogy mi okozta a párod megváltozását. Talán csak annyi is elég volt, hogy sz.rtál rá, mert beletemetkeztél a gyereknevelésbe és a háztartásba. És még csodálkozol, hogy miért nem tisztel téged.

Vele is foglalkoznod kellett volna. Most már késő bánat. Tanulj ebből a hibádból.


Remélem minél hamarabb le tudod zárni ezt a rémálmot, hogy új életet kezdj.

2019. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!