Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre ment a házasságom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre ment a házasságom, nem tudom mit tegyek, miért nincs erőm tovább küzdeni?

Figyelt kérdés
Fel halmozódtak a gondok,de nem megoldhatatlanok,a férjem mégsem tesz semmit.Csak hogy párat említsek,túlsúlyos és hiába mondom neki hogy zavar,hónapok ota a sex sem működik éppen emiatt nem hajlandó leadni pár kilót.Vannak rossz fogai igy a lehelete is taszít,de ezt sem bánja.Nem dolgozik,meg keresi a pénzt mindenre de fix munkahelye nincs,hiába próbálom megértetni vele hogy ez nem jo igy,ő biztos nem megy el dolgozni.A fontossági sorrend még mindig nem helyes nála...velem nem igazán foglakozik,nem beszélgetünk,nem érzem nőnek magam mellette,csak cseléd vagyok ugy érzem. 3 gyerekünk van,velük sokat foglalkozik de ugy élünk mint a lakótársak.Nincs már energiám küzdeni,sodródok a mindennapokkal a gyerekek miatt,de jo ez igy?Igy kell leélnem az életem? Én nem akarom ezt...
2019. ápr. 12. 09:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj, hagyjátok már.

Megvan az a 3. gyerek, nem lehet vissza küldeni.


Megértem,hogy nem tudsz onnan szabadulni egyenlőre, nem olyan egyszerű ez mint ahogy a többiek mondják.


Forditott helyzetben mit csinál minden férfi?

Csináld te is azt.

2019. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Mi az én kötelességem? Rendet és tisztaságot tartani,főzni,ügyelni a számlákra,gyerekekkel foglalkozni,gondoskodni a férjemről.Ezeknek eleget is teszek hiszen minden nap takaritok,mosok vasalok pakolok,amit meg kell csinálni elvégzem.Pár nappal ezelőtt megkértem hogy legalább igazítsa meg az ágyneműjét miután pihent mert én minden reggel szépen rendbe teszem az ágyat,azt kérdezte minek nézem én őt? Ha főzök általában nem jo,igy magának csinál kaját de ezért is hibás vagyok mert neki nem kell amit főztem.Minden reggel fel mosok és sokszor bejön munkás cipővel holott latja hogy még vizes a padló.Reggelente pörgök mert öltöztetni a kicsit,vitamint adni neki,közben pakolok,stb,a két nagyobbnak ő készít reggelit de utána leül és telefonozik,indulásig arra sincs időm hogy felöltözzek,ezt is szóvá tettem többször is már hogy tudna segíteni de csak les rám értetlenül.Apróságok ezek de rengeteg ilyen mindennapos dolog van amit már nincs erőm megszólni sem mert annyiszor megtettem már.

Igen panaszkodom még mindig,ne haragudjatok de tényleg nincs kinek el mondanom.Heti szinten tervezgetem a válást és hogy utána mihez kezdenék de nekem kellene költözni mert ő el nem menne az biztos.És most ugyanott vagyok ahonnan indultam,miből?

2019. ápr. 12. 12:57
 23/46 anonim ***** válasza:

Szóval eleve nem tisztáztátok összeköltözéskor, hogy kinek mi a feladata, ő semmit se csinál, te mindent. Te önmagadtól vagy házicseléd, és még te panaszkodsz ezért.

Nem kötelességed egyedül vezetni a háztartást. Ő is el tudna mosogatni, bevásárolni, számlát befizetni, felporszívózni, vagy vasalni.

Szóval itt saját magad kardjába dőltél.


Egy házicselédet, akinek van 3 gyereke is ki tekint úgy nőnek? A legtöbb pasi nem.


Azt még nem írtad le, hogy neki mi a kötelessége. De a leírásból ki lehet következtetni, hogy semmi.


A váláskor úgyis vagyon megosztás lesz. Nem tudom, hogy ez hogy működik, mert még sose csináltam ilyet. Nem biztos, hogy neked kell elmenni hazulról.

2019. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, az edd meg, amit főztél, nem a tényleges főzésedre értette az egyik válaszoló. Az egész a naivitásodra irányult. Reménykedtél..... Persze. Szerinted hány haldokló házasságot mentett meg egy újabb gyerek a világban? És ott, ahol a meglévőeknek sem sikerült? Egyet sem. Ez már eső után köpönyeg, de gyereket nem azért szülünk, hogy az tegyen rendbe egy kapcsolatot, ami már nem jó.

Felnőtt emberek személyisége adott, az nem változik meg csak ha az illető változni akar. A te férjednél már akkor is lehetett látni, hogy nem akar.Erre te szülsz még... Na erre lett írva, hogy edd meg, amit főztél.

A rendes főzésedre meg annyi, hogy ne főzz neki. Egyen, amit akar, ha így viselkedik. Ne moss rá, oldja meg.

Te itt nem tehetsz semmit már. Nincs mit megmenteni, és nem is érdemes.

És nem szereted őt, akkor nem undorodnál tőle. Olyan embert nem szeret az ember, akihez nincs gusztusa hozzáérni. Max. barátilag szeretheted, de nem szerelemmel.

Ennek a házasságnak befellegzett, nézz ezzel szembe. Kezdj el "túlélő csomagot" gyűjtögetni, azaz titokban tegyél félre pénzt. Nem etikus, de így sem lehet élni. Én megtenném, ha megköveznének érte, akkor is.Ez nem élet.

Más megoldás itt nincs. Remélem tanultál ebből, és nem szülsz még 5 gyereket feleslegesen a semmiért. És más pasinak sem!!

2019. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem a főzésre értette,az enyém is csak hasonlat volt :)

Nem szülök többet ez biztos,de akárhogy is van,nem bántam meg ezt a pici fiút,nem szép ilyet mondani de ő a mindenem.

Ha ő nem lenne már rég máshol keresnék vigaszt,k**va meg nem akarok lenni,erre értettem hogy ha nem lenne a kicsi akkor nem lennénk már együtt.Vagy ha igen akkor megcsalnám.Nem tudom szeretem e,nem vagyok érzelem mentes iránta,mert ha nem lenne az a plusz 15-20kilo és elmenne fogorvoshoz akkor ez a része jobban működne.

2019. ápr. 12. 14:00
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne szedjétek szét a kérdezőt, hogy egye meg, amit főzött. Én is 3 gyerekkel tervezem a válást. Minek kellett a harmadik? Egy nő, én legalábbis egész életre választottam párt, hogy kitartok mellette, ha baj van. Arra már senki nem tud választ adni, mi van akkor, ha a férjem magasról tesz arra, hogy mellette vagyok, azt hiszi, ez a természetes, ő pedig elvan a langyos szarban. De tenni semmit nem akar a kapcsolatért. Ilyen is van.

Könnyebb helyzetben vagyok, mert dolgozom, a ház az én nevemen van, van elég pénzem, hogy eltartsam a gyerekeimet egyedül.

De a végsőkig harcoltam, hogy sikerüljön rendbehozni, mert bíztam benne.

2019. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Igy igaz,ez a legszörnyűbb az egészben hogy én is mindent megpróbáltam már,és hiába minden erőfeszítés mert ahogy te írod utolsó,el van a langyos fos*an.Nem vagyok elszállva magamtól de ahogy kinézek más össze tenné a két kezét és emellett háziasszony és feleség vagyok.Nem értem...de már nincs is erőm ezen agyalni,hol romlott meg és miért,mit tehettem volna még illetve mit nem kellett volna.

A ház az enyém illetve az én nevemen van de biztos hogy soha nem költözne ki,nem is merném elküldeni hiszen javarészt az ő pénze van benne (épitkeztünk) Talán ha már dolgozni tudok jobban kijövök anyagilag,de a gyerekekkel mi lesz? Hogy értessem meg velük?Még ennyit sem fogják látni az apjukat pedig most is csak reggel és este 2-2 órát van velünk.

2019. ápr. 12. 20:08
 28/46 anonim ***** válasza:
És ezt mondtad a férjednek hogy ha nem változtat akkor elválsz és viszed a gyerekeket?
2019. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Igen nem egyszer már.Ilyenkor jön a fenyegetőzés meg a biztos van valakim vagy a nekem semmi nem jo.És ott hagy.Hiába mondom neki ha bajom van minden alkalommal én vagyok a nem normális idióta és csak kötekedni akarok mert ugyan mi bajom lehetne?! Röviden...
2019. ápr. 12. 20:29
 30/46 anonim ***** válasza:

26-os vagyok.

Én is pont így vagyok. Nem értem.

3 gyerek után is jól nézek ki, nem híztam el, sütök, főzök, takarítok, mellette dolgozom...., Akkor hol a baj? Mit kellett volna még tennem?

2019. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!