Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiam összejött egy 4 gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam összejött egy 4 gyerekes idősebb nővel. Hogyan győzzem meg, hogy helytelen amit csinált?

Figyelt kérdés
32 éves életerős fiatalemberről van szó, aki sokkal jobbat is kaphatna. Ez a nő nem hozzá való. 47 éves és 4 gyereke van. A gyerekek ráadásul 4 különböző apától vannak. Én nem azért taníttattam, hogy így elrontsa az életét. Ez a nő csak kihasználja őt anyagilag is! Nem értem mi foghatta meg ennyire ebben a nőben, de félek mire ráeszmél a már késő lesz. Hogyan győzhetném meg, hogy hagyja ott ezt a nőt minél előbb?

2019. ápr. 13. 20:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
46%
És mégis honnan veszed, hogy nem fog működni? Ugyan olyan mint bármilyen más kapcsolat egy nő és egy férfi között. Az, hogy kinek ki az igazi nem te fogod eldönteni. Semmivel nem jobb neki egy 30 éves nő. Ezt ő sokkal jobban érzi és tudja mint te. Fogalmad sincs róla, hogy milyen a gyereked és hogy mi a jó neki. Minden vén szipirtyó azzal teszi lelkisérültté a gyerekét és azzal utáltatja meg magát, hogy el akarja dönteni mi a jó a gyerekének. Hát halvány fogalma sincs róla, hogy mi a jó neki.
2019. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
91%

A fiam (30) összejött egy háromgyerekes 42 éves nővel több mint öt évvel ezelőtt. Nagyon nem tetszett, főleg azért, mert a hosszú távú elképzeléseik mások voltak. Pl. fiam szeretett volna saját gyereket is, a hölgy nem akart többet.

Fiam nagyon szerelmes volt, tudtam, hogy csak a kettőnk kapcsolatát rontanam el, ha beleszolnek, szerettem volna, hogy megmaradjon a bizalom. Három évig voltak együtt. Minden tekintetben felnőtt, érett gondolkodású lett a fiam, úgy érzi, sok tapasztalatot szerzett az élethez. Egy szülőnek ez nem könnyű, a legtöbb amit tehet, hogy a gyereke döntését elfogadja, és segít neki.

2019. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
33%
Semmi közöd hozzá.
2019. ápr. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Rockarc ***** válasza:
90%

En is azt mondom, hogy a gyerek dontesebe kar beleszolni. A mai vilagban egy normalis kapcsolat is barmikor ossze tud dolni aprosagokon, te akkor fogsz tudni egyaltalan a sakktablara kerulni ebben a kerdesben, amikor jonnek az elso pofonok es hatralni szeretne. Ha most ellokod magadtol a fiad, mert voltakeppen azt teszed, akkor kesobb sem fogsz tudni segiteni neki, amikor pedig nagyon szuksege lenne ra.


A fiuk nem felelosek az apak buneikert. Forditva mar rezeg a lec. Ha a gyerek devianciara valo hajlamot mutat, ez jelen esetben az, akkor ott azert szulokent is vegig lehet gondolni, hogy mik vezettek ide. Mert tuti, hogy a pici fiu bura alatt nott fel. Az anya komplexusaban is ludasnak tetszik lenni. Te magadnak szulted a gyereket, egy babanak kezelted, aki a tied es nem is igen engedted felnoni. Gyanitom eddig otthon lakott, a nok sose neztek ra, es mindent alatettel neki. A szandek nemes volt, az eredmenyessege meg ketseges, mint lathato.


Igen, valoszinuleg lesz egy jo nagy tores az eleteben. A tobb evtizedes kihagyott tapasztalatszerzesi idoszak minden bizonnyal nyomot hagy a dontesein. Sok pofont fog meg kapni az elettol a fiad. Semmire nem keszitetted fel. Most mar hiaba papolsz neki, egyre kevesebbet szamit a velemenyed szamara, kezdi felismerni, hogy az egesz eddigi elete egy atveresen es manipulacion alapult. Mint egy ma szuletett barany, aki nem fel a farkastol. A fiadat levadaszta az a no, konnyu preda volt. Ha ujjat huzol vele, ket perc alatt felhergeli a fiad ellened es orulhetsz, ha az eletben latod meg. Most csak nyelni tudsz es varni. Neki is meg kell tanulnia elni. NELKULED.


43F

2019. ápr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%
Pici fiad kaphatna hét gyerekes nagymamit is. Életerős? Mammi hotel piciny lakója? Van a fiadnak saját lakása? Nincs? Gondoltam.
2019. ápr. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha beleszólsz akkor csak a saját és a fiad kapcsolatát teszed tönkre. Még akkor is ha végül szétmennek a ti kapcsolatotok NEM LESZ A RÉGI.

Miért jött össze vele? Mert szeret qrni a nő és tuti jól is csinálja.

2019. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Bármit mondasz, amivel próbálod lebeszélni a fiadat, csak olaj a tűzre. Ha a nő ellen beszélsz, akkor a fiad meg sem fogja látni a nő hibáit, mert folyton olyan pozícióban lesz, hogy a nőt kell védenie, miattad.

Hagyd. Ha nem szólsz bele, közönyösen viselkedsz, előbb visszakapod a fiadat, mint gondolnád.

2019. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Sehogy ne győzd meg. A véleményed elmondhatod, de utána lépj túl rajta. Felnőtt ember, nem a te dolgod szétválasztani őket, mint valami rossz szappanoperában... Ha tanul, majd a saját karán tanul. Amúgy gondolom nem a korkülönbség zavar, mert az nem baj, de hogy 4 gyereke van 4 különböző apától, az már annál inkább...
2019. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú idő után első nő az életében?

Sehogy, örül hogy él,de vagy legalábbis azt hiszi.


Egyébként kedves kérdező Neked is fura hozzáállásod van, "Én nem azért taníttattam". Ő ült az iskolapadban, ő is tett bele legalább annyi munkát, hogy eljutott idáig (hova is? 32 évesen örül hogy szerzett végre egy 47 éves nőt...), ne gondold, hogy a fiad vélt vagy valós sikere a te érdemed. Vagy ha igen, akkor az ilyen jellegű (párkapcsolati) sikertelenségekben is gondolj legalább ilyen szorgalmasan a saját szerepedre.

2019. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!