Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiam összejött egy 4 gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiam összejött egy 4 gyerekes idősebb nővel. Hogyan győzzem meg, hogy helytelen amit csinált?

Figyelt kérdés
32 éves életerős fiatalemberről van szó, aki sokkal jobbat is kaphatna. Ez a nő nem hozzá való. 47 éves és 4 gyereke van. A gyerekek ráadásul 4 különböző apától vannak. Én nem azért taníttattam, hogy így elrontsa az életét. Ez a nő csak kihasználja őt anyagilag is! Nem értem mi foghatta meg ennyire ebben a nőben, de félek mire ráeszmél a már késő lesz. Hogyan győzhetném meg, hogy hagyja ott ezt a nőt minél előbb?

2019. ápr. 13. 20:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%
Ne győzködd, semmire sem mész vele, hagyd, had élje az életét a fiad. Nem is értem mi közöd van hozzá?
2019. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, azóta együtt vannak? Akkor ez tulajdonképpen sikertörténet!
2019. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%

#10


És mi van, ha nincs gyerekem? Úgy utálom az ilyen vén szatyorokat, akiknek nincs jobb dolguk, mint beleszólni saját gyerekük életébe, nem hagyják őket békén, csak a gyerekükön élősködnek.

32 éves, eléggé felnőtt már, hogy úgy élje az életét, ahogy akarja. Majd a saját hibájából tanul a srác, ha megégeti magát.

Nem kell minden apró széltől óvni a gyereket.

2019. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%
13 Mázli, hogy nincs gyereked.
2019. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, csak nehogy összeüssèk az ötödik gyereket az ötödik apától...,
2019. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%

#14

Gondolom te is ugyanolyan beleszólós vagy a saját gyereked életébe, mint a kérdező. Jól megértitek egymást.


Párommal tervezzük a gyereket. De nyugi, amikor 32 éves lesz, pont nem fogok beleszólni az életébe, hisz minek. Felnőtt ember, ha megüti a bokáját, akkor megüti. Az ő döntése volt, viselje is érte a következményeket.

Nem lehet állandóan fogni a gyereked kezét. Ha tanácsot kér, akkor segítek neki, de kéretlenül nem fogom nyaggatni.

2019. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

Ha 20on éves lenne még csak-csak, de 32 évesen szerintem sehogy, ha nyíltan csinálod még magadra is haragítod, csak te jössz ki rosszul belőle.


Vagy maradsz a női praktikáknál, háttérben stratégiáknál, vagy megvárod, míg magától rájön, hogy ez nem okés.

2019. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok beleszólni hogy kivel jön össze a fiam.
2019. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2%
Hogy a francba lehet összejönni egy ilyen nővel,sajnálom a fiadat. Ne hagyd,próbáld meg ellene fordítani.
2019. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%

16 Nem vagyok beleszolos, szerencsére jó a kapcsolatom velük, elfogadom az életüket. (4 felnőtt gyerekem van, két unokám) de ezt a részét nem is vitattam az irasodban. A stílus, az arrogancia, a lelketlenseg viszont nem szimpatikus.

Bízom benne, hogy a születendő gyermeked melegszívűbbé, lágyabbá, elfogadóbbá tesz majd.

2019. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!