Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántott! Megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántott! Megint elfelejtette a névnapomat Tulreagalom?

Figyelt kérdés
Nem akarok körìteni de ezt a problémát leszámítva imádjuk egymást és vallom hogy tökéletes párkapcsolat a mienk. DE! Rendszeresen elfelejti az ünnepeket. Egyszer Valentin napot és 3bol háromszor a névnapomat. Én ma kijelentettem neki hogy innentől ne ünnepeljünk semmit mert nem akarok többet csalòdni, mikor én mindig hónapokat készültem ajándékokkal apróságokkal egy nagyobb unnepre. Most azt mondja az én hibám mert reggel véletlenül elvittem a bankkártyáját S nem tudott vásárolni. Oké ebben kivételesen igaza van, de miért utolsó percben jutott ma eszébe ? Illetve kölcsönkért volna egy kollégájától 600Ft és vesz egy szál virágot én már annak is örülök. A gesztus a lenyeg. Borzasztóan rossz a kedvem hogy mindig várom ezeket mindig reménykedem aztán koppanok míg én tényleg olyan nagy szívvel keszulok. Tudom tudom mást megcsalnak meg mittudomen nagyobb problémák is vannak az életben de engem ez annyira bant.
2019. ápr. 19. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. Eleinte engem is bántott, de végül megszoktam, hogy ő ilyen és kész. Nem is várok tőle ajándékot. Sőt már újabban én emlékeztetem, hogy milyen nap van.


Szerintem túlreagálod kérdező. Hidd el, ennél sokkal rosszabb dolgok is vannak az életben. Örülj annak, hogy csak ez a "probléma". Persze tudom, ilyenkor bárki bármit mond, te el vagy keseredve, és amíg saját magad meg nem tapasztalod, hogy ennél rosszabb is létezik, addig nem fogsz változni.


25N Több mint másfél éves kapcsolatban.

2019. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nem reagálod tul. Elore kerted tole tobbszor, hogy legkozelebb figyeljen erre oda. Szerintem msr sokszor emlitetted, hogy ez neked mennyire fontos. Es ezt kene eszrevennie, hogy ez neked fontos, es neki meg az kellene, hogy fontos legyen, hiszen tudnia kene, ezzel neked tesz jot, es okoz oromet. Hidd el en megertelek. Tudom milyen erzes allandoan kerni...eloszor csak utalgatva, majd szepen kerve. Aztan mar kiborulsz es kiosztod ot es akkor sem erti meg. Tudom milyen ez, es azt is hogy ebbol milyen nehez kilepni.
2019. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ebből csinálsz problémát, mert nagyobb nincs.


Engem minden évben meglepetésként ér az első ember, aki a nevem napján felköszönt.

Valóban lehetne figyelmesebb, meg csinálhatna emlékeztetőt a telefonjába, mert neked ez ennyire fontos, de ez tényleg ennyire fontos?

Megéri szomorúnak lenned miatta?

2019. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!