Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány miért nem vállalja fel a pasiját a munkahelyén, ezzel mindkettejüket kellemetlen helyzetbe hozva?

Figyelt kérdés

A lány mindig mondja, hogy várjanak még egy kicsit, de elmondása szerint ennyire az első szerelmébe volt csak szerelmes (25 éves).

A lány nagyon szép, bomba alak, gyönyörű pofi, brutálisan selymes bőr. Mivel nem vállalja fel a pasiját, ezért állandóan nyomulnak nála, amit persze rendre visszautasít, de a pasinak ez kellemetlen.

A pasinak meg folyamatosan ajánlgatják a csajokat, szervezik a randikat, amiket sorra mondd vissza. A csávót kb. melegnek nézik már.

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?



2019. ápr. 22. 16:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Aki nem vállal fel, nem szeret igazán.
2019. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
azt üzeni nektek hogy szerelmes belém, poligráfos vizsgálatot bevállalná az anikó show-ban
2019. ápr. 22. 23:45
 13/24 anonim ***** válasza:
És te el is hiszed...:D :D Naivitás a köbön.
2019. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Kiír egy kérdést de a válaszokon besértődik.

Nálam akkor csinált ilyet a csaj mikor elvolt velem, csináltam közös programokat de nem gondolta komolyan ezért nem is akarta felvállalni a munkahelyen. Utána már én is úgy fogtam fel, hogy dugom amíg lehet aztán majd lesz valahogy. Kb fél évig volt ez a titkolózás aztán összejött egy izmosabb pasival.

30F

2019. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
hogy irigykedtek
2019. ápr. 27. 15:23
 16/24 anonim ***** válasza:
Sztem kételkedik a kapcsolatotokban. Ha biztosabb lenne az érzései akk sztem a legelső nyomulós pasit visszautasítaná. Sztem ülj le és beszéld meg vele.
2019. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Vagyis felvállalna téged. Hidd el itt senki sem irigykedik. Csak az igazat mondják.
2019. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
mert szégyell.
2019. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Téged én sem vállalnálak fel, de össze sem jöttem volna egy ilyen egysejtűvel.
2019. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legnagyobb gáz dolog és legjobban sértő, ha nem vállal fel a családja vagy a barátai előtt.


Ez azt jelenti, hogy valamilyen tulajdonságodat nem tudja igazán elfogadni, nem vagy neki eléggé jóképű, okos, izmos, pénzes, jó családból való, stb.


Én megkérdezném tőle, hogy miért van ez, ha nem tudna konkrét választ adni rá, akkor max egy fuck buddy szintű kapcsolatban gondolkodnék, amíg nem jön valaki jobb - könnyen lehet, hogy ő is így gondolkodik rólad.

2019. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!