Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefon probléma. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefon probléma. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Apróságnak tűnhet, de már nagyon zavar.

A pasim ingyen hív, így ő szokott engem. Sokszor van, hogy hív, és pont főzök, a fürdőben vagyok, eszem, vagy ilyesmi, és egy-két percre rá hívom vissza. Ilyenkor mindig kiakad, hogy engem sose lehet elérni, meg annyira tudta, hogy rögtön utána hívom vissza.

Én viszont SOSEM tudom őt elérni. Ha fontos dologról van szó, akkor sem. Mindig mondja, hogy hívjam, bármikor, és ha szabadnapján is hívom, küld egy smst, hogy mindjárt, és 1-2 óra múlva hív fel. Vagy egyszerűen nem tudom elérni. Amikor átmegyek hozzá, 0-24-ben nála a telefon, volt olyan is, hogy 2 órára mentem át, és azalatt 4 telefont bonyolított le. Ha valaki keresi, rögtön visszahívja. Engem miért nem tud? Amikor felvetettem neki a problémát, azt mondta, hogy EZ NEM IGAZ, ÉN BÁRMIKOR ELÉRHETEM ŐT.

Ennyi. Megsem lehet beszélni. Ez azért ekkora probléma nekem, mert most is egy fontos dologról lenne szó, és 1 órája nem tudom elérni.


2019. ápr. 28. 10:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csodás a kapcsolatod, mesélj még!



(btw, ha egy ilyen apróság is ekkora feszültség, akkor egy összeköltözést/gyerekvállalást hogyan fogtok kivitelezni?)

2019. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki 72 nemfogadott hívást, aztán mondd meg neki, hogy nézze meg a híváslistáját, ha nem hiszi.
2019. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ezen így megy a pörlekedés, akkor mi lesz a fontosabb dolgoknál?


Ez így sokáig nem fog működni.

2019. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én összeköltöznék, ő nem akar még anyagi dolgok miatt. Nem tudom, az hogy lesz, még odébb van.

Ez ekkora feszültséget csinál, mert amikor nagyon fontos megbeszélnivaló van, akkor nyilván nem ér rá, és ez nem az első eset.

Volt már, hogy sok nem fogadott hívása volt, az első pár után kinyomott, és írt egy smst, hogy mindjárt hív, majd 3 óra múlva visszahívott, amikor már nem volt aktuális.

2019. ápr. 28. 10:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember menthetetlen. Gondolom nem ez az egyetlen problémátok.
2019. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó neked szívatni magadat? Össze akarsz költözni vele? Minek? Igazad van, ez tényleg egy apróság, jelentéktelen dolog, de rámutat, hogy mennyire nem néz téged semmibe. Vedd észre, nem akar veled komoly dolgokról beszélni, egyáltalán beszélni sem nagyon akar veled, mert te csak az aktuális csaja vagy akit most éppen dug. Nem tervez veled hosszútávra.
2019. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom milyen távolságra éltek egymástól és milyen időközönként találkoztok.Ennek függvényében milyen gyakran beszéltek telefonon.


Nálunk alap, minden megbeszélés nélkül,hogy napközben amikor dolgozunk, csak fontos ügyben keressük egymást, és természetes,hogy munka közben nem mindig tudunk beszélni, ezért ez sértődésre nem ad okot.Mi napi szinte találkozunk, bár általában rövid időre futunk össze munka után, és este még beszélünk pár napközben kimaradt témáról.


Sosem csevegünk órákat, nem hívjuk egymást 5 percenként. Ha Téged ez zavar, vagy Őt, korlátozzátok le a beszélgetéseket. Bár néha ez sem megoldás..

2019. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

Mondjuk én is meg tudok őrülni attól ha folyamatosan hívogatni kell egymást "őrült fontos dolgok miatt" Egy normális telefonbeszélgetésem 20 másodpercig tart, herótom van, ha ennél többet kell lényegtelen dolgokról csacsogni. Mondjuk attól még felveszem, visszahívom ha tudom stb stb.


De hogy hozzá is szóljak. Ha normálisan ilyen dolgokat nem tudtok megbeszélni minek vagytok együtt, meg minek akarnál összeköltözni? Női logika megint. A problémákat biztos el lehet fedni a kapcsolat szorosabbá tételének erőltetésével...

2019. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nos, nagyon sűrűn beszélünk telefonon, mert ő igényli. Általában 2 óránként felszokott engem hívni. Én őt napi 1x, amikor ilyen fontos dolog van. Itt a fontos az nem női hiszti a részemről.

Mi nem találkozunk minden nap, mert az én munkarendem üti az övét, és fordítva, így van, hogy egy héten 1-2 napot tudunk csak, de telefonon tartjuk a kapcsolatot.

Azt értem, hogy munkában nem veheti fel, akkor nem is hívogatom. Őt szabadidejében nem érem el.

2019. ápr. 28. 11:34
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Légy szíves mik azok a nagyon fontos dolgok amik miatt két óránként beszélni kell, sőt annyira fontosak, hogy a 2 órás ciklus közben is rendszeresen SOS telefonokat kell megejteni. Tényleg érdekel
2019. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!