Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telefon probléma. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefon probléma. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Apróságnak tűnhet, de már nagyon zavar.

A pasim ingyen hív, így ő szokott engem. Sokszor van, hogy hív, és pont főzök, a fürdőben vagyok, eszem, vagy ilyesmi, és egy-két percre rá hívom vissza. Ilyenkor mindig kiakad, hogy engem sose lehet elérni, meg annyira tudta, hogy rögtön utána hívom vissza.

Én viszont SOSEM tudom őt elérni. Ha fontos dologról van szó, akkor sem. Mindig mondja, hogy hívjam, bármikor, és ha szabadnapján is hívom, küld egy smst, hogy mindjárt, és 1-2 óra múlva hív fel. Vagy egyszerűen nem tudom elérni. Amikor átmegyek hozzá, 0-24-ben nála a telefon, volt olyan is, hogy 2 órára mentem át, és azalatt 4 telefont bonyolított le. Ha valaki keresi, rögtön visszahívja. Engem miért nem tud? Amikor felvetettem neki a problémát, azt mondta, hogy EZ NEM IGAZ, ÉN BÁRMIKOR ELÉRHETEM ŐT.

Ennyi. Megsem lehet beszélni. Ez azért ekkora probléma nekem, mert most is egy fontos dologról lenne szó, és 1 órája nem tudom elérni.


2019. ápr. 28. 10:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom baj van a szövegértelmezéssel.

Írtam, hogy NEM ÉN HÍVOGATOM 2 óránként, ő engem. Én max napi 1x hívom, amikor tényleg valami fontos van.

Ő hív engem két óránként, hogy hogy vagyok, mit csinálok, és ha nem veszem fel, kiakad.

2019. ápr. 28. 11:51
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

??? Most akkor az a baj hogy 2 óránként hív? Azt írtad hogy volt hogy csak 3 óra múlva hívott vissza miután te próbálgattad őt hívni. Akkor most mi van?

Ha 2 óránként beszéltek akkor mi az a nagyon fontos dolog ami nem bír ki ennyi időt hogy megbeszéljétek?

Ha "üti egymást" a munkaidőtök akkor hogy tudtok egyáltalán ennyiszer beszélgetni? Hiszen valamelyikőtök ezek szerint munkában van a hívogatások közben. Illetve ha a szabadidőtök töltitek 2 óránkénti telefonálással, akkor inkább találkozhatnátok is aznap nem?

Bocs de ezt most nem vágom. Biztos front van mert nem tudom kihámozni a valós problémát az írásodból. Azt értem hogy nagyon felhúzott.

2019. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én összeköltöznék, ő nem akar még anyagi dolgok miatt. Nem tudom, az hogy lesz, még odébb van.


Ez ekkora feszültséget csinál, mert amikor nagyon fontos megbeszélnivaló van, akkor nyilván nem ér rá, és ez nem az első eset."

Ez hogy mikor megbeszélni valód van vele ahol például az összeköltözésről beszélnétek, minden kifogással menekül "bocs most nem érek rá" és hasonló, arra utal, hogy próbálja kikerülni ezt a beszélgetést, mert nem akar többet tőled. Megmondani nem fogja, hisz ingyen punci vagy neki, aki bármikor ráér amikor ő szeretné, ez bizonyítja az is, hogy ebben a "kapcsolatban" ő irányít mivel ő akkor hív amikor szeretne, és neked muszáj olyan helyzetben elérhetőnek lenned, különben te hallgatsz.


Másrészt, az hogy ő hív akkor amikor neki alkalmas arra ad okot, hogy neki rajtad kívül is van valakije.

Mondom ezt úgy, hogy nekem volt szeretőm aki egy családos pasi, ha hívtam és nem volt jó az időzítés, kinyomta, majd mikor ideje volt visszahívott. Végülis itt is a beszélgetést ő irányítja, hogy mikor lehet "mikor van szabadideje címen".


Szerintem hagyd a fenébe az egészet.

2019. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%
Az én szövegértelmezésemmel van baj, mert nem bírsz válaszolni a kérdésre? Előző válaszban ott a másik kérdés, amibe inkább bele sem mentem, ha nem egyszerre dolgoztok, akkor hogy van időtök ennyi beszélni? 8 órás műszakokat nézve az egyik mindig alszik, amikor beszélnétek.
2019. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!