Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a baràtnőd irigyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a baràtnőd irigykedve másokra?

Figyelt kérdés

A barátom haverjai többnyire jómódúak.

Pàr napja összefutottunk az egyik pàrral. A srác magas pozícióban van egy jó cégnél. A làny részmunkaidős, de mondta, hogy az egész fizetését (havi 60 ezer) többnyire ruhákra szokta költeni.

Mindene Converse, Levi's...

Mondta, hogy csak ebben a hónapban 3 új farmert vett, egyenként 30 ezer értékében. Közös kasszánál vannak, szóval nem gond, ha többet költ mint keres.

A baràtom làtta, hogy kedvetlen vagyok, szerinte az egész hülyeség, ne hasonlítsanak magunkat össze, nem vagyunk egy kategória.

Hàt, az biztos. Nekem nemhogy 30 ezres farmerem, de elkölthető 30 ezren se nagyon volt még.


Miért baj, ha irigy vagyok?


2019. máj. 6. 09:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
Neked hogy esne, ha a párod megjegyezné, hogy a haverjának modell a csaja, te meg nem?
2019. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ez azért nem ugyanaz.

Nem hinném, hogy rosszabb vagyok, csak mert tanulok, és abból szeretnék megélni, nem a külsőmből.

2019. máj. 6. 09:59
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanaz.


Te az anyagiakat irigyled,, a srác pedig a kinézetet irigyelné ha megjegyezné, hogy bezzeg a másik csaj modell. Te pedig mondhatnád, hogy bezzeg a másik srác keres annyit...

2019. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

"Nem hinném, hogy rosszabb vagyok, csak mert tanulok, és abból szeretnék megélni, nem a külsőmből."


A kettő miért zárja ki egymást? Ha olyan jó adottságokkal rendelkeznél, akkor hobbi szinten lehetnél modell is. De hát te rosszabb vagy, irigykedsz a másikra, ahelyett, hogy a saját életeddel foglalkoznál és azt fejlesztenéd.

2019. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Fura ezt írni, de engem is irigyel két "barátnőm" és nagyon rosszul esik, mert fekete-fehéren látják a helyzetemet.

A barátom nagyon jól keres, én a töredékét...emellett az egyik rokonom mindig kapott ruhatámogatást, aminek egy részét "nekem adta". Én mégsem költök annyit ruhákra-piperecuccokra mint ők, de ezt nem veszik észre, csak kiragadják hogy én ekkor és ekkor vettem magamnak egy 30-40ezres cipőt (persze leértékelve és évente max. egyszer). És akkor meg is van a pletyka, hogy havonta vesz magának ilyen dolgokat. Másrészt ez egy kiszolgáltatott helyzet, jelenleg másik munkahelyet keresek (durva szociális fóbiám van, de erőt kell venni magamon, a mostani helyen alig kell emberekkel foglalkozni, viszont minimálbér alatt keresek...ez van, hát irigylésre méltó), mert teszem azt elhagyna a barátom és mehetnék szülőkhöz vagy rokonhoz lakni. Nem hiszem el, hogy ezzel nincsen tisztában az a lány és nem érzi legbelül.

2019. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ő sem főàllàsban csinàlja, hanem úgymond csak ezt csinálja.

Nem jàr(t) egyetemre

2019. máj. 6. 10:16
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem hébe-hóba vesz, hanem mondta, rendszeresen havonta havi 60at ruhàra költ
2019. máj. 6. 10:18
 18/27 anonim ***** válasza:
Én is egyetemet végeztem, és van egy ismerősöm akinek talán az érettségije sincs meg, de többet keres testépítőként mint én (úgy látom). A végzettségnek semmi köze a sikerhez! Minden csak szerencse! Ezt ki mondta neked, hogy attól mert lesz diplomád, akkor összepisilik a munkáltatók magukat?
2019. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%

Ez annyira szànalmas... Te attól lennél boldog, ha túlárazott ruhákat vásárolsz kiló számra, kétszer felveszed és kuka?

Az a szó, hogy ökológiai lábnyom, mond valamit?

Nekem is van pár jó minőségű cipőm és ruhám, de nem a markajel miatt. Hanem mert 3-4 évig nem kell újat venni! A kedvenc alkalmi cipőmet 20 éve!! kaptam a ballagásomra. Valódi bőr, szuper kényelmes, nem volt olcsó (akkor), de újnak látszik még mindig.


Az ilyenekre, mint ti, a konzumidióta szót használjuk.

2019. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Két dolog:

1. Végezz el te is programozó vagy hasonló komolyabb szakot.

2. Keress egy sikeres gazdag férfit,ehhez legyél olyan alkat mint a másik csaj,nem véletlenül kwll a férfinak az a csaj.


Ennyit tehetsz,vagy éegyél te is modell,diétázz,sportolj rengeteget.


Azért baj,mert mit tettél azért,hogy te is olyan szinten legyél?


Tudod te mennyi munka,hogy sikeres programozó legyél?


Mert én igen,naphosszig való tanulás,teperés.

500 főből elvégzi 10 jah és otthon rengeteg tanulás,önképzés.

Nincs bulika heti 7-ből 10.

Örülsz,hogy sportolni van időd,meg kaját csinálni,mellette dolgozni full timeba egyetem mellett.

Volt,hogy az alvás szót kikerestem mit jelent mert nem volt ismerős.

Kávé-Energiaital-koffein tabletta két arcra ment.


Vállad be te is és ilyen lesz az életed és vagy keress ilyen palit.

2019. máj. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!