Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a baràtnőd irigyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a baràtnőd irigykedve másokra?

Figyelt kérdés

A barátom haverjai többnyire jómódúak.

Pàr napja összefutottunk az egyik pàrral. A srác magas pozícióban van egy jó cégnél. A làny részmunkaidős, de mondta, hogy az egész fizetését (havi 60 ezer) többnyire ruhákra szokta költeni.

Mindene Converse, Levi's...

Mondta, hogy csak ebben a hónapban 3 új farmert vett, egyenként 30 ezer értékében. Közös kasszánál vannak, szóval nem gond, ha többet költ mint keres.

A baràtom làtta, hogy kedvetlen vagyok, szerinte az egész hülyeség, ne hasonlítsanak magunkat össze, nem vagyunk egy kategória.

Hàt, az biztos. Nekem nemhogy 30 ezres farmerem, de elkölthető 30 ezren se nagyon volt még.


Miért baj, ha irigy vagyok?


2019. máj. 6. 09:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom egy semmirevaló pcsára irigykedne aki semmit nem tudott letenni az asztalra és a közös életbe egy forintot nem ad bele úgy repülne, hogy a lába nem érné a földet. Aki szerint ez irigylésre méltó az keressen egy gazdag palit aztán tartassa el magát mint az összes többi ilyen legalja "nő".
2019. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Ha olyan jó adottságokkal rendelkeznél, akkor hobbi szinten lehetnél modell is."


Bocsi, offolok. Miért nem tudja sok ember megérteni azt, hogy valaki nem akar modell vagy bármi ilyesmi lenni?

Nekem is simán meglettek volna hozzá az adottságaim, de soha az életben nem akartam modellkedni, viszolygok attól, hogy én ilyet csináljak.

Nem mindenki szeretne a testéből élni és kamera előtt vonaglani, nem mindenki szereti a figyelmet.


Amúgy a kérdésre annyit tudok írni, hogy nem kell irigykedni valaki olyanra, aki annyit tud, hogy más hátán felkapaszkodik, szerintem ez inkább szánalmas.

2019. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez így tök jónak tűnhet valóban,de nézz kicsit a dolgok mögé. Ha ezt a csajt otthagyja a srác, 60 ezerből mehet a híd alá, vagy tiplizhet vissza anyuékhoz. Emellett szerinted meddig csinálhatja a modellkedést? 30-35 éves koráig? Ugyanis utána kiöregszik és ott áll megintcsak pénz és munka nélkül. Még mindig irigyled? Ne légy buta!
2019. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom én ilyen teren sosem voltam irigy! Egyszerűen nem érdekelt más! Mert mindig azt neztem hogy nekem legyen meg amit én akarok (barátnő, pénz, jo élet)


Azért nem jo mert egy ido után mindig ezen fog kattogni az agyad hogy másnak mennyivel van több mint neked mint inkabb hogy azon dolgoznál hogy meg legyen neked az a dolog amit akarsz!


Az irigység nem segít semmit sem csak negativ gondolatomat szűl (nem olyan mint pl a harag düh, hogy felerősíti a testet szükség esetén de a sok duh sem egészséges) meg az hogy ellenszenvet váltást ki a körülötted levő emberekből


Meg ahogy le írtad a csaj egy elég nagy műmájer lehet... milyen már rész munkában dolgozik de a párja pénzét költi meg élhetésre tipikus el tartós cserébe add vaginát szuka....

2019. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez így, ebben a felállásban qrva szánalmas!

Anyagias gondolkozás. Most tényleg azt irígyled hogy a kitartott aranyásó milyen ruhákat hord? SZÁNALMAAAAAAAS!

2019. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Persze az ember olyan, hogy irigykedik. De nem mindegy, hogy az egy futó gondolat, vagy megmérgezi az életét, hogy másnak jobb. Mert mindig lesznek nálad gazdagabbak meg szebbek. De gondolom, akadnak olyanok, akik nagyon örülnének annak, ha a helyedben lehetnének (ha a föld lakosságát nézed, akkor lehet, hogy egész jó dolgod van egy képzelt ranglistán).

Szóval eléggé zavarna, ha párom bármiért folyamatosan irigy lenne valakire, mert ez negatív, felszínes, és ha főleg tárgyaktól teszi függővé a boldogságát, anyagias gondolkodást is tükröz. Ha valami annyira fontos neked, próbáld elérni azzal, amid van, ha meg nem tudod vagy csak nincs hozzá adottság, akaraterő vagy energia, akkor meg legyél azért hálás és becsüld meg azt, amid már van. Sokkal elégedettebb leszel te is, meg boldogabbak a körülötted lévők is.

2019. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass itt senkire.A lényeg,hogy ribikre ne legyél féltékeny.
2019. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!