Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Van ennek még értelme?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ő 33 éves én 28. Az elején nagyon kedves aranyos volt, éreztem hogy szeret, hogy tisztel, de ahogy teltek a hetek, hónapok úgy egyre inkább érzem azt, hogy nem tisztel engem. Én mindent megteszek érte, nincs olyan kérése, amit meg ne tennék hiszen szeretem, de ő még erre nem képes, ha kérem, hogy öleljen meg este, mert régen olyan jól esett összebújva aludni, nem érdekli, alszik nyugodtan. Nem csókolózunk mert ő nem szeret, neki nem igénye. Az ágyban is csak az a fontos hogy neki jó legyen, az hogy én mit szeretnék az nem számít. Megkérem, hogy most az egyszer vigyen el valahová autóval, vagy jöjjön velem az orvoshoz, mindenre nem a válasz, én mindenhová vele megyek kérés nélkül, ami jól esik neki mondja is. Sokat próbáltam már beszélni vele ezekről, de nem érdekli, ő nem változik és kész. Munka mellett elvégzem a házimunkát, nyílván amennyit az időm enged, de amióta együtt vagyunk én csinálok szinte minden háztartási dolgot, erre nem hogy megköszönné, hogy főzök, mosogatok, takarítok, azt mondja hogy nem nagy dolog, és érdekes módon nem látná, hogy minden ragyogna... Már odáig jutottam, hogy azt mondtam, hogy oké hagyjuk az egészet a francba, és annyi volt a válasza, hogy oké, még csak nem is érdekelte, el se szomorította, pedig állítólag szeret. Azt mondta, hogy neki a hobbija az első, az a legfontosabb, nálam is fontosabb. Úgy ahogy adtuk még egy esélyt ennek, de a szívem mélyén érzem, hogy ennek nincs értelme.

Mikor összejöttünk azt mondta, hogy szeretne gyereket meg házasságot, már most azt mondja nem tudja, majd meglátjuk..

Ti mit tennétek?


2019. máj. 9. 11:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es.

Az a baj, hogy minden úgy van ahogy ő akarja, ha ő akar ölelkezni, akkor ölelkezünk, ha nem akar, de én szeretnék, akkor nincs ölelkezés. Ha ő akar puszit adni, akkor adhat nekem, de ha én akarok és ő nem akar, akkor én nem adhatok.

Nem tudod milyen érzés, amikor azt mondja a párod, akit szeretsz, hogy ő jól megvan egyedül is és neki nincs igazán szüksége rám, de jó hogy itt vagyok.

2019. máj. 9. 11:46
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen nőknél mint te általában mindig kialakul a kapcsolaton belüli szeretethiány, ami azt eredményezi hogy szereted, de szükséged van másik férfira aki megteszi helyette a "szeretgetést". Ha vele maradsz és megcsalod, arról csak ő tehet. Lehet élni ilyen sz@r kapcsolatban, de nem érdemes. Aludj rá párat és mérlegelj mit jelent neked ha van és mit jelentene ha nem lenne. 5 hónap nem nagy idő, örülj hogy az elején kiderült róla hogy érzéketlen.
2019. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csókol, nem ölel meg.

A házimunkát te végzed mert nem nagy dolog, de azért ő cseszik csinálni.

Kijelentette hogy a hobbija előrébb van nálad.

A lehetséges szakítási szándékodat elintézte egy "oké" - val.

Nem kísér el, nem visz el sehova, ellenben ő ezt fordítva elvárja.

Az ágyban full önző.

Végül: ehhez kemény 5 hónapja vagytok együtt. Mégis mire számítasz az új esélynél? Mire?! Szvsz tök jó hogy már az elején összeköltöztetek vagy ha nem, de ennyit vagytok együtt. Mert már ki is bukott egy csomó dolog, ami ha később kezdtétek volna az együttélést, később is derült volna ki. És úgy szarabb lett volna.

A soraid alapján odaadó, gondoskodó, toleráns, kedves, érzelmes nő vagy, SOKKAL jobbat érdemelsz nála. Aki egyenrangú félként kezel, és nem csak úgy vagy számára és kész.

(nem, nem vagyok férfi, nő vagyok, van férjem és nem vagyok feminista :D)

A helyedben lapátra tenném aztán csókolgassa a hobbiját, merthogy téged nem érdemel meg az szent.( Ellenkező esetben pedig ha vele maradsz, akkor el kell viselned ehy szó nélkül, hisz te választottad.)

2019. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van, nem is tudom minek az új esély, hiszen megmondta, hogy ő nem fog megváltozni soha.

Bármennyire is fog fájni a szakítás, meg kell lépnem, hiszen miért futok olyan szekér után, ami nem vesz fel.

2019. máj. 9. 12:27
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

7-es vagyok. Nem véletlen másoltam be az idézetet ide, elmondom más szavakkal:

- nem tekint párodnak. aki a párod, az ő igényeit is figyelembe kell venni.

- tisztában vagyok vele milyen egy ilyen kapcsolatban benne lenni, tudom milyen amikor lese szrják a fejed. ez a fagyi előbb utóbb visszanyal

- mit tud ez a srác, h így ragaszkodsz hozzá?

- ha lépsz, 5 hónapot buksz csak, ha nem lépsz, többet és még a maradék önbecsülésed is.


Én olyanfajta férfi vagyok aki vezet, racionálisan dönt, mérlegel. Viszont ha valakitől akarok valamit, nőtől, nyilván figyelembe veszem, mint embert és nőt. Itt ez nincs meg, tehát ha vagy akkor vagy neki, ha nem akkor meg lesz másik. Nézz magadba picit, miért is kell ő neked ennyire? Megígérte a házat, a jó modot, a családot? Oké, én is megígérem, attól még nem fogsz nekem behódolni (nem is elvárás). Olvasd vissza az idézetem, elhitted a szép szavakat, kitartasz mellette. Ezzel eddig oké, de így viselkedik az, aki veled tervez? Szöges ellentmondás. Magadat tedd rendbe miért ragaszkodsz hozzá, mert a leírásodból látszik, hogy egy gyáva alak, nem meri azt mondani, figyu "drága nem tudom a neved", hagyjuk egymást, mert nem akarlak becsapni. Ilyet ne várj tőle, melletted keresi majd a jobbat, ha lesz akkor repülsz, ha nem akkor maradsz. Akarsz szamár lenni? Vagy te akarsz lenni a királynő? Dönts magad belátása szerint.

2019. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én ennél a mondatánál azonnal ott is hagytam volna:


"Azt mondta, hogy neki a hobbija az első, az a legfontosabb, nálam is fontosabb."


Ne cseszd el az idődet rá.

2019. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!