Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy meg csaljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy meg csaljon a pàrom? Azt akarom, hogy ő "bántson" meg engem.

Figyelt kérdés

Tudom,tudom kicsit durva de mielött még meg tamádnátok "ell mondom",hogy 5 éve nem járok a családomhoz (nem járhatok) családi "okok" miatd.



Bele úntam,hogy 0,24-ben intthon ülök a gyerekkel.



Nem szeretem már ez az egy biztos de nem akarom meg bántani



2019. máj. 9. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem tudom, de forgathatnál egy-két könyvet alkalmanként, mert a helyesírásod (hiánya) borzasztó.
2019. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Tiszteled a párod,de mégse vagy képes megmondani az igazat? Ez hogy függ össze?


Ez a " sajnálom" duma annyira.... Nem lenne mindenkinek jobb kerek perec megmondani,és tudnia az igazat?

2019. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell őt belekergetni semmilyen játszmába. Nem egyszerűbb lenne fogni magad, azt nyiltan elmondani neki? Hát de. Mondjad el neki, most ne arra várjál már, hogy majd megcsal. Téged zavar ez a helyzet, úgyhogy neked kell tenned ellene. Nempedig várni, hogy a szádba repüljön a sültgalamb. Mondd ki neki nyíltan, azt menjetek külön. Egyszerűbb. Nem fog megbántódni, én nem bántódnék meg tőle, ha őszinte lennél. Szerintem ez valahol elvárás is. Őneki jó így, nem érzi, hogy probléma lenne. Mondd el neki, aztán szakítsatok, azt kész. Viszont a gyerek az más kérdés, de egyébként attól, hogy párként szétmentek, még lehettek lakótársak egy darabig. Mondjuk nemtom mennyire akarnának úgy veletek ismerkedni mások, de hát nemtom. PL jóarcok-e a szüleitek, van -e lehetőségetek mindketten szülőkhöz visszaköltözni, hogy ne kössön össze titeket a közös ház, és akkro azt bérbeadni és felezni amit kaptok érte, vagy pedig eladni teljesen.
2019. máj. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
De Kérdező, pont azzal tiszteled meg a párod, ha őszintén megmondod, hogy ez ennyi volt és te most elmész. (3-as)
2019. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kérdező is primitív, a párja is ugyanilyen lehet, az ilyennek meg hiába mondja szépen az ember, hogy vége, a pofon a minimum ilyenkor ezeknél.
2019. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!