Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza lenne a páromnak?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott, introvertált típus vagyok, nehezen barátkozom.

Utoljára valamikor még általánosban volt közelebbi barátnőm.

Most egyetemre járok, de nem nagyon sikerült megbarátkozni másokkal közelebbről, maximum annyi, hogy órákon együtt ültünk, de nem volt senki, akivel sulin kívüli programokat csináltunk volna.

Pár hete egyik órán megismerkedtünk egy lánnyal, ma délután elmentünk teázni is.

Nagyon kedves, aranyos, közvetlen lány.


A párom eljött értem, hogy menjünk haza együtt (akkor végzett munkában), és így találkoztak.


Mondta, hogy szimpatikus lány, örül, hogy végre nem vagyok egyedül, de valahogy véletlenül kibökte, hogy "Csak azt nem értem, miért akarna pont veled barátkozni"


Ez úgy ütött, hogy őszinte legyek.

Egyrészt igaza van, miért akarna bárki is pont velem barátkozni, nem vagyok valami izgalmas, pláne annyira nem, hogy egyből teázni meg programokat akarjon velem valaki.


Viszont a páromnak azért nem kéne ilyet mondani, nem?

Elvégre 6 éve velem van, holott nem kényszer, és fogalma sincs, miért keresné bárki is a társaságom...


lány


2019. máj. 21. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Abba gondolj bele, hogy ezek a parod gondolatai. Azt se erti ezek szerint, hogy miert akarna veled barki egy szimpla barati kapcsolatot... szerinted akkor a parkapcsolatotokrol mit gondol? Ugyanezt, csak addig se akar egyedül lenni, amig jon helyetted jobb.
2019. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Csak a rosszat látod abban, amit mondott. Ha tényleg úgy értette volna ahogy te, valószínűleg nem akart volna megbantani.

Ilyet én is simán mondanék a barátnőmnek, hisz ő annyira egyedi, hogy nehéz megérteni. Ezért furcsálnám, ha valaki pont vele akár beszélgetni, bizonyára aki vele beszélget akkor az is egyedi lehet és értelmes, ha őt megérti és vele akar lenni.

De itt gyakorin szokásos hogy szándékosan rosszul értelmezi azt amit a másik mond, mert mindenki olyan szuper megkeresedett hogy csak a rosszat akarják látni a világban, és csak mindent félreertenek, utána meg szomorkodnak hogy minden rossz.


A kapcsolatodról ide ne írj kérdést, csak értelmes emberekre írj rá.

2019. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miután 6 éve velem van, nem a jobbat várja, nyugi.
2019. máj. 22. 10:16
 14/14 A kérdező kommentje:

Egy baráti kapcsolat kicsit más, mint egy párkapcsolat, plàne mikor már felnőttként barátkoznak a felek. De ebbe most nem megyek bele.

Barátokat nehezebb találni, mint párt.

2019. máj. 22. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!