Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baromi igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Én nem mehetek el otthonról úgy, hogy nem szólok.

Ha nem megyek azonnal haza, meg kell mondanom, kivel vagyok, hová mentünk és meddig maradunk.

Ha 14kor végzek és nem megyek a 14.20kor még nem vagyok a vonaton, problémázik, mert hogy menjek már haza, hol mászkálok. Akkor is, ha ő csak 18 után jön.

Akartunk egy barátnőmmel járni táncra, de nem mehetek, mert 21-ig tartana, és 16 és 20 között nekem bent kéne maradnom a másik városban, és szerinte elmászkálnék.


Ellenben a párom akkor megy és oda amikor akar, ha munka után nem jön haza, akkor az csak rátartozik, ha megkérdem, hol volt, akkor az az ő dolga.


Már annyira az idegeimre megy ez.

Ha nincs itthon, én sem mehetek el otthonról, maximum boltba. Ide senki semmilyen körülmények közt nem jöhet, és chaten sem beszélhetek senkivel.


2019. máj. 25. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy a hülye, minek vagy vele? Vagy miért nem állsz ki magadért??

Ne haragudj de ez nem igazságtalan. Egyszerűen birka vagy ahhoz, hogy nemet mondj ennek az uralkodó féregnek. Azért ilyen mert hagyod, ennyi.

2019. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
kérlek, nyugtass meg, hogy ez nem igaz....de ha mégis, mit ad neked amiért ez eltűrőd? Ugye tudod, hogy önálló ember vagy és ha társ lenne melletted nem egy zsarnok, nem ez lenne?
2019. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Már annyiszor megmondtam, hogy ez nem jogos. Vagy neki sem lehet, vagy nekem is lehet.


Most is elment reggel, nem jött még haza. Megmondtam, éjjelre bezárom az ajtót és benne hagyom a kulcsot, engem nem érdekel tovább.

Rámcsapta a telefont.

2019. máj. 25. 19:21
 4/20 A kérdező kommentje:

Már annyiszor leültem megbeszélni, hogy nekem is hagy lehessen életem, hogy ne kelljen minden lélegzetvételemről beszámolni.

De nem jutunk előbbre, továbbra sem engedi.

2019. máj. 25. 19:22
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
hány éves vagy? szakíts basszus még most, mielőtt még inkább pokollá teszi az életed
2019. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

A Kérdező szeret szenvedni :D Mondjuk meg is érdemli. Azt csicskáztatnak és annak dirigálnak aki ezt megengedi! Nincs olyan, hogy igazságtalanság, mivel simán mondhatnád azt, hogy ide vgay oda mész és kész. Akkor lenne igazságtalan, ha kényszeritve lennél és ha nem lenne más választásod. Neked van, de mégsem élsz vele. Szépen meg kell neki mondani, hogy Szivem majd olyan 22h körül jövök. Puszi.

Ha ez neked nem megy, akkor megérdemled ezt a bánásmódot.

Én mondjuk el sem jutottam volna erre a szintre, de ha mégis akkor tuti már régen kiadtam volna az útját ennek a végtelenül önző palinak!

2019. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Neked valami baj van a fejeddel. Miért tűröd ezt? De komolyan, miért? Miért nem hagyod ott a pitsába? Jajj várj kitalálom. Amúgy ooolyan jóóó ember és te úúúgy szereted. Hát ide figyelj, ha annyira agyatlan buta pitsa vagy, hogy nem dobod ki ezt a barmot, akkor szenvedj. Csak majd ne csodálkozz mikor már a boltba se mehetsz el, mert reggel rád zárja az ajtót. Ha meg nagyon akadékoskodsz majd elver.
2019. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Beteg emberrel akarsz egeszseges kapcsolatot. Kijelolte neked a helyet a kapcsolatban: engedelmes labtorlo. Ha nem tetszik, akkor ideje lepned. Nem csak az am a bantalmazo kapcsolat, ahol Gezuka belcsapja Julcsa fejet az asztallapba, hanem ez is, ami nalatok van.
2019. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha megmondanám, "X órakor jövök, viszlát" nem lenne hová visszamennem.
2019. máj. 25. 19:29
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsiságból, ha itt most azt mondják, hogy de igazságtalan, akkor mit csinálsz? Komolyan érdekel mi a terv.
2019. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!