Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baromi igazságtalan ez?

Figyelt kérdés

Én nem mehetek el otthonról úgy, hogy nem szólok.

Ha nem megyek azonnal haza, meg kell mondanom, kivel vagyok, hová mentünk és meddig maradunk.

Ha 14kor végzek és nem megyek a 14.20kor még nem vagyok a vonaton, problémázik, mert hogy menjek már haza, hol mászkálok. Akkor is, ha ő csak 18 után jön.

Akartunk egy barátnőmmel járni táncra, de nem mehetek, mert 21-ig tartana, és 16 és 20 között nekem bent kéne maradnom a másik városban, és szerinte elmászkálnék.


Ellenben a párom akkor megy és oda amikor akar, ha munka után nem jön haza, akkor az csak rátartozik, ha megkérdem, hol volt, akkor az az ő dolga.


Már annyira az idegeimre megy ez.

Ha nincs itthon, én sem mehetek el otthonról, maximum boltba. Ide senki semmilyen körülmények közt nem jöhet, és chaten sem beszélhetek senkivel.


2019. máj. 25. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Hihetetlen.
2019. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kibirsz par ejszakat masnal mig rendbe szeded az életed!!! Amugy meg nem tenne ki nyugi, mert még egy ilyen hülyét nem könnyen talál!!
2019. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
ti kongóba vagy szudánba laktok? a nyelvet mindenesetre jól beszéled!
2019. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
És kötelező vele lenned? Te viseled el ezt, nem mi.
2019. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azért tűred el mindezt, mert attól tartasz, hogy kizárnak? Kinek a lakásában éltek? Albérlet? Be vagy oda jelentve? Nem mindegy..

Szépen kezdeném szervezni a lakhatásom és mielőbb elköltöznék ettől a kontrollmániás paranoiás elmebetegtől! Én ezt tudom neked tanácsolni, mert ez az alak sosem fog megváltozni. Direkt élvezi, hogy ilyen helyzetben vagy és, hogy diktátoroskodhat feletted. Tehát vagy elköltözöl és szépen szakitasz vele, vagy tovább tűröd a terrort. A döntés a te kezedben van.

2019. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Ha tűrsz neki te méssz tönkre. Ő meg élvezi a helyzetet. Sztem ez beteges amit művel veled.
2019. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ő biztosan magábol indul ki. Megcsal, de nem akarja, hogy te is megcsald.
2019. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elèg világos, hogy el kell hagynom minèl hamarább. Ő nem normális. Kontroll mániás, fèltèkenykedő zsarnok. Leülhetsz vele beszèlgetni, de az ilyennel nem lehet, mint már tapasztaltam is. Az èletben nem lesz normális kapcsolat.
2019. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon tudja elhagyni mert romák, vagy a srác roma. szabadulni nem fogsz egykönnyen.
2019. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A kérdező nagyon hallgat...Lehetséges, hogy a GYIK-től is eltiltották? :O
2019. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!