Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk? Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Mi a véleményetek egy ilyen lányról, barátnőről? Vagy nekem kéne változnom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt.

Beleszerettem, ahogy először megláttam.

Amikor összejöttünk sok sok időt töltöttünk együtt, mindig szexeltünk ha lehetőségünk adódott. Nagyon jól éreztük magunkat. A kapcsolatunk mindig csak felfelé ívelt kb januárig, onnan viszont egyre csak esik vissza sajnos.

Volt párszor, hogy találkoztam a volt lány osztálytársaimmal, egyikkel elmentünk enni, de barátnőm mindig csak féltékenykedett, már az utobbi időben megszokta.

Ő viszont sose megy, ment buliba, inkább velem töltötte azokat az estéket. Én meg kérdőre vontam miért nem megy? Azt mondta nincs kedve, inkább velem van.

Ha mentem kerti partiba a munkatársaimmal mindig megkérdezte kik lesznek ott.

Mostanában egyre eltávolodtunk egymástól. Ő heti 1-2 alkalommal eljön hozzám (még szüleimnél lakom) itt alszik, ha hétvégén jött segített. Én általában hétvégén mentem hozzá, én is segítettem ha valami munka volt. Mostanában csak egy estére megyek és reggel jövök is haza mert anyukámnak segíteni kell a házi munkában. Kérdeztem a barátnőmet, hogy miért van az hogy egyre kevesebbet van nálunk és azt mondta, hogy mert én is keveset vagyok nála, és ezt az indokot ő is felhozhatja ha már én felhozom. Igaz, hogy náluk is sok dolog van.

Ha itt van általában 10-10:30kor jutok az ágyba. Ilyenkor már nincs kedve lefeküdni velem, azt mondja fáradt már hozzá.

Párszor kezdeményezett már beszélgetést a kapcsolatunkról, mondta elhanyagoltnak érzi magát. Igyekszem neki jot tenni, de itthon ha segítenem kell akkor az az első.

Nem tudom most nekem vagy neki van "igaza"? Kezdek ugy érezni, hogy nem sokáig bírja már ezt a kapcsolatszerű dolgot.

Én 23/f, barátnőm 20/n


2019. máj. 28. 00:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze,mert megunta,hogy mindig hozzád kell igazodnia.
2019. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

Azért figyelitek? Leírtam ugyanazt a választ, csak felnőttebb szinten. És tádám: Ahol a nő a jó, felpontozva. Ahol a férfi a jó, lepontozva.

Ezek után még komolyan van olyan, aki arról mer beszélni, hogy férfigyűlölőkkel van tele az oldal? :D

2019. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szerintetekek szakítani akar velem?

Már szinte csak havernak néz, közösségben nem ad puszit. És vaan egy ismerőse akivel sülve főve mindig irogatnak egymásnak. Alug érdeklődik utnam :(

2019. máj. 30. 13:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Esetleg változtatni kéne az időbeosztásodon és a hozzáállásodon irányába. Ha neked a munka meg XY lesz az első,akkor te is csak a sokadik leszel a szemében (érthető módon).


De ha leülsz vele és megbeszélitek+te elkezdesz eleget lenni vele,akkor menthető.

Egyéb esetben szakítás lesz a vége.

2019. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!