Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha az amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aventurero kérdése:

Mi a teendő, ha az amúgy meseszép párkapcsolatomban teljesen megdöglött a szexualitás?

Figyelt kérdés

30/F

Többéves, majdnem minden tekintetben tökéletes párkapcsolatomban sosem a szex volt a legerősebb pillér, de egy-két éve kritikán aluli az aktivitás. Ritkán vagyunk együtt, és nincs benne sok élvezet - már-már inkább csak kötelező feladat, és 95%-ban nekem kell kezdeményezni...

Közben már szinte minden más hölgyet megkívántam a környezetemben. Beszéltem pszichológussal - őt is megkívántam...



2019. jún. 1. 10:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is ugyanilyen volt a kapcsolatom, de én el is vettem a nőt. Azóta van már gyerekünk, minden csodálatos, csak szex nincs már 16 éve. Sosem találkoztam életemben olyan nővel, akiben lett volna tűz, így pontosan ezért nem szakítottam. A saját világomban az az igazság, hogy a nők és a szexualitás két különböző fogalom, térben és időben nagyon távol állnak egymástól. Még csak azt sem mondanám, hogy ronda vagyok, inkább a felső átlag. 17 barátnőm volt addig, amíg meg nem nősültem, de minden esetben könyörögnöm kellett a havi 1 szexért. Ami még gáz, hogy a nők még az előjáték miatt is tiltakoztak, képtelenek voltak levetkőzni előttem, két lábon járó gátlásosság volt az összes. Tulajdonképpen mivel a 4. X-nél tartva egyetlenegyszer sem volt részem egy kielégítő szexben, így azt tartom, hogy nem is létezik.

Én hazugságnak veszem az összes beszámolót, tutira nem létezik olyan nő, aki nappali fénynél akér a melltartóját le meri venni. Mert hogy én még ilyet sem láttam 17 barátnő és egy feleség után. Nem láttam még p*ncit, nem volt részem orális szexben, nem volt egy nő sem aki hozzám nyúlt volna és stb...és stb...


Akárcsak a kérdező, én is naponta 20-30 nőt kívánok meg, de az egész csak a fantáziámban él tovább, mivel a nők és a szex összeférhetetlen fogalom. Ja, a pénzért dugást ne keverjük bele, mert ott csak a pénz dominál, így azok a nők sem a szex élvezete miatt csinálják. Női orgazmus? LOL :D ... a mesekönyvekben már olvastam ilyenről.

2019. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%

9-es. Itt nem arról van szó hogy mindennap, hanem arról hogy sosem szexelsz. Ha meg igen, akkor max. havonta egyszer, de arról is csak úgy süt hogy könyöradomány, és semmit sem fogsz kapni a barátnődtől. Nem fog hozzád nyúlni, nincs orális szex, nincs semmi azon kívül hogy benyomod neki, és ki be tologatod. Mindezt a legjobb esetben is csak havonta 1X.


Akinek hetente 3-4X megadatik ez a csoda, az észre sem veszi milyen az, amikor kárhoztatva vagy a szexmentes életre.


Prosti? Az igénytelenség netovábbja, előtted 5 prce beleürített egy idegen, te meg mész utána. Akkor inkább a cölibátus.


Szerető? Oda egy csoda kell hogy téged válasszon egy nő a szeretőjének.


Szakítás? Így sincs szex, úgy se lenne. Viszont van egy nő melletted, akivel tudsz beszélgetni, meg tudod osztani vele magadat.


Új nő? Cseberből vederbe? Nincs a Földön olyan nő, aki szeretné a szexet, legalábbis velem. Szóval ez van.

2019. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
95%
11# Szerintem Te csak extra mód szerencsétlen vagy,ha nem találkoztál olyan nővel,akik a felsoroltakat megtették volna neked vagy veled .Vették már le rólam is fényes nappal a melltartómat,és nem ugrottam fel,hogy kirohanjak a fürdőbe,amíg legalább besötétedik,és ez csak egy példa volt.
2019. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
13%

13-as. Jó a pasidnak. Akik ismerik az életem, azok is azt mondták, hogy egy lottó 5-ösre nagyobb az esélye valakinek, minthogy szériába kifogjon ennyi gátlásos és asszexuális nőt. Volt olyan ismerősöm aki szintén összejött régi barátnőmmel, de ő is azt mondta hogy ilyen nő nincs is a világon. Sajnos nekem ez a valóság a mai napig.


A vicc az egészben az, hogy az összes csinos lány, a feleségem 40 évesen is szuperül néz ki, sportol, odafigyel az étkezésére, a külsejére. Csak hát persze nem nyúlhatok hozzá, és abszolút frigid. Még az a szerencse hogy sosem volt jó szexuális élményem, így nem igazán tudom hogy mit veszítettem. Csak hát ösztönösen bennem van.

2019. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóban vagyok, a legfontosabb ember, és az egyetlen, aki így ismer, mindig mellettem volt..


De szexualitás az nagyon kevés közöttünk már 2-3 éve.. :(

Jegesek vagyunk egyébként.

A legrosszabb, hogy huzamosabb ideig kielégítetlen az ember vágya, akkor nyilván vevőbb a külső ingerekre, vagy ha olyannal találkozik, aki vonzó.


Sosem csaltam meg őt, de már nem tudom azt sem, hogy jöhet-e a házasság, gyerek, mert boldogok tudunk-e így is lenni, vagy szakítsak inkább most még, megadva a lehetőséget neki is, hogy ne szexmentes legyen az élete, és magamnak is ugyanezért...


Most képre került valaki, aki kimozdított ebből, és tisztulni kell a fejemnek, mert most perpill nem tudom, mit akarok.. 7 éve vagyunk együtt..

2019. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért alakítottál ki kapcsolatokat olyan nőkkel, akikkel nem volt jó. Mert ha te egymás után 17 nőt nem tudtál kielégíteni, akkor ott nem (csak)a nőkkel volt a baj. A legtöbb párkapcsolatban normális a kölcsönös orális szex stb. Én nőként azért váltam el a férjemtől mert már csak évente párszor nyúlt hozzám, és nem bírtam elviselni ezt, megcsalni meg nem akartam. Amúgy én is szégyenlős vagyok és takargatom a mellem eleinte, de volt olyan pasim, aki egyszerűen nem engedte, hogy ezt tegyem. És egy idő után megszoktam és nem éreztem magam rosszul ettől. A mai napig hálás vagyok neki érte.

A szex is két emberes dolog.

2019. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

#11-es, valószínűleg nagyon szerencsétlenül választasz, mert nagyon nehéz elhinni, hogy csupa gátlásos aszexuális nővel hozott össze a sors. Mert az, hogy fényes nappal nem mutatkozik előtted, meg havi 1 együttlét, az is csak azért, mert muszáj, hát... finoman szólva is rettenetesen lehangoló.

Kérdező, vagy beszéljetek erről és próbáljatok ki új dolgokat, amik mindkettőtöknek jól esnek, vagy ha továbbra sem változik semmi, akkor keressetek mindketten olyan párt, akivel működik a kémia (is). Azért 30 évesen elég sz@r azt mondani a szerelmednek, hogy legyetek csak barátok. Pláne ha te közben "ki vagy éhezve".

2019. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%

16-os. Nem tudtam kielégíteni őket, mert nem is akarták! Itt volt a fő probléma.


Miért választottam ilyeneket? hát választottam, de mind ilyen volt. Nem tudatosan kerestem az ilyeneket? Szerinted mekkora méretű a frusztrációm?


Az itt panaszkodók többségének is volt része az életben ha többre nem, de ideig-óráig normális és kielégítő szexuális életben. Engem meg mintha megátkoztak volna. Szó szerint!


Nem, nem rajtam múlott, mivel nekem 100X többet kellett tennem, jobban oda kellett figyelnem bármire is. Jobban, mint azoknak a férfiaknak, akiknek alanyi jogon jár a teljes repertoár. Nekik mégis miért kellene teperniük? Heti 5 szex, benne orállal, fényes nappal, a lakás bármely részén, teljes vizuális behatással stb.


Semmi féle probléma nincs velem, csak ultra szerencsétlen az életem. Piszkosul elegem van már ebből, 25 éve napi szinten figyelem magam, és egyszerűen nem értem miért kaptam ezt az embertelen büntetést! Addig okés lenne, ha bunkó lennék, béna, figyelmetlen, igénytelen, primitív stb. Na de könyörgöm, egyik se jellemző rám!


amikor azt olvasom nőktől, hogy annyi negatív, céltalan, függő, buta férfi van a világban, ritka találni egy értelmes férfit, akkor felmegy bennem a pumpa. Sokra mentem azzal, hogy odafigyeltem, rendes voltam, a feleségemmel felépítettünk egy tökéletesen független és jó életet... de sokra mentem vele. Más meg hazug, félremegy, figyelmetlen, önző, és mindent megkap a nőtől, ráadásul úgy, hogy a párja teker hogy el ne veszítsen egy ekkora senkiházit. Nem kitaláció, a gyk is tele van ilyen sztorikkal.


Amikor az utcán látok olyan férfiakat, hogy egy bohóc is különb, de a barátnője/felesége puszilgatja, csókolgatja, nekem ez agy tőr a szívembe. Nekem miért nem lehetett soha ilyen? Mert még ha nem tudtam volna párkapcsolatokat létesíteni, az oké. Nem kellettem volna. Rendben. Na de nálam nem ez volt a helyzet! Ott voltak a barátnők, és kimondhatom utólag, bárcsak ne lettek volna. Ekkora negatív hozadékot cipelhetek egy életen át. Én is lehetetlennek tartanám így olvasva...

2019. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
60%
Én megsajnálnálak #18., de nem teszem, és ugye azt is tudod, h miért nem, khm...
2019. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Ágnyesz. Nem tudsz te semmit. Nem részletezem.
2019. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!