Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálunk is ez a probléma, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk is ez a probléma, nem beszélhetek az Exeimről, pedig nagyon jó volna megbeszélni őket, nálatok is így van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 08:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mi az istenért akarsz exekről beszélni,ha xy-nal vagy együtt? Senki nem kíváncsi a párja exeire. Én sem a pároméra. 25N
2019. jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Minek vele ezt megbeszélni? Beszéld meg a barátaiddal, ha ennyire nyom valami. Inkább egy olyan cikket kéne írnu, hogy azokat kell kihajítani, akik ilyen NlCafé cikkeknek hisznek... Különben is, a cikk írja, hogy jó, hogy az exeket nem vitatjátok meg.


30n

2019. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
össze se kellett volna addig jönni vele, amíg nem vagy túl az exeiden, de gondolom az fontosabb volt, hogy legyen melletted valaki (bárki)
2019. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Ahá, szóval te is ez a kategória vagy:

[link]

"Jaaaaj, az exem így, az Exem úgy, az Exem ilyen jó volt az ágyban, az Exem olyan tökéletes volt..."

Ráadásul nagybetűvel Ex... jahaj...

2019. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem kérdés, ez egy reklám a cikknek, hogy több kattintása legyen.
2019. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%

Sosem értettem ezt a női baromságot!


Férfiként nem érdekelnek az exek...illetve azt meg szoktam kérdezni/leinformálni, hogy volt-e valami alantas létforma (N, A, C, félH,), mert ha igen, akkor kuka a csaj. De ennyi.


Az a múlt.

2019. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Hát, akkor mi vagyunk a kivételek. Nálunk nincs titok, nem tabuk az exek és egyikünket sem zavarja a téma. Mi pont a zsákbamacskát nem szeretjük. Jó tudni, ki fekszik mellettem 12 éve. :) Szerencsére ezzel a férjem is így van. :)


...és akkor csodálkozunk az olyan idiótának tűnő kérdéseken, amiket akkor dobnak ki, amikor felbukkan a soha nem látott gyerek, meg a 3 párhuzamos kapcsolat a semmiből... :D

2019. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem hiszem, hogy az exekről való kussolás a legjobb megoldás. Ha valakire semmilyen befolyással nincsenek az előző kapcsolatai és arra lehet számítani tőle, mint egy szűzfiútól/szűz lánytól, akkor még csakcsak rendben lenne. De ha a másik nem úgy viselkedik a kapcsolatban, ahogyan az emberi számítás szerint kellene neki, csak utána kéne járni az oknak, hogy még lehessen oldani nem?

32/f

2019. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk nem voltak exek.... de amennyire féltékeny típus a barátnőm tuti hogy nagy veszekedés lett volna ha egyszer is fel hoztam volna.... de ahogy írtam pont igy dobta a gép hogy egymás elott egyikünknek sem volt senkije


De alapból sem illendő felhozni


Nekünk ha problémánk van egymással akkor azt egymással beszéljünk meg, mert amugy tényleg az exeknek mi köze van most hozza

2019. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Utolsóval egyet értek. Valamilyen szinten azért egy komoly kapcsolatban normális képben lenni a másik múltjával.
2019. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!