Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálunk is ez a probléma, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálunk is ez a probléma, nem beszélhetek az Exeimről, pedig nagyon jó volna megbeszélni őket, nálatok is így van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 08:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Marmint a 8assal.
2019. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Mi is mindent elmeséltünk egymásnak, ez alap. Ha érzelmileg még kötődik akkor azért jó tudni róla, ha meg nem akkor meg nem értem miért nem lehet beszélni róla. Minden ember hatással van a másikra, megváltoztatja. Akkor lehet megismerni a másik embert, ha az éltében valaha jelen lévő fontos emberekről is beszél. Na meg nem mindegy, hogy 3X elvált gyerektartást fizető nőverő vagy az egész városon végigment bacitelep. Nekem nincsenek illúzióim, hogy miattam megváltozna valaki és van olyan kategória akire nem pazarolnám az időmet.
2019. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ, hogy mikor és milyen mennyiségben akarsz beszélni róluk.

Szerintem az a normális, ha tisztában vagy a párod múltjával, fontosabb életeseményekkel, emberekkel, amelyek részei voltak az életének és formálták őt. De ennek a legegészségesebb módja, ha ismerkedésnél, vagy kapcsolat elején szóba jön, őszintén elmondtok mindent, titkolózások nélkül és ennyi. Onnan már a jövő számit, az a fontos. Úgyhogy tényleg lényeges, hogy mikor és milyen infókat akarsz te 'megbeszélni' az exekről. Valószinüleg elgondolkodnék a kapcsolatunkon, ha te hónapok/évek múltán rendszeresen felhoznád őket és hallgatnom kellene a közös sztorikat, ez egyáltalán nem normális. Az kérdés alapján, és abból itélve, hogy nálatok ez már probléma, biztosan túlzásba viszed. Az első gondolatom az, hogy nem tetted túl magad rajtuk.

2019. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
A 8-assal egyetértek már megint. Ha nem beszész az exekről hogy mesélsz az életedről? pl: voltam itt meg ott utazni, láttam ezt meg azt. Egyedül?? Nem. Akkor kivel?? Azt nem mondhatom meg. Ex :) Vagy ha valami nehézséget okoz egy ex miatt, vagy éppen könnyebbséget.
2019. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

Oké, nyilván egyszer vagy kétszer erről beszélni oké. De ha a Kérdező folyton ezen pörög, akkor az már túl sok és nem csoda, ha a jelenlegi párja nem kíváncsi erfe.

Kérdés vajon hányszor kellett ezt a topicot megrágni a Kérdezővel?


30n

2019. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 érdeklődő63 ***** válasza:
70%
így van 15-őske 1 2 alkalommal akkor is csak néhány szóban majd utána végleg lezárni. nekem a csajom folyton előjönne a volt kanjaival azonnal repülne hogy az utcán landolna. szerintem az aki az előző élettársaival hőbörög a jelen párjának az egyszerűen nem normális.
2019. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
# 14 szerintem itt a kérdező nem a közös nyaralásokról akar mesélni...
2019. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Mickbro ***** válasza:

Én sem értem, miért olyan nagy probléma az exekről dumálni? Sőt, a hallhatás olyan mintha, vki el akarná titkolni a múltat. Kitörölni, meg nem történté tenni...infantilis.

Nem szoktatok beszélni a múltról, h milyen érdekes dolgok történtek, milyen érdekes emberekkel találkoztatok? Én mindig szerettem tanulságos történeteket hallgatni.

A történeteken keresztül, pedig, valamelyest megismerhető az ember is, akivel egy ágyban fekszel. Kiderülne pl., h együtt drogozott az AIDS-s haverokkal, stb...

2019. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 érdeklődő63 ***** válasza:
ha az aidses drogos haverjaidról beszész nem ugyan az mintha arról beszélnél a partnerednek hogy milyen jót kameltél az exeddel
2019. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Van egy egészséges határ szerintem nem mindegy hogy mennyit és mit mondasz róluk
2019. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!