Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megbocsájtható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsájtható? Az én hibam?

Figyelt kérdés
15hetes kismama vagyok és mostanába nem volt kedvem a szexhez ha szexeltünk is a párommal akkor sem volt az igazi mert nem tudtam ellazulni a baba miatt . Tegnap kapott egy vissza hívás kérést a telefonján az egyik barátjátol akaratomon kivül megnyitott az összes elnnem olvasott üzenetet és láttam egy tinder bejelentkezési kódot újra küldtem egyet a telefon számára az enyémből és igy sikerült bele lépnem . olyan nőkkel beszélgetett akik meg csak nem is a szomszédos városba de az ország teljesen másik pontján élnek olyanokat beszélgetet velük hogy kivagy miért nincs még barátod de szép vagy meg ilyenek . megnéztem a képeit amiket ugye fel lehetralni ha valako rá megy a profiljára és voltak rollunk közös képek is nem értem hogy akkor ha csajoziik miért rak ki rollunk közös képet rá kérdeztem és bevallotta hogy igen csinált mert én nem akarok vele szexelni csak nagyon ritkán szerintetek ez kifogás? nem értem miért igy kell ezt csinálni és hihetek neki egyáltalán?
2019. jún. 11. 12:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem jogosítja fel.

De ti egyszerűen nem akarjátok felfogni a férfiak működését.

Ha van egy ilyen eset, amikor TÉNYLEG nem lehet semmit tenni, azt egy normális férfi elviseli.

Amikor NINCS ilyen eset, csak az asszonyka úgy dönt, hogy most nincs szex, mert éppen nincs kedvem, vagy görbén néztél rám, vagy nem vehettem meg a divatosztályon a bacc papucsot, vagy ... akármiért - na, akkor a férfi fejében érdekes gondolatok indulnak el.

Aztán az ötödik ilyen alkalommal, vagy pedig ha a szexmegvonás már hetek, hónapok óta tart CSAK ÚGY - na, akkor már az is felmerül, hogy tulajdonképpen kihez kötötte ő a sorsát?


És ezt nem értik az itteni sunyi lepontozók.

Jó, persze: itt minden férfit lepontoznak nullára, aki nem fújja a nők folyamatos dicséretét.

Meg nem mantrázza a szokásos szöveget: minden férfi gazember, mindig bennük van a hiba.


Csak így majd szépen egyedül maradtok, hölgyeim.

És visszatérve a problémára: itt most a kérdező baját kellene MEGOLDANI.

NEM a férfiakat szidni.

Tudom, hogy az utóbbi sokkal jobb mulatság, de itt most NEM SEGÍT!

És ezért erkölcstelen itt minden nő, aki ezt csinálja, a megoldási javaslatok HELYETT.

2019. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

21-es , várjuk a remek megoldási javaslataid. Kíváncsu vagyok, ha a nő lépne félre mert pl a pasi lesz.ja az igényeit szex közben és nem elégíti ki, hanem ürítőládának használja, akkor is jogosnak éreznéd-e. Feltételezem, hogy te lennél az első, aki elhordaná minden útszélinek.

Egyébként ajámlom figyelmedbe az értő olvasást, mert látom, nem sikerült értelmezned a kérdést.

2019. jún. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
68%

21-es , várjuk a remek megoldási javaslataid. Kíváncso vagyok, ha a nő lépne félre mert pl a pasi lesz.ja az igényeit szex közben és nem elégíti ki, hanem ürítőládának használja, akkor is jogosnak éreznéd-e. Feltételezem, hogy te lennél az első, aki elhordaná minden útszélinek.

Egyébként ajánlom figyelmedbe az értő olvasást, mert látom, nem sikerült értelmezned a kérdést.

2019. jún. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát, 23-as...

képzeld el a helyzetet, amiben vagyunk.

Ha most nem az interneten, hanem pl. egy kávézóban lennénk, a következő történne:

- bejön a kérdező, elmondja a panaszait,

- mindenki szépen elmondja a véleményét,

- ezután a jelenlevő nők tökön rúgják azt, aki nem dicsőítette őket, vagy nem szapulta a férfiakat.

- aki KÜLÖNÖSEN pofátlan, az még kérdez is valamit... és minden válasz után a nők ismét tökön rúgják a válaszoló férfit.


Hölgyeim!

Ezt tanulták? Hogy így kell viselkedni? Ez a normális viselkedés, amit egy jól nevelt nőtől el lehet várni?


Leírok még pár dolgot, ami talán fontos:

- sok nő, amikor feldob egy kérdést, igazából nem választ vár, hanem csak vigasztalást. Lehet, hogy a kérdező is csak ezt akarta.

DE AKKOR MIÉRT NEM EZT KÉRI?

- a konkrét esetben azt, hogy megbocsát-e, 1 nap alatt kellett volna eldöntenie. Elvégre felnőtt nő, még ha segítséget is kért hozzá.

- DE EZ MÉG NAGYON KEVÉS!

Ha megbocsát - ezzel még messze nincs megoldva a dolog! A helyzet semmit nem változna tőle! MIT TESZ azért, hogy változzon?

Na, EZ az igazi kérdés! Vagy oldja meg ezt is a férfi?

Amúgy ERRE válaszoltam. Aki akar, olvasson vissza.


Ha pedig NEM bocsát meg: akkor el kell válnia. Mert olyan nincs, hogy nem bocsátok meg, örökké bűnös leszel a szememben - de azért dolgozz rám, láss el, stb. Ja, szex az nem lesz, később sem, mert nem bocsátottam meg.

Néhány erkölcstelen nő csinál ilyet, de ez tőlük sem elfogadható.


És végül: az, hogy nem dicsérem 1000-rel a nőt, vagy nem szidom ugyanúgy a férfit, az nem azt jelenti, hogy a férfinak adok igazat!

Ő is problémás itt, és ő sem igazán felnőtt még, mert jó érzésű felnőttek nem így oldják meg a problémákat.

De sajnos nem ő kérdezett itt, így elsősorban a kérdezőnek kell tanácsokat adni.


Én így gondolom ezt a helyzetet.

Aki máshogy gondolja, az nyugodtan fejtse ki a véleményét - csak egyre figyeljen közben: megoldás ez a kérdezőnek?

Mert ha nem, akkor inkább ne írjon. Kibicek nem hiányoznak innen.


Ja, és hölgyeim: ha lehet, akkor rugdosás nélkül.

Különben jó érzésű férfi nem fog írni ezeken a fórumokon többé.

2019. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Éppenségösszgel ettől nem dől össze azért...

Szükségetek lesz egymásra!

A kicsinek főleg!

Könnyű pálcát törni...

2021. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!