Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megbocsájtható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megbocsájtható? Az én hibam?

Figyelt kérdés
15hetes kismama vagyok és mostanába nem volt kedvem a szexhez ha szexeltünk is a párommal akkor sem volt az igazi mert nem tudtam ellazulni a baba miatt . Tegnap kapott egy vissza hívás kérést a telefonján az egyik barátjátol akaratomon kivül megnyitott az összes elnnem olvasott üzenetet és láttam egy tinder bejelentkezési kódot újra küldtem egyet a telefon számára az enyémből és igy sikerült bele lépnem . olyan nőkkel beszélgetett akik meg csak nem is a szomszédos városba de az ország teljesen másik pontján élnek olyanokat beszélgetet velük hogy kivagy miért nincs még barátod de szép vagy meg ilyenek . megnéztem a képeit amiket ugye fel lehetralni ha valako rá megy a profiljára és voltak rollunk közös képek is nem értem hogy akkor ha csajoziik miért rak ki rollunk közös képet rá kérdeztem és bevallotta hogy igen csinált mert én nem akarok vele szexelni csak nagyon ritkán szerintetek ez kifogás? nem értem miért igy kell ezt csinálni és hihetek neki egyáltalán?
2019. jún. 11. 12:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%

Na igen, tipikus nő.

A "minden este" és a "csak havonta, és akkor is unom" között van ám még egy pár fokozat.

Persze nem neked, mert a te férjed mindent elvisel.

De igazad is van: NEKED semmit nem kell megtenned. Majd a férjed megold mindent. Azért ő a férfi, nem?

2019. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Elviseli mikor törött térdem miatt nem volt szex és én is, amikor őt műtötték intim táján és két hónapig(!) nem volt! Mert ha szeretem, kibírom, nem az a két hónap határozza meg a kapcsolatunkat, hogy nincs szex, abban határozza meg, hogy ott vagy a másik mellett, és kitartasz, és nem csak eskü miatt, hanem mert szereted és őt választottad. Nem egy dugópajtit, hanem társat!
2019. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, még egy szerencsétlen kisgyerek, aki csonka családban fog felnőni az idióta, felelőtlen szülei miatt....
2019. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
18%

Ja, még egy: vannak ám birka türelmes férfiak is.

Na de azok unalmasak!

A nők nem őket választják!

Nos, időnként nem ártana erre is gondolni a választásnál. Arra, hogy mi lesz, ha türelmesnek kell lenni.


Annyit még, hogy persze a férfival is kéne beszélni.

Konkrétan arról, hogy mit szeretne, milyen legyen a szex. Az nem megoldás, hogy ő félrekacsintgat.


Vad az nem lesz. Túl sűrűn se lesz.

Akkor mi legyen, milyen legyen?

Kézimunka?

Száj?

Vagy valami más?

Sok mindent lehet ám tenni ilyenkor is.

2019. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

Nem a te hibád, de ennyiért én nem szakítanék.


Én a 20. hétben vagyok és csak kb. havonta egyszer vagyunk együtt, de baromi nehezen jött össze a baba és nem akarunk kockáztatni. Az együttlétek se olyan felszabadultak, mint elötte voltak. Ez egy ilyen életszakasz, kibírjuk.

2019. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Mindig megmosolyogtató, amikor a terhességet soha meg nem tapasztaló , de emellett nulla empátiával rendelkező férfiak parhuzamot próbàlnak vonni a szoptatás és a szex közt. Gyönyörű. :D Az aprócska baki a párhuzamban az, hogy ha egy hétig nem eteted a gyereket, belehal, olyanról viszont még nem hallottam, hogy egy szexmentes hét (/ hónap/ év) után a "birkatürelmű" férfiember elhalálozott volna a szexmegvonàs következtében.
2019. jún. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

"elhalálozott volna a szexmegvonàs következtében."

Azt nem.

Viszont csinál helyette mást.


A 0%-os agyatlan lepontozók pedig képtelenek azt felfogni, hogy egy TERHES nő, akinek megvan mindenféle baja - mi a kutyaúristennek képes arra, hogy szexeljen?

Mi a jó francnak alakult ez ki?

Miért hozta a természet ezt az elég nagy áldozatot?

Ráadásul az utóbbi 1 millió évben!

Mivel a majmoknál ennek még nyoma nincs.

Na, EZEN kellene elgondolkodniuk.

2019. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég gyakori hogy valakit veszélyesztetett terhesség miatt eltiltaltanak a szextől a terhesség teljes idejére. Akkor az ilyen eset feljogosítja a pasit hogy szedje a cuccát és lelépjen?

Jó esetben ha egy pár gyereket akar akkor felfogják hogy mindkettőjük részéről lemondásokkal jár...

2019. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Igen, és itt a hangsúly: MINDKETTŐJÜK részéről!

És normális esetben ez nem úgy néz ki, hogy akkor a férj lemond a szexről, a ..., a ..., a ..., stb.

2019. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csak a hozzászólás utolsómondatára reagáltál? Akkor tehét ha orvosilag meg van tiltva akkor az feljogosítja arra hogy lelépjen?
2019. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!