Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutya marad én megyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutya marad én megyek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a barátommal jópár éve, neki van egy pici kutyája több mint 5 éve. A mi kapcsolatunk fél éve kezdődött, de már most nagyon elegem van. Amikor ideköltöztem, az állat totál elkényeztetve, királyrákkal etetve, ágyban altatva. Én persze egyből kiraktam a másik szobába és a konyhába sem engedem be. Úgy nőttem fel, hogy rengeteg állatunk volt, kutya-macska-nyúl, de kizárólag udvaron. A probléma itt az, hogy nem tartja normálisan a kiskutyát, havi egyszer viszi csak nyiratni, nincs sosem fésülve, emiatt az egész szoba büdös kutyaszagú. De ami a legdurvább, nem szobatiszta, 2 hetente bepisil vagy besz.rik, tegnap pl. hányt. Amikor szóvá teszem, felemelem a hangom, én vagyok kb. a hibás, hogy elrontom a vacsora hangulatát stb. Ő feltörli a cuccot és minden mehet tovább, ez neki így megy. Egy hete kérem, vigye oltatni és féreghajtózza. Ezt kérni kell?!

Ott tartok, hogy költözöm, ez számomra elfogadhatatlan.

Ti mit gondoltok a témáról?


2019. júl. 1. 22:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
43%
Menjél, én a kutyát választanám.Egy 5 éves lelkitárs kapcsolat egy fél éves sunával szemben?Ne röhögtess...
2019. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek ezzel kapcsolatban más véleménye lehet. Nem illetek ilyen téren össze ez a lényeg lépj!
2019. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem is az állattal van a baj, hanem az emberrel, a saját igényességéről árulkodik a kutyája.


Volt olyan barátnőm akinek volt egy kisebb kutyája. De az a kutya tiszta volt, és szobatiszta, és megértette a barátnőm is, hogy kutya nincs többé hálószobába, se asztalon.


Más ha valaki egyedül él vagy már valakivel együtt él.


Itt nálatok a pároddal van nagyobb probléma, az a kutya nevelhető lenne....de nem...


Nálunk is az állatok kint voltak úgy nőttem fel, kutya és macska is odakint, anyám alapból nem rajongott soha az állatokért de nem is volt baj, télen max garázsba beengedtük.

Annál a barátnőmnél is nehezen szoktam hozzá, hogy a kutya bent van a lakásban, de normálisan kezelhető volt a helyzet.

2019. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
24%
Egy 5 éves kutyát minek oltatni? Keress olyan pasit, akinek megegyezik a véleménye a tiéddel az állatokról, mert ebből a kapcsolatból nem lesz semmi.
2019. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van macskám, tehát átérzem milyen egy állatot családtagként szeretni, de azt mondom innen lépj le, nem kár érte.


Az állat oltása és féregtelenítése alap kell legyen, ha felmehet az ágyra is, akkor főleg. Bár nálam a macska a hálóba nem mehet be, csak nappaliba. Sajnos vannak emberek akik az állatok iránt érzett szeretet mögé rejtik a hozzá nem értésükből fakadó elviselhetetlen stílusukat. (jellemzően a legtöbb acsarkodó állatvédő is ilyen...)


Értük meg tényleg nem kár.

2019. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#1

A kutya az kutya, nem lelkitárs.

Amúgy mi gyerekkori barátok voltunk.


Köszönöm a válaszokat.

2019. júl. 1. 22:39
 7/39 A kérdező kommentje:

#5

Teljesen egyetértek.

A stílusa tényleg nagyon durva és elviselhetetlen sokszor.

2019. júl. 1. 22:41
 8/39 anonim ***** válasza:
75%

Hát... nem ért a kutyákhoz a barátod, az biztos, mert a kutyatartást meg lehet oldani tisztán is. A szobatisztaság hiánya meg aztán pláne nem jó.

Két kutyával élek együtt. Egész pontosan babaillatuk van és igaz, hogy minden nap kell takarítani, de nincs kutyaszag.

Szóval vagy tök nyugisan megbeszélitek a dolgot, meggyőzöd, hogy ebben a formában a kutyának sem jó. Ez lenne a jobb megoldás. Vagy elfogadod, hogy ő így tart kutyát és ha nem tetszik, akkor költözöl.

Én semmi pénzért nem mondanék le a kutyáimról, a barátod sem fog szerintem.

2019. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Eleve minek állatot tartani lakásban???

Reggel korán elmegy, este 7-kor esik haza, én is sokat dolgozom.

Egy nyűg neki a kutya, de foggal-körömmel ragaszkodik.

2019. júl. 1. 22:56
 10/39 anonim ***** válasza:
55%
#6.Számodra igen, számomra nem, és ezt senkinek nincs joga minősíteni, vagy elítélni.Nekem sem azt, hogy számodra "csak" kutya, s neked sem azt, hogy számomra lelkitárs, mert jogunk van mindannyiunknak a döntés szabadságához kozmikus szabad akaratunknál fogva.
2019. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!