Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kutya marad én megyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kutya marad én megyek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk a barátommal jópár éve, neki van egy pici kutyája több mint 5 éve. A mi kapcsolatunk fél éve kezdődött, de már most nagyon elegem van. Amikor ideköltöztem, az állat totál elkényeztetve, királyrákkal etetve, ágyban altatva. Én persze egyből kiraktam a másik szobába és a konyhába sem engedem be. Úgy nőttem fel, hogy rengeteg állatunk volt, kutya-macska-nyúl, de kizárólag udvaron. A probléma itt az, hogy nem tartja normálisan a kiskutyát, havi egyszer viszi csak nyiratni, nincs sosem fésülve, emiatt az egész szoba büdös kutyaszagú. De ami a legdurvább, nem szobatiszta, 2 hetente bepisil vagy besz.rik, tegnap pl. hányt. Amikor szóvá teszem, felemelem a hangom, én vagyok kb. a hibás, hogy elrontom a vacsora hangulatát stb. Ő feltörli a cuccot és minden mehet tovább, ez neki így megy. Egy hete kérem, vigye oltatni és féreghajtózza. Ezt kérni kell?!

Ott tartok, hogy költözöm, ez számomra elfogadhatatlan.

Ti mit gondoltok a témáról?


2019. júl. 1. 22:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező,ez kit érdekel? Akkor húzz el onnan és keress mást. A férfi jól dönt,hogy nem egy ilyen ellenszenves,alkalmazkodásra képtelen egyént választ.

Nem te döntöd el kinek milyen állata lehet,ki hogyan gondozza. Persze itt csak rinyálsz,de nem te kellesz neki. Dolgozd fel.

2019. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, te nem értesz semmit. Tök mindegy, milyen a kutya,kicsi vagy nagy. Az övé, felelősséget vállalt érte és szereti. Te pedig ezt képtelen vagy megérteni. Te költöztél hozzá, a kutya előbb volt ott, így két dolgot tehetsz: megszokod vagy otthagyod. Te nem szabhatsz feltételeket. Illetve szabhatsz de ne csodálkozz, ha az lesz a válasz, hogy akkor csomagolj és távozz.
2019. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Költözés előtt állunk egy nagyobb lakásba, ott ki szabja a feltételeket???
2019. júl. 2. 23:01
 34/39 anonim ***** válasza:

#33, kompromisszum

Nem minden úgy lesz, ahogy te akarod...

2019. júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki lelki nyugalma erdekeben azt kivanom 2 lakasba koltozzetek, Szornyella de Frasz jut rolad eszembe viccen kivul.
2019. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
41%
Ha kierőlteted, hogy mondjon le a kutyáról érted, akkor ha meg is teszi, a tüske ott marad benne. Ez lesz az első szög a kapcsolatotok koporsójába. Ha van egy kis esze, kidob téged a francba.
2019. júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Én a helyedben otthagynám a pasit. Az ilyennek nincs rendben az értékrendszere, aki többe néz egy kutyát mint egy embert aki a párja ráadásul.

Az exem nekem is ilyen volt: a kutyának ki volt nyalva a segge, egy rohadtul elkényeztetett korcs volt. Képtelenség volt vele normálisan elmenni bárhova, állandó ugatás és balhé volt mindenütt. De azért a kutya volt az isten. A saját apja temetésére meg nem ment el.

Ne foglalkozz az ilyenekkel, idióták. Nem normális ha az ember egy lakótérben él az állattal.

2019. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

#37

Teljesen igazad van.

2019. júl. 3. 16:11
 39/39 anonim ***** válasza:
szakítottál?
2019. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!