Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stella Spring kérdése:

Szerintetek ez még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz hogy együtt élünk párommal. Én egy magyar nő vagyok, Ő roma. Én tipikusan csajos vékony, hosszú szőke hajú

A párom sötétbőrű ,190 magas és 94 kg. Szóval elég nagydarab hozzamkepest.

Másodjára mondott olyat ami megütötte a fülemet.. 😔 Az egyik amikor elbambultam es azt mondta hogy ha fiúkat nezegetek akkor szartam utoljara.

És ha tényleg megneztem valakit akkor lehet ilyet mondani szerintetek?

... A másik.. Felraktam magamról képeket semmi extra snap chates képek.. es hogy szettori a telefonom.

😓

Szerintetek ne haborodjak fel mert ő kinevette a felháborodásomat.

Nektek mi a véleményetek?



#Birtoklás fenyegetés
2019. júl. 8. 08:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Huu köszönöm szépen, hogy ilyen gyorsan írtatok :')

Most megmondtad neki mivel bekulni akar ilyenkor szorít és nem enged el, hogy nem vagyok a kutyája sem a tulajdona. Ember vagyok önálló gondolatokkal..nem turom meg a magad fajta romavért magam mellett. Ezt így elmondtam határozottan. Plusz azt is hogy ez a temperamentum bennem félelmet kelt. Azt mondta, hogy neki ez szava jarasa és aki ismeri az tudja. Én válaszoltam hogy akkor nem akarom megismerni...azota ül csak csendben fogja a fejét és sirdogal

2019. júl. 8. 09:56
 12/25 A kérdező kommentje:
Sirdogal.. Vagyis zsarol érzelmileg.
2019. júl. 8. 09:58
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Most még csak fenyegetőzik a testi sértéssel, ne várd meg amíg be is váltja... sajnos náluk természetes, hogy az asszony kap egyet-kettőt ha valamit "rosszul" tesz.
2019. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

NÁRCISZTIKUS!!


Mondd el neki, hogy nézzen ennek utána, javítsa meg magát, ha jó életet akar.


Utána pedig menekülj! Töröld, tiltsd, ignoráld! És soha többet ne kerülj vele kapcsolatba!

2019. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%
Ezt a romavért meg felejtsd el! Mindenféle ember közt van ilyen.
2019. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Tessék fizikálisan is lelépni, mert idő kérdése és tényleg kezet emel. A sírdogálásnak meg ne dőlj be. Vannak emberek bőségesen, akik megragadtak a hisztiző kisgyerek szintjén, mert nem tudják, hogy másképp is lehet problémát megoldani. Ez csak érzelmi zsarolás.
2019. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem gyerekes sirdogálásról szól, hanem nárcisztikus személyiségről!

Tudnia kell, hogy ez a problémája, mert kezelhető, pl asszertivitással. Csinálhat még magának jó életet az emberünk.


Viszont az is tény, hogy soha nem szabad kontaktba kerülni vele. Ha jön szembe, akkor el kell indulni a másik irányba! Ez az infószösszenet csak arra szolgál, hogy másokat megmenthessen a kérdező! Felnyithatja a szemét, hogy ez nem mehet így tovább!

2019. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem, nem fér bele, soha, semmilyen körülmények között. Komolyan meg akarod várni, hogy be is váltsa a fenyegetését és tettleg is bántalmazzon?
2019. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez a pasas ki akar magának tulajdonítani amikor pedig észbe kapsz, hogy jah neked is kellene némi tartásodnak lennie akkor meg érzelmileg manipulál, te meg benyeled. Bocsánat, hogy nyersen fogalmazom, de ez ennyi. Soha nem tűrném senkinek sem hogy megmondja mit tehetek és mit nem. Nyilván jelezheti, hogy ha valami nem tetszik neki és meg tudjuk beszélni, de erőszakkal fenyegetőzni nem olyan dolog ami az én részemről elfogadható.
2019. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Semmi különös, csak kijött belőle a roma vére. A véleményemet inkább hagyjuk, eleve nem is kezdtem volna ilyen emberrel.


Viszont ha a helyedben lennék, akkor összecsomagolnám a cuccaimat és hagynám a francba sírdogálni magában (ez is rohadt gáz egyébként, érzelmi zsarolás), aztán végleg megszabadulnék tőle.

2019. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!