Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stella Spring kérdése:

Szerintetek ez még belefér egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz hogy együtt élünk párommal. Én egy magyar nő vagyok, Ő roma. Én tipikusan csajos vékony, hosszú szőke hajú

A párom sötétbőrű ,190 magas és 94 kg. Szóval elég nagydarab hozzamkepest.

Másodjára mondott olyat ami megütötte a fülemet.. 😔 Az egyik amikor elbambultam es azt mondta hogy ha fiúkat nezegetek akkor szartam utoljara.

És ha tényleg megneztem valakit akkor lehet ilyet mondani szerintetek?

... A másik.. Felraktam magamról képeket semmi extra snap chates képek.. es hogy szettori a telefonom.

😓

Szerintetek ne haborodjak fel mert ő kinevette a felháborodásomat.

Nektek mi a véleményetek?



#Birtoklás fenyegetés
2019. júl. 8. 08:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
6%

kérdező a párod IS MAGYAR.


magyar állampolgár, magyar az anyanyelve, a magyar nemzet tagja.


a cigányság pedig a nemzetisége.


jó lenne ezzel tisztában lenned!!

2019. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, milyen a nemzetisége, menekülj egy ilyen embertől, de gyorsan!!!!

Először is ez a stílus megengedhetetlen!!! Tiszteletlen, durva és lealacsonyító, főleg egy nővel szemben, főleg a párjával szemben.

Másodszor mi az, hogy bármilyen holmidat széttöri? A következő már egy pofon lesz, ezt nagyon ne várd meg! Hallgass azokra, akik szintén ezt tanácsolták Neked, és lépj le gyorsan!

2019. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy a származása. A párod agresszív és a tulajdonának tekint.

Sír, amikor ott akarod hagyni? Sírjon nyugodtan, majd kiheveri.

2019. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%

Én egy kérdést tennék fel, amire inkább Te válaszolj!


Jó ez neked? El tudod képzelni, vele a jövődet? Ha erre gondolsz, örömmel tölt el téged? Úgy érzed, hogy ez egy biztos párkapcsolat, ami segít téged előrevinni, esetleg pozitív hatással van rád?


Ha ezekre nem a válasz, akkor te is tudod, hogy mit mondanék én és az itt hozzászólók többsége.


23/F

2019. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2019. júl. 9. 07:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!