Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs itthon magánéletem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs itthon magánéletem, a szüleim nem akarnak megèrteni, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
18 éves làny vagyok, itthon élek a szüleimmel ès egy 16 éves öcsèmmel meg egy 1 èves kiöcsèmmel. Az a probléma, hogy nekem nincs külön szobàm, az öcsémmel élek, a mellettünk lévő szobàba, ami egyben a nappali is, ott pedig a szûleim ès a kistesòm. Ezen kívül még van egy konyha ès fürdő. Jelenleg van egy baràtom, eddig még nem volt, köztük emiatt is, mert nem tudnàm hazahozni. Nagyon szeretne nàlunk jönni ès vègre velem együtt lenni, szeretkezni, de ha el is jönne nàlunk, szègyellnèm is magam és nem tudnànk együtt lenni. Ìgy sincs magànèletem, a tesòim ès a szüleim is àllandòan ott vannak, nincsenek csukhatò ajtòk, mindig nyitva van minden ajtò. Amikor tanulni kellett, sose tudtam itthon, mert vagy a kistesòm sìrt, vagy a màsik tesòm zavart. Semmi magànèletem nincs, nem tudom hogyan oldjam meg ezt a dolgot, a szüleimmel felesleges erről beszèlni, mert nem tudjàk elfogadni, hogy nekem szûksègem van magànèletre, szòval ha lehetsèges is lenne szobàt csinàlni nekem,akkor se tennèk meg ezt. Gondolkoztam azon, hogy elmegyek dolgozni valahovà, csakhogy ez is kicsit problèmàsabb. Nem fejtem ki bővebben ezt, de sajnos nem nagyon van lehetősègem munkàt keresni, kivève ha huzamosabb időre kimegyek külföldre dolgozni. (Én nem Magyarorszàgon èlek).

#szoba #család #szülő #testvér #szomorúság #Magànèlet #felnőtt làny #elkeseredett.
2019. júl. 8. 16:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%

A szülei mégis hova menjenek az egy éves gyerekkel, hogy a lányuk egyedül pasizhasson otthon?

Volt már kisbabátok?Gondoljátok, hogy nekik jó?

Ismerek amúgy olyat, akik egy szobás házban laknak. Egy szoba, nappali sincs. Mégis megoldja a kislány a pasizást, igaz, gyerek nincs, de van EGY szoba.

Pasihoz miért nem lehet menni? Miért kellene hozzád?

2019. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Azért nappali randit csak engednek, szerelmeskedni meg nemcsak éjjel lehet...
2019. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Az előbb ìrtam le, hogy a szüleim nem engedik, hogy èn menjek a baràtomhoz. Mèg azt sem, hogy bemenjek hozzà nappal.
2019. júl. 8. 17:06
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem írtad, hogy nem engedik, hogy elmenj hozzá, csak azt, hogy aludni nem aludhatsz ott. Az nem ugyanaz. Beszèltèl már velük erről? Mièrt nem engednek?

De ha ennyire korlátozva vagy, akkor sajnos számodra jelenleg esèlytelen a párkapcsolat. Azt tudod tenni, hogy megpróbálta a saját lábára állni, diákmunkát vállalni, ès valami társas albèrletet keresni, vagy kokesz, vagy nem tudom ott ahol èlsz, milyen lehetősègek vannak.

Ha erre jelenleg nincs lehetősèged, akkor csak az marad, hogy a szüleid fel próbálod ezt valahogy helyre tenni.

2019. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 The pale emperor ***** válasza:
88%
Váltasz estire, emellé meló aztán költözés.
2019. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
18 vagy. Felnőtt. Mi az, hogy nem engedik a szüleid, hogy a barátoddal legyél? Az egy dolog, hogy nemengedik, hogy felvidd a lakásukba, de attól mégis hogy tiltanak el, hogy te aludj nála? Pályázz kolira, szakadj ki otthonról, éld a saját életed.
2019. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ilyen szigorúak voltak a szüleim a kérdésben, bár nekem ugyan volt saját szobám, még barátnőket se nagyon hívhattam meg, nemhogy fiút (igen, itt arról beszélek, amikor 16-18 éves voltam, tehát már bőven igényem lett volna rá). Leginkább az aktuális fiúmmal, vagy ilyenkor nyáron a szabadban (közeli erdőben, piknikpléddel, madárcsicsergéssel kísérve) oldottuk meg a szexuális dolgokat. Ott aludni nekem sem lehetett soha, sehol (barátnőnél sem), szóval időre mindig hazamentem, de ez nem jelenti azt, hogy menet közben nem voltam erre-arra. Mármint, ha úgysem vagy otthon, akkor hogy tudják ellenőrizni, hogy most a pasidnál vagy vagy barátnőddel fagyizni, esetleg egy főiskolai előadáson? Nem tudják, nyilván. Én gimisként mindig bekamuztam valamilyen iskolai programot, tanulókört, nyelvszakkört, ilyesmit, vagy amikor tényleg az volt, akkor arról ellógtam, és így tudtam időt szakítani szexre és párkapcsolatra. A szüzességem is egy "tanulmányi versenyen" vesztettem el, arról a szüleim nem tudtak, hogy ez csak egy délelőttös, és nem teljes napi program volt. Kreatívnak kell lenni, ha az ilyesmi magadtól nem jut eszedbe, akkor nem is akarod te ezt a dolgot igazán, mert csak a kifogásokat keresed, látod. A felnőtté válás nem csak azt jelenti, hogy elmehetsz szavazni és idővel dolgozni kezdesz, hanem hogy van annyi határozottságod és döntésképes gondolkodásod, amivel inkább a megoldást keresed egy adott problémára és nem hárítod a felelősséget a szüleidre, hogy "hát ők még nem engedik". Persze, hogy nem engedik, én se örülnék neki, ha a kamasz lányom hallgatnám élvezettel sikítozni a szomszéd szobában, miközben ott a barátja, de hát okos lány ezt megoldja anélkül, hogy a szüleit be kelljen avatni.
2019. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Oh, hogy a mi generációnk mennyivel talpraesettebb volt.

Az én anyám is ilyen gyökér volt, mint a tiéd, hogy nem engedett semmit, meg jajj ha nem mondok el neki minden a pasijaimról, akkor majd terhes maradok és sírni fogok.

A barátnőmmel rengetegszer aludtunk egymásnál, legalábbis a szüleink így tudták. Én az én pasimnál, ő az övénél.


Jah, és egyetemistaként már nem laktam otthon, hanem dolgoztam és fenntarzottam egy albit (szoba). Ajánlom neked is, és akkor anyád kiszáll a bugyidból.

2019. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, de nekem ezekre nincs lehetősègem.
2019. júl. 8. 19:06
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Akkor újabb nyafizó kérdező, aki kifogásokat keres, nem megoldást. Nehéz lesz így az élet.
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!