Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs itthon magánéletem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs itthon magánéletem, a szüleim nem akarnak megèrteni, mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
18 éves làny vagyok, itthon élek a szüleimmel ès egy 16 éves öcsèmmel meg egy 1 èves kiöcsèmmel. Az a probléma, hogy nekem nincs külön szobàm, az öcsémmel élek, a mellettünk lévő szobàba, ami egyben a nappali is, ott pedig a szûleim ès a kistesòm. Ezen kívül még van egy konyha ès fürdő. Jelenleg van egy baràtom, eddig még nem volt, köztük emiatt is, mert nem tudnàm hazahozni. Nagyon szeretne nàlunk jönni ès vègre velem együtt lenni, szeretkezni, de ha el is jönne nàlunk, szègyellnèm is magam és nem tudnànk együtt lenni. Ìgy sincs magànèletem, a tesòim ès a szüleim is àllandòan ott vannak, nincsenek csukhatò ajtòk, mindig nyitva van minden ajtò. Amikor tanulni kellett, sose tudtam itthon, mert vagy a kistesòm sìrt, vagy a màsik tesòm zavart. Semmi magànèletem nincs, nem tudom hogyan oldjam meg ezt a dolgot, a szüleimmel felesleges erről beszèlni, mert nem tudjàk elfogadni, hogy nekem szûksègem van magànèletre, szòval ha lehetsèges is lenne szobàt csinàlni nekem,akkor se tennèk meg ezt. Gondolkoztam azon, hogy elmegyek dolgozni valahovà, csakhogy ez is kicsit problèmàsabb. Nem fejtem ki bővebben ezt, de sajnos nem nagyon van lehetősègem munkàt keresni, kivève ha huzamosabb időre kimegyek külföldre dolgozni. (Én nem Magyarorszàgon èlek).

#szoba #család #szülő #testvér #szomorúság #Magànèlet #felnőtt làny #elkeseredett.
2019. júl. 8. 16:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%
Nehezen hiszem el, hogy neked semmire nincs lehetősèged, csak az iskola párban ülni, meg otthon a 4 fal között... Inkább csak a kifogásokat keresed, mert nincs semmi fantáziát. Nehezen fogsz így boldogulni az èletben. Ès ez a kèsőbbiekre is vonatkozik.
2019. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Míg az ő házukban vagy, addig igazodnod kell hozzájuk, viszont nem kell mindent elmondani, mi is történt napközben. Dolgozz, hogy mihamarabb elköltözhess, diákmunkával is kereshetsz nettó 1000/ó körül, mivel szállásra és kajára nem költesz, minden hónapban bőven félre tudsz tenni. Csodát senki nem mond, mindenért tenni kell.
2019. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a "nincs lehetőségem" tényleg tényszerűen nem igaz. 18 éves vagy, oda mész, ahova akarsz. Amíg a szüleiddel laksz, addig a lakásukban valóban az ő szabályaik szerint kell játszanod, de a lakás falain kívül már azt csinálsz, amit akarsz. Jelentsd be, hogy most máshol alszol éjszaka, és hisztizzenek. Sajnos azt ki kell bírni.
2019. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nehezen hiszem el, hogy neked semmire nincs lehetősèged, csak az iskola párban ülni, meg otthon a 4 fal között" - Társasházban élünk, a szomszéd család rosszabb.


A gyerek mostmár 19 éves, és egész nap otthon kell lennie a lakásban, suli időben reggel apuka viszi kocsival, és érte is megy. A csavargásra, vagyis arra ha a gyerek el akar menni, kb. ez a válasz: "Nagyanyád agyvérzést kapott, azt akarod hogy megint kapjon, míg miattad idegeskedik?! Miattad haljon meg?!"


Szóval igen, én látom ezt, tudom hogy megy (amúgy elképzelni sem tudnám, hogy van ilyen).

28/F

2019. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Menj el egyetemre tanulni. Akkor vagy kapsz koleszt vagy lesz egy kis albid és akkor végre lehet magánéleted, megszabadulsz a szüleidtől és a jövőd is biztosítva lesz.
2019. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
67%
Attól még,hogy törölteted a válaszokat, kevésbé leszel kevésbé román
2019. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!