Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! A barátom játékfüggő?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A barátom játékfüggő?!

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyunk együtt. Amikor megismerkedtünk,és összejöttünk,tudtam,hogy játszik,de nem hittem volna,hogy ennyire komoly szinten. Akkor még vissza tudta fogni a szenvedélyét,de egy-két hónap múlva volt egy nagyon nagy veszekedésünk,mert sokkal többet kezdett el játszani,és már kezdett elhanyagolni miatta. Akkor abbahagyta pár hónapra,odafigyelt rám,voltak visszaesései,de összességében nem volt vészes. Engem is próbált belevonni a hobbijába,úgy voltam vele,hogy hát legyen,de keveset szoktam játszani,1-2 órát. Most is nagyon rákapott,felkel, máris beül a számítógép elé. Nem eszik,nem iszik,nem segít a ház körül,és sokszor csapkod,kiabál. (Engem sosem ütne meg,a félreértések elkerülése végett) Valamikor hajnalban abbahagyja a játékot,aztán bedől az ágyba,és kezdődik minden elölről. Szexelni sem akar,mert ő játszik, nincs kedve. Nem megyünk sehova. Mit tegyek?
2019. júl. 23. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#3, ez nem "hülye játék", hanem súlyos szenvedélybetegség.


És már nincs kapcsolat, amit megmenthetél.


Szakíts vele nyugodtan, észre se fogja venni.

2019. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig hagyd ott az ilyet. Az exem is ilyen volt mikor ki akartam robbantani az XBOX elől meg is ruházott. Soha többé játékfüggőt!
2019. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Az édesanyjával összebeszéltünk,és leültettük a barátomat. Hát,tudtunk hatni rá. Bocsánatot kért,és megköszönte hogy ilyen türelmes vagyok vele,és jobbat nem is kívánhatna. Sokkal kevesebb időt tölt a gép előtt,szerencsére.
2019. aug. 5. 12:05
 14/15 anonim ***** válasza:
De jó!
2019. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
SZerintem csinálja azt amit szeret. Ha már otthon is beszabályozzák, ott gond van.
2019. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!