Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Befejeznétek az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznétek az ismerkedés, ha a másik fél néha 2-3 órán keresztül nem írna vissza?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj,ez előfordul, de válaszol mégis csak, és ez a lényeg. Nyilván azt én is bunkóságnak tartom, ha nem valamilyen tevékenység, egyszerűen csak beszélgetés közben, szó nélkül szívódik fel valaki. Bár sokszor ennek is van oka. Szóval addig nem hiszem, hogy aggódni kéne, amíg az illető megtisztel a válasszal, amint van rá ideje.
2019. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem tudom, ki hogy csinálja, de azoknak, akikkel naponta, hetente, tehát gyakran beszélek, nem köszönök se az elején, se a végén. Ha ráírnék egy régi osztálytársra, akivel évek óta beszéltem, akkor köszönnék külön.


Nekem ez az elköszöngetés olyan... rideg? Vagy nem is tudom, akivel közvetlen a kapcsolatom, azzal nem kell ilyen formaságokat követni, mert küldhet hajnali 3-kor minden nélkül egy vicces képet, mert nyitva van köztünk a kommunikációs csatorna. Annyira jóban vagyunk, hogy nem kell nyitni-zárni a csatornát, hanem mindig ott van.


Nekem ez az elköszönés olyan, mint mikor az öreg rokonok régen az SMS-ek végére odabiggyesztették a nevüket, mikor alapból azon a néven voltak elmentve a telefonba.

2019. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Ha munkaidőben nem ír ennyi ideig, az nem érdekel, koncentráljon is a munkára inkább. De esténként nekem bizarr, ha eltűnik ennyi időre, vagy többre is. Érdekes, nekem is sokféle dolgom és programom van, de a mai világban mindig az embernél van a telefon és azért kétóránként biztos vissza tudok írni valamit.
2019. júl. 29. 23:31
 34/38 anonim ***** válasza:
71%
Ne azt nézd, milyen gyakran ír, hanem ha ír, mennyire lelkes.
2019. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
81%

Engem zavar munka közben a telefon, és ezt arra is értem ha házimunkát csinálok. Simán kikapcsolom ha dolgom van, fogadja el a másik hogy nem ő az egyetlen létező elfoglaltság a világon. Persze, szólok neki hogy nem leszek.

Nem vagy kicsit internetfüggő?

2019. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
84%

"pill teregetek" végeztem vele, viszont közben eszembe jutott egy rész a kedvenc filmemből, és leültem megnézni. A telefont letettem, és csak a film után néztem rá.

Írt, én meg megírtam, hogy lehuppantam filmezni, órákig filmekről beszéltünk utána...nem nyomós indok volt, de érdekes elfogadta, hogy van saját életem amit a saját ritmusomban élek.

2019. júl. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
53%

2-3 óra alapesetben abszolút nem probléma. DE

Volt már levelezésem hónapokig olyan nővel, aki a legváratlanabb időpontokban hagyta abba a levelezést akár 1-2 napig. (Aztán persze kiderült, hogy van már pasija, akivel együtt is él, és gondolom ennek tükrében történt így)

Magam részéről én mindig jeleztem, ha "hirtelen eltűnök". Szerintem így korrekt. Én se szeretem, ha eltűnik és azon kell rágódnom, hogy véletlenül mondtam-e valami bántót.

2019. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Tóth Károlyka ***** válasza:
Nem feltétlen ennyi a dolga egész nap. :)
2019. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!