Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Befejeznétek az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznétek az ismerkedés, ha a másik fél néha 2-3 órán keresztül nem írna vissza?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:58
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
Én befejeznem, ha felnőtt emberrel elvárják a max. 2-3 órás visszairast. Tini rovat lejjebb.
2019. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
74%
Hány évesek vagytok???
2019. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Uristen :) hány évesek vagytok?

De komolyan az emberek dolgoznak ,van életük,tennivalóit,nem mindig csak a net meg a Messenger.

Ha napokra eltűnik valaki az gáz,de pár óra az semmiség.

2019. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez elvárás, akkor nekem az a pasi nem kell. Ha dolgozok, akkor reggel 5 előtt, este 9 után tudok válaszolni.
2019. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%
Elmúltam már 14, így képes vagyok felfogni, hogy egészséges ember nem lóg naphosszat a telefonján, mert van élete, tehát nem. Akkor viszont azonnal befejezném az ismerkedést, ha a másik állandóan írogatna nap közben és kiakadna, ha pár órán keresztül nem válaszolok.
2019. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
37%

#13. Persze, csinálja a dolgát. Csak annyit írjon, hogy "mennem kell", "később folytatjuk" stb... A beszélgetünk és eltűnök, az olyan, mintha az utcán találkoznánk, beszédbe elegyednénk, én meg gondolok egyet, aztán megfordulok és elsétálok miközben te beszélsz hozzám. Gondolom annyira megtisztelve éreznéd magad, hogy többet nem nagyon törnéd magad, hogy beszéljünk. Ugyan az a kettő.

33/f

2019. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
64%
Persze, jön a fonokom az új prodezsektet megbeszélni vagy egy ügyfél, erre közlöm, hogy bocsika, de előbb írok a pasimnak mert folytonos kontaktot vár el.
2019. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%

17es 👏🏻 Enis épp ezt akartam irni

Vannak lopott idők amikor tudok írni,de ha épp ott a főnök vagy áll a sor akkor leszarom,majd ha tudok irni fogok,munka az első

2019. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
68%

Olyankor én azt szoktam, hogy "pill" 2 másodperc. De azt is lehet, hogy a munkahelyeden dolgozol és nem pofázol.

33/f

2019. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
71%

Irtam,hogy holt időkben írkálok csak :)

Az én munkam ilyen , van mikor fel óráig semmi de utána meg pörgés.

2019. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!