Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Befejeznétek az ismerkedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznétek az ismerkedés, ha a másik fél néha 2-3 órán keresztül nem írna vissza?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%

A kérdés jellegéből adódik, hogy a partner ezt nem tudja, csak észleli, hogy eltűntél.

Azt is lehet, hogy "ma úgy fest, hogy pörgősebb napunk lesz, ha eltűnnék közbe jött valami" ez pláne belefér amikor még pötyögni belefér és hidd el, aranyat ér.

Attól, hogy a beszélgetésben szerepet kap egy kijelző, a beszélgetőpartner még nem Lara Croft, hogy álldogáljon tétlen a hegyoldalban a kis irhabekecsében, mint valami elcseszett gamebenchmarkban, míg méltóztatsz visszaülni.

Értjük, hogy a másik összerakja a kis buksi fejében, hogy neked dolgod akadt közben, de ennyi alapvető udvariasságot szerintem mindenki megengedhet magának, akinek volt gyerekszobája. Mellesleg a főnök is ember.

33/f

2019. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
87%
Akkor fejezném be, ha mindig köszöngetni, meg szólni kell. Én a barátaimat is leszoktattam erről a "pill", "bocsi, csak fürödtem"... nem érdekel. Látod, amikor látod, válaszolsz, amikor akarsz. Nem kell nácimód minden pittyegésre reagálni.
2019. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
80%
De ha egy felnőtt tudja, hogy én 8-4-ig dolgozom, akkor ne kelljen már a nap pörgéséről beszámolni. Akkor ha tudok írni, az legyen plusz, az alap meg az, hogy dolgozom.
2019. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%

Én be, ha 2-3órát sem bír ki.

Hétköznap munkában van az ember a normál munkarend 9-5/6. Addig hadd ne a magánéletemmel foglalkozzak. Elő sem veszem a telefonom, nem irogatok/telefonálok. Aki ezt nem érti meg, azzal kár vesződni.


Szabadidőben meg miért pötyögünk, és nem randizunk?

2019. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
33%

#24. Megoldása sokkal szimpatikusabb.


Beszélgetni, ha nincs időtök, akkor ne beszélgessetek. Ha meg van időtök, akkor legyen neki eleje, közepe, vége. Mennyi idősek vagytok, hogy ez nem megy?

33/f

2019. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
91%
Nálam simán előfordul, hogy nem válaszolok rögtön. Láttam, hogy írt valaki, mikor ránézek a telefonomra... lehet, hogy fél órája írt, nem feltételezem, hogy még online van. Válaszolok, félreteszem, csinálom a dolgom és akkor nézek rá legközelebb, amikor megint van szabad kapacitásom. Lehet, hogy órák múlva.
2019. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk a kérdésből nem derül ki, hogy beszélgetés közben tűnik el, vagy te ráírsz és ő 2-3 órán belül nem ír vissza. Mert a kettő nem ugyanaz. Mindazonáltal felnőtt emberek vagyunk, ne kelljen már minden percünkről beszámolni.
2019. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
85%
Nem. 2-3 óra nem a világ vége.
2019. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
90%

ezen nem tudom, sírjak vagy nevessek. még ha nem is dolgozol, mert nyári szünet van. annyira elképzelhetetlen, hogy vannak olyanok akik nem a tetves telefont nyomkodják egész nap?


mittomén, takarít, barkácsol, haverjánál van (társaságban szintén nem illene nyomkodni azt a vackot), főz, alszik, olvas.

2019. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
85%

*ui feltéve hogy ezt azért írtad ki, mert ezt hoznád fel oknak a másik ghostingolására magadban.

ellenkező esetben: annyit nem ért, lépj tovább

2019. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!