Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viccből majdnem megcsókol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viccből majdnem megcsókol az első randin, aztán nem is nevezi randinak. Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, van egy 22 éves srác, akivel diákmelón ismerkedtem meg kb. 2 hónapja. 1 hónapja Facebookon is beszélgetünk, szinte éjjel-nappal, nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Tegnap elmentünk az első munkán kívüli, kettesben töltött találkozóra. Nem neveztük előre randinak, azt beszéltük meg, hogy lesz, ami lesz. (Én már korábban tudtára adtam egyértelműen, hogy nem csak barátságot szeretnék.) Egyikünknek sem volt még kapcsolata (nekem csók se, és értelemszerűen szűz is vagyok).

Az este folyamán nagyon jól elbeszélgettünk, mondhatni az élettörténetünket meséltük el, meg ami közben szóba jött, persze. Ő az eddigi tapasztalatait is elmondta lányokkal (nem volt sok, az elmúlt évben veszítette el a szüzességét illetve az első csókja is nem sokkal azelőtt volt). Az egyik ilyen sztori mesélése közben valami olyasmit mondott, hogy "nem volt meg köztünk a szikra, a szikra az ilyen..." és elkezdett felém hajolni, én meg azt sem tudtam mi van, azt hittem tényleg ilyen béna szöveggel akar elsőre megcsókolni, izzott a levegő (idő közben a karja is a hátamra került, a székem támlájára), szóval én is felé hajoltam, erre ő visszahúzódott, röhögve hogy "na látod bevetted hogy ennyi az egész, ez csak nevelő szándék volt hogy ne higgy el mindent elsőre" stb. Még beszélgettünk, az este végén kérdeztem, hogy akkor ez most randi volt vagy nem? Mondta hogy végülis a határon maradtunk.

Azóta is chateltünk, nem úgy tűnik, hogy le akar pattintani. Most akkor mire véljem ezt? Érdemes újabb találkozót leszervezni, vagy hagyjam inkább őt?



2019. aug. 24. 22:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem a 10. Vagyok (ugyanaz a szazalekunk)


Szerintem csupan gyerekes. Ami kesöbb masban is ki fog ütközni. Galans uriember vedelmezö vagy tudatos magatartast ne varj töle, hanem csak mint aki papast mamäst jatszik az oviban. Komolyabb dolgokra nem valo. De mivel 18 vagy talan passzol is hozzad. Tipikus gyerek"szerelem". Lehet az àgyban is vicces lenne neki ez meg az

2019. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Azért szerintem elég gáz, hogy így elsőre manipulált.
2019. szept. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, ne akadj te ki semmin, hanem találkozgassatok, beszélgessetek, ismerjétek meg alaposan egymást. Aztán majd eldől. Én is hajlok arra, hogy gyakorlatlan még a szerelemben, lehet, hogy nem gondolta végig a közeledését csókra éhes szájjal, talán maga is megijedt a lehetőségtől.

Szóval: semmi komoly következtetést ne vonj le ebből. Ismerkedjetek, ha szimpatikusak vagytok egymásnak!

Ffi.

2020. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom.. Nekem nem esne jól ha egy fiú így gúnyolódna rajtam. Kifejezetten megalázónak érezném. Felér egy “arcon köpéssel.” Én a helyedben hagynám a francba. Annyival normálisabb srácok vannak ennél. Tök gáz, hülye ovis szinten van. Az ilyentôl kitelik, hogy megint valamivel meg fog bántani.
2020. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Azert adnek eselyt, mert ha most sikerulne ezt az ordogi kort megszakitani, mindketten az eletbe maskepp mennetek. Akar par lesztek, akar nem.

Tipikusan az, aki szabotalja magat. Valamit szeretne, de fel, hogy nem sikerul, es elrontja. Meg ebben a szakaszban volna turelmem. Sot, nyugodtan lehetsz te a batrabb. Ha hulye lenne, az nem neked szol. De itt, jelen esetben mennek tovabb.

2020. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám, ez egy hülyegyerek, még csak nem is vicces.

Pár év múlva elővesz egy eljegyzési gyűrűt, aztán röhögve mondja, hogy vicc volt, de bevetted....

Hú, baromi humoros:(

Vannak normális srácok, hagyd ezt az idiótát, szóralozzon mással.

2020. máj. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A következő randin csókolóztunk és összejöttünk.

Köszönöm a válaszokat, be kell vallanom, hogy félig-meddig kamu a kérdés, a történet igaz, de már másfél éve történt és azóta is együtt vagyunk, nem aláz meg, nem ver át. Minden "elvárásomat" felülmúlja, nem tudom elképzelni, hogy jobban bánjon velem valaki. Ez csak egy szar poén lehetett a részéről, meg még nem volt biztos benne, hogy akar kapcsolatot, és rendesen megcsókolni nem akart, mert neki az jelent valamit. De pontosan ő sem tudja megmagyarázni azóta sem, én meg piszkálom vele, ha szóba jön. :D

2020. máj. 14. 08:58
 18/20 anonim ***** válasza:
Tudod, zsák meg a foltja:DDD
2020. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mivel első kapcsolatod, nyilván nincs összehasonlítási alapod, ezért mondod, hogy minden elvárásodat felülmúlta ez a gyökér. Egy tapasztalt nő az ilyen "nevelő szándékú" szívatás után otthagyja a a pasit, nem még második randit szervez vele.
2020. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Attól, hogy első kapcsolatom, nem vagyok hülye, de higgyetek amit akartok. :D Nem hiába 18 évesen lett ez az első kapcsolatom, nem jöttem össze bárkivel, csak, hogy legyen. Nem is vagyok olyan személyiségű, hogy kibírjam valaki mellett, aki nem jó hozzám.
2020. máj. 15. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!