Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 44 évesen anyámmal élek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 évesen anyámmal élek, ez tényleg riasztő?

Figyelt kérdés
Anyámmal 1 házban, de külön szinten, bár a konyha közös. Autót nem vezetek, nincs is, Bkv-val járok. Normálisnak érzem magam, tartós kapcsolatom nincs jelenleg. Ez mitől riasztó? No ismerőseim ezen ki vannak akadva.
2019. aug. 26. 18:59
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van saját lakásom, biztos nem közösködnék a konyhán anyóssal, akkor sem, ha maga a tünemény.
2019. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
87%
Olvasgass kicsit a Családi kapcsolatok > Anyós, após kategóriában és megérted, miért is riasztó ez.
2019. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Értem amit eddig írtátok, Köszi. Nem fogok a közös konyhában, és külön emeleten lakom. Nem gyűjtöttem 1 lakásra valót, de ha találtam volna olyan lányt, akivel érdemes osszekoltozni, az anyagi részét megoldottam volna.
2019. aug. 26. 19:09
 14/56 anonim ***** válasza:
61%

Nőknek általában ez az, vagy ebben a korosztályban már azt várják el, hogy legyen külön legalább egy albid, vagy valamid.

Persze egyébként semmi gond nincs ezzel, vagy ne aszerint szervezd az életedet, hogy éppen addig idegen nők mint gondolnak. Legalább az aranyásókat ki tudod szűrni, egy normális nő meg megérti, ha mondjuk megmondod, hogy jelenleg többet tudsz így félretenni, és ha egyszer lesz komoly kapcsolatod akkor meg össze lehet költözni vagy valami ilyesmi.

2019. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
56%
Hát én már 23 évesen is előrébb tartok, de kinek mire van igénye xd
2019. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
84%
Igen is taszító ha egy felnőtt embernek nincsen igénye arra, hogy önálló, külön életet éljen. 44 évesen pláne.
2019. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgepelesekert, néha at is is írja a telefon.
2019. aug. 26. 19:11
 18/56 A kérdező kommentje:
Értem amiket írtok, Köszönöm. Várom meg több ember válaszát.
2019. aug. 26. 19:12
 19/56 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ez azért szerintem gáz. Azok az állítólag felnőtt férfiak és nők, akik így élnek ennyi idősen, általában mind elkényeztetettek, anyuci kisbabái. Ez meglátszik rajtuk, az átlagnál rigolyásabbak, bizonyos dolgokban pedig abszolút nem talpraesettek. Nekem nem kéne olyan ember, aki leélt sok évet anélkül, hogy bármit is feltudna mutatni.
2019. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Nem riasztó, de nagyon furcsa. Hogyhogy így alakult? Más helyzet az, ha ápolásra szorul édesanyád vagy hasonlók. De csak úgy együtt lakni, mert miért is ne, az nekem nagyon fura lenne ennyi idősen.

A riasztó az más...riasztó ha mondjuk bérgyilkosként keresed a kenyered :)

2019. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!