Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 44 évesen anyámmal élek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 évesen anyámmal élek, ez tényleg riasztő?

Figyelt kérdés
Anyámmal 1 házban, de külön szinten, bár a konyha közös. Autót nem vezetek, nincs is, Bkv-val járok. Normálisnak érzem magam, tartós kapcsolatom nincs jelenleg. Ez mitől riasztó? No ismerőseim ezen ki vannak akadva.
2019. aug. 26. 18:59
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
Szóval főleg az a gond hogy mama kedvencének gondolnak, onallotlannak és érzelmileg eretlennek, mert még nem éltem egyedül 1 ingatlanban soha. Lehetne hogy van benne némi igazság.
2019. aug. 26. 19:37
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Nőismerőseid valószínűleg már jártak így.

2019. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
86%

30: de, az is gáz.


Én pl nőként írtam, amit írtam.


25ös

2019. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy anyámmal kéne kozoskodnie bárkivel. Elkoltoznek ha olyan társ érkezne.
2019. aug. 26. 19:39
 35/56 A kérdező kommentje:
Nem koltoztetnek ide senkit hozzánk. Van annyi eletosztonom 😂
2019. aug. 26. 19:40
 36/56 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor hol van a preszelekció lányok? Egy nővel él együtta kérdező!!! Ráadásul egy házban!!! 😃

33/f

2019. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod 33/f! 😉
2019. aug. 26. 19:44
 38/56 anonim ***** válasza:
23%

Nekem céltalannak tűnsz, és bocs", kényelmesnek (lustát nem akartam írni).

Nem tudom hogy telnek a mindennapjaid, voltak/vannak emberi kapcsolataid, barátok, szerelmek? Ha igen, Velük is természetes,hogy esetleg a szülői házban találkozol?


Miért nincs igényed autóra? Megértem,hogy van tömegközlekedés, de nem mindent tudunk azzal megoldani. Pl. bevásárolni is könnyebb autóval, vagy kirándulni, vagy távolabbra menni a fővárostól, akár kirándulni is. Manapság már nem luxus az,hogy egy autót tarts fenn. Néha még a munkahelyre is azzal megy be az is aki egyébként tömegközlekedik.


Igy ne csodálkozz ha nem tudsz családot alapítani. Ennyi idősen ez senki számára nem vonzó, sőt, igen, ahogy írod: riasztó.


Én közel ennyi idős vagyok mint Te. Imádom a szüleimet, pár házra lakunk egymástól.Naponta többször elszaladok Hozzájuk, én is örömmel veszem ha eljönnek. De a saját otthonom az a saját otthonom ahol mindent úgy alakítok ahogy szeretnék.

2019. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
91%

"Imádom a szüleimet, pár házra lakunk egymástól.Naponta többször elszaladok Hozzájuk, én is örömmel veszem ha eljönnek." nem egy olyat láttam, hogy a lány nagyon fújt az ötletre, hogy a szülőkhöz közel költözzenek, szóval ez sem a legjobb felállás. Azért jó, ha van annyi táv, ahova már nem jár át papucsban az ember. :)

33/f

2019. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél lakást minél hamarabb,hogy a saját lakással nem rendelkező nők,tudjanak beleülni a készbe.
2019. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!