Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 44 évesen anyámmal élek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 évesen anyámmal élek, ez tényleg riasztő?

Figyelt kérdés
Anyámmal 1 házban, de külön szinten, bár a konyha közös. Autót nem vezetek, nincs is, Bkv-val járok. Normálisnak érzem magam, tartós kapcsolatom nincs jelenleg. Ez mitől riasztó? No ismerőseim ezen ki vannak akadva.
2019. aug. 26. 18:59
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
30+ osnak tippelnek. 😉 Edzek rendszeresen, és még nincs ősz hajam. Talán mert nincs feleségem 😉
2019. aug. 26. 21:53
 52/56 anonim ***** válasza:
22%

Szóval 39 és félnek nézel ki :) Az is jó, majdnem 5 évvel fiatalabbnak nézel ki. Egyébként az ősz haj hiánya még az autó hiányával is összefügghet... Ami van az utakon.. Mi a foglalkozásod? Mert vannak olyan foglalkozások amik fiatalítanak.


Kérdésre válasz. Riasztó, de nem annyira mintha nagy hiteled lenne.

2019. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Köszi. Nyugis kispolgári unalmas foglalkozasom van, semmi különös.
2019. aug. 26. 22:26
 54/56 anonim ***** válasza:
26%

30 évesen én is a szüleimnél élek. Van előnye is, addig a pontig, ameddig a pénzed el nem ér egy bizonyos szintet. Nem vagyok pénzügyi szakember, de ha a havi törlesztőd 50 ezer forint/hó akkor kb ugyanott vagy mintha egy szobát vennél ki. X millió forint mellett pedig valami kedvező kamatozású cumó mondjuk állampapír mellett ez nem is terhelne le. Ugyanúgy tudnál félretenni minden hónapban, csak a hitelre felvett házban. 15 millió forint mellett meg is lenne a havi bontásban vett 50 ezer forint kb.

5 millió meg elég lenne egy kisebb garzon 30%os indulónak, amire hitelt vehetsz fel.

Én is a kényszerűségből vagyok még itthon, de ha májusban összejön a 15 misi akkor szobát bérelek. Nem bírom már őket. Olykor sok belőlük, de akkor nagyon, attól még tisztelem őket. :-)

2019. aug. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
69%
De most nem is érdemes ingatlant venni. Felmentek az árak a pitsába. Én ezért is inkább szobát veszek ki. Rugalmas, mert mobilis maradok és a pénzem is megmarad. Ha csaj jön a képbe, akkor pedig együtt bérlünk valamit. Szerintem ez így jobb, mint az eszetlen költés. Gondolom neked sem 1-2 nap munkája annyi pénzt megtakarítani. Akkor már bölcsen kell befektetni.
2019. aug. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
25%

39-esnek, 38-as válaszoló vagyok. Az,hogy pár háznyira laknak a szüleim nem azt jelenti,hogy papucsban átszaladok Hozzájuk, bár néha igen, ezt is megteszem.


Ez a közelség nem azt jelenti,hogy állandóan egymáshoz rohangálunk. DE: amikor a gyerekem kicsi volt bizony,hogy jó volt az,hogy lázasan, vagy a nyári szünetben, nem kellett órákat utaznom Vele,hogy vigyázzanak rá. Most pedig idősek, ápolásra szorulnak, így nekem is könnyebbség az,hogy munkába menet-munkából jövet be tudok nézni Hozzájuk és nem kell még +ban cipelnem a bevásárolt dogokat.

2019. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!