Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 44 évesen anyámmal élek, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 évesen anyámmal élek, ez tényleg riasztő?

Figyelt kérdés
Anyámmal 1 házban, de külön szinten, bár a konyha közös. Autót nem vezetek, nincs is, Bkv-val járok. Normálisnak érzem magam, tartós kapcsolatom nincs jelenleg. Ez mitől riasztó? No ismerőseim ezen ki vannak akadva.
2019. aug. 26. 18:59
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Nem vagyok gyakorlatias, de apam sem volt az. Művész család vagyunk.
2019. aug. 26. 19:22
 22/56 A kérdező kommentje:
Így alakult. Nem élek szimbiozosban anyámmal, van hogy napokig nem is találkozunk. A ház hatalmas. Feleslegesnek gondoltam lakást venni, miközben itt 1 teljesen szint. Plusz kutyaink vannak.
2019. aug. 26. 19:24
 23/56 anonim ***** válasza:
58%

Azthittem 44 éves anyáddal laksz xDD

Am igen gáz

2019. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Az az 1 amiben hátrányt érzek, hogy ide nyilván nem szívesen hívok fel nőt, hiába nem jár át anyám, de a nőnek valószínűleg nem tetszik ez így. Ezen kívül írjátok hogy nem volt rá igényem és ez is gáz. Főleg gazdasági okok miatt döntöttem így, és így maradt. Csak mostanában sokan ostoroznak emiatt, és gondoltam megkerdem, ki hogy látja ezt. Köszönöm a válaszokat.
2019. aug. 26. 19:29
 25/56 anonim ***** válasza:
81%

Csak személtetésképp: anyám nálad fiatalabb volt, amikor én elköltöztem otthonról (38 és 18).


Azt mondod, hogy ha jött volna olyan nő, aki miatt megéri, elköltöztél volna, megoldottad volna az anyagi oldalát. De ennek egyrészt (és főleg) nem csak anyagi oldala van, másrészt épp azért nem jött olyan nő, mert nem tudsz leszakadni anyádról.

2019. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem választjátok akkor teljesen szét a házat ha ott maradsz?


Külön bejárattal, és persze külön konyha fürdő minden??


Nálunk így lett, 2 szintes ház, teljesen elválasztva, fentre konyha kellett , lentre fürdő, és külön bejárat.

2019. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezt nem *érzed*, akkor elmagyarázni elég nehéz.


Önállótlan gyakorlatias dolgokban. Pl. nem hiszem, hogy mindent külön intéztek anyukáddal. Hogy ha már fehéret mos, nem mossa-e a te cuccaidat is, és vice versa.


Önállótlan érzelmileg. Én nem szeretem azt, aki nem élt soha csak magára utalva. Elkülönített részek nem számítanak. Az nincs egyedül, akinek egy ajtó mögött ott a családja.


Riasztó lenne az, hogy le tudnál-e válni anyukádról, őt mennyire viselné meg. Riasztó lenne, hogy valaki a mamától hozzám költözik semmi szünettel a kettő közt.

2019. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok! Próbálom feldolgozni. Nem közös a mosás és a főzés, stb anyámmal. Külön bejárattal az enyém, de 1 belső lépcsőn lejutva közös a konyha, ahol én nem nagyon fordulok meg, házon kívül etkezem 95%-ban.
2019. aug. 26. 19:34
 29/56 anonim ***** válasza:
34%
Elhiszem,hogy a nők ezen ki vannak akadva.Én se közösködnék a konyhán az anyóssal,főleg már ebben a korban.
2019. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
61%
De ugye persze gyerekek fordítva már nincs ezzel gond, ha egy nő lakik otthon...
2019. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!