Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

Szerintetek az első randin, ha a csaj enni is akar nem csak inni, és emiatt beültök egy étterembe, ki fizessen? Illik a srácnak? Csak ugye egy étteremben kaját is kérve általában azért 2-3 ezer Ft simán lehet fejenként a költség...de még akár több is. Ezt mind a srác fizesse? Hogy adjam a csaj tudtára, hogy az ő részét ő fizesse úgy, hogy ne bántsam meg? Előre is köszi mindenkinek.

30 F



2020. jan. 5. 10:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%
Tehát akkor az első és második válaszoló nem értelmes választ adott mert nem osztja a vèlemènyedet❓
2020. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
#9 -es nem érted a helyzetet, de értelek. Tehát: egy tea volt megbeszélve a csajjal! De amikor telefonon legközelebb beszéltem vele, már azt kezdte el kérdezgetni, mit együnk, melyik étterembe menjünk, stb. - mindezt úgy, hogy soha nem találkoztunk, és beszéltünk 1x, írásban pedig váltottunk 2 mondatot...nah, érted? Ezért "akadtam ki", és nem értem ezt a női gondolkodást, vagy hogy csak kihasználni akar-e, stb.
2020. jan. 5. 11:06
 13/39 anonim ***** válasza:
89%

"Ha sokallod az árát, akkor ne vidd étterembe. Találj ki olyan kreatív programot ami nem kerül pénzbe."


Igen, csakhogy itt a csaj akar étterembe menni, a kérdező csak úgy gondolja, megisznak valamit. Tehát magyarul a csaj meghívatja magát. Azért ez különbség.

2020. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
#11 -es, pontosan! ;-D Most már látom, hogy pontosabban kellett volna felvázolnom a helyzetet, mert nem tudhatták, hogy kb. alig ismerem "online" is csajt, alig beszéltünk, és így akarna étterembe menni úgy, hogy meg se kérdezte tőlem...és így azért szerintem nekik is furcsa lenne (első 2 hozzászólónak).
2020. jan. 5. 11:10
 15/39 anonim ***** válasza:
33%
Sóher senki vagy, nem is érdemelsz nőt!
2020. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
#13 -as, pontosan! Köszönöm. ;)
2020. jan. 5. 11:11
 17/39 anonim ***** válasza:
61%

"Ha ilyet tudtomra adnál első randin úgy hogy étterembe hívtál nem lenne második randi."


NEM a kérdező hívta étterembe. (Komolyan, itt a 80% analfabéta?)

2020. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

#12-es Ez egy másik szituáció, mint amit előre vázoltál.

Azt kell mondani, hogy teázást beszéltünk meg, te xy helyre készülsz menni. Erre csak nem mondhatja, hogy de úgy enne valamit..

2020. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell első randin étterembe menni.

Én nő vagyok, egyáltalán nem vagyok feminista és nem várom el hogy mindig a pasi fizessen, de azért az első randin illik a férfinek fizetni. Nem nagy dolgokat,de egy kávéra ne tudjon meghívni.

Ha utána lenne éhes a csaj és úgy mennétek étterembe (bár én akkor se mennék hanem vennék valahol egy szendvicset v ilyesmi és akkor azt nyilvan magamnak) akkor oké ha nem te fizetsz.

2020. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
90%

Most láttam a kérdező kommentjeit.

Ilyen esetben udvariasan illik emlékeztetni a nőt hogy tea volt megbeszékve nem pedig étterem.

Ha nem veszi a lapot akkor sorry de en lemondanám a randit.

#19voltam

2020. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!