Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

Szerintetek az első randin, ha a csaj enni is akar nem csak inni, és emiatt beültök egy étterembe, ki fizessen? Illik a srácnak? Csak ugye egy étteremben kaját is kérve általában azért 2-3 ezer Ft simán lehet fejenként a költség...de még akár több is. Ezt mind a srác fizesse? Hogy adjam a csaj tudtára, hogy az ő részét ő fizesse úgy, hogy ne bántsam meg? Előre is köszi mindenkinek.

30 F



2020. jan. 5. 10:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
58%

#27. Ha nem randizol és kefélsz párhuzamban akkor 100%-ban igazad van.

A kérdező álláspontja az, hogy egy lehet, hogy "bocs de nem"-re nem adna ki egy kaját, csak egy kávét vagy teát. De megnézném a csaj milyen fejet vágna arra, hogy a hol együnkre a kérdező rákontrázna egy " utána nálam vagy nálad"-al.

2020. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Mit reagált az emlékeztetésedre? Lest randi vagy lemondta?
2020. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt lehet normalisan megbeszélni (mmint a felreertest), vagy ugy helyretenni hogy igen ismered ezt a tokjo kavezot akkor oda beultok egy teara. Viszont ha ugy latod szimpi neked a lany, akkor ki lehet tolni a randit akar ebedidoig/esti orakig. En szinte mar kényszeresen figyelek erre h ne hozzam a masikat kellemetlen helyzetbe, ha bruncholni vagy vacsorara hiv is el, ugy valasztok h ne a legdragabb dolgot egyem vagy a fogyasztasom kb az ovehez igazodjon. Akivel egyutt vagyok az elso ketrandin meghívott, a harmadikonen hivtam meg illetve az első randin is fizettem egy kvt. Most mar vagyunk olyan viszonyban, tudjuk ha masik mennyit keres es mivel nagyjából ugyanannyit, igy felezunk. De leginkább ugy hogy egyszer egyikunk masszor a masikunk fizet. Nekem az elso ket randis meghívás kellemetlen lett volna de tudtam h lesz tobb randi es felajanlottam a fizetest igy amikor visszautasította nem erolkodtem.
2020. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Végül lett randi, de elég kínos volt..utólag belátom elég rossz döntés volt, amiért nem mertem otthagyni már az elején...ugye én 30 vagyok és azon a bizonyos társkeresőn az ő adatlapján is az volt, hogy 30 meg a fotóján sem nézett ki többnek (persze nem volt egy nagyon jó fényviszonyú fotó)..erre meglátom, és ráncok a szeménél, arcán, lehetett látni messziről is hogy egy idősebb valaki, stb., ezért elsőre nem is ismertem meg, csak amikor hív hogy hol vagyok és fordulok vissza...nem akartam elhinni, hogy ő az. Észre is vehette milyen feltűnően nézem..mondom én ott is hagyom, ez volt az első gondolatom, merthogy tutira átvágott és nem 30 de még csak 35 sem...de voltam olyan bolond, hogy elvittem étterembe (azon az utcán ahová ő vitt - mivel én nem ismertem azt a környéket - nem is volt más étkezőhely csak éttermek), mert nem akartam megbántani, és hát így meg a pénztárcám "bánta", mert laza 9 ezret összeettünk-ittunk...azaz inkább ő...én meg kb. csak néztem...de hagyjuk is...ebből is sokat tanultam, előre le kell NAGYON határozottan fixálni ezt, mert utólag már gázosabb megvitatni...gondolom sokan másképp csinálták volna és nem vitték volna el étterembe, hát jah, nekik van igazuk...
2020. jan. 5. 22:55
 35/39 A kérdező kommentje:
Jaa az kimaradt, hogy amikor hazaértem, megnéztem újra az adatlapját a társkeresőn, és a 30 helyett már 45 (!) szerepelt életkornak, és a bemutatkozó szövegét is átírta, hogy őneki a fiatalabb férfiak jönnek be társkeresés céljából is..így lett még egyértelműbb...és nem értem, de valamiért azt érzem, hogy direkt csinálta..bízom benne valakinek ez hasznos és tanulságos lehet, ne járjon így vagy legyen majd tökösebb, ha így járna, mert ott az étteremben ez tényleg elég kínos volt..
2020. jan. 5. 23:01
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Istenem...Sajnálom,kérdező, komolyan. Remélem hamar kipihened. :D


Látszik, hogy jó lelkű vagy. (Egyébként legyél csak nyugodtan határozottabb, nehogy már még te érezd magad rosszul, amiért hazudik valaki és pofátlan szemtelen módra még meg is hívatja magát étterembe..)


pharaszt volt ez a nő, mondtam, hogy aki így kezdi,mint ő ( értsd nem te ajánlod fel az éttermet, hanem ő saját maga, pláne, hogy másról beszéltetek előtte-, valószínűleg nem fogja felajánlani a részét és veled is fizetteti..


Hát, tudom nem nyugtat meg, egy kolléganőm hasonlóképp járt amúgy, csak pasi játszotta ezt be vele.. "Otthon hagyta a pénztárcáját" és a nőci fizetett mindent, de ugyanígy a pasi hívatta meg magát ott helyben kajára...


Mi nevettünk az egészen, (mekkora pofátlanság már ez most komolyan), utólag velünk ott már ő is.) :D

Remélem ez a 2 suttyó találkozik egyszer egymással a társkeresőn. :D

2020. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

#36 -os az utolsó mondatodon akkorát szakadtam, hogy visszahoztad a jókedvemet, köszönöm!! :D Hát jah, találkozzanak, én is ezt kívánom. :D

Hát esküszöm legközelebb hallgatok magamra és nem megyek bele ilyen buta játékokba..csak még ilyen nem történt velem, és jah nem reagáltam rá jól, de tanultam belőle.

Jó éjt kedves #36 -os. :-)

2020. jan. 5. 23:36
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom h igy alakult, vedd ezt tanulopenznek es legfokepp ne parazz ra a fizetes temara. Lesznek meg nok akik termeszetesnek veszik hogy feleztek vagy nem lesz semmi kulonos az elso randin. De ne csinalj belole ugyet es ne fixald le elore h akkor te fizeted a reszed. Ha a masik megkerdezi h akkor milyen etterem akkor mondd meg hogy te elso randira nem szoktal etterembe menni inkabb egy setara meg egy teara gondoltal elso korben h megismerjetek egymast, igy is benne lenne-e. Normalisabbja ezen nem akad ki.
2020. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
#38 -as köszönöm. :-)
2020. jan. 6. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!