Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írhat ilyen keveset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írhat ilyen keveset?

Figyelt kérdés

Egy hónapja randizok egy sráccal. Eleinte háromszor is találkoztunk egy héten, a mostani helyzet miatt viszont már egy hete nem találkoztunk. Általában naponta egy-két üzenetet váltunk. A randik alkalmával mindig figyelmesen.

Igazság szerint nem vágyom arra, hogy egész nap nekem pötyögjön, csak azokkal, akikkel előtte randiztam, sokat beszélgettünk két randi között is, így furcsa, hogy ilyen keveset ír. Egyszerűen ő ilyen lehet vagy annyira nem érdeklem?



2020. márc. 24. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdekled igazán!
2020. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem annyira nincs oda érted.
2020. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokszor kamu duma ez a “nem szeretek írásban kommunikálni”. Ha valaki tényleg nagyon érdekel, akkor megerőltetem magam, hiszen tudni akarok róla minél többet. Illetve attól is félnék, hogy elidegenedik tőlem, esetleg talál valakit, aki sokkal több időt szán a kommunikációra.


Mindenképp mondd el neki, hogy ez zavar téged, és kérdezd meg az okát. Nem leszel gáz. Te több kommunikációt igényelsz, ezzel nincs gond.

Ha igazán érdekled, képesek lesztek megoldani a problémát.

2020. márc. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!