Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már "problémamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mostanában ismét ismerkedésbe kezdtem. Élőben nekem ez nem megy, mindig csak neten volt sikerem. Az utóbbi pár napban több nővel is volt rövidre zárult ismerkedésem. Volt, aki teljesen jelentéktelen dolgon sértődött végig (tényleg, el sem hinnétek), volt akinek meg meggyőződése volt, hogy biztos átverem, korábban már ismerkedtünk, amit teljes meggyőződéssel vágott a fejemhez, közben egy szó sem volt igaz belőle. Én meg csak bámulok értetlenül a monitorra és vakarom a fejem... "Ezekkel meg mi a f!sz van?"


Van valakinek jó tapasztalata is azért? Mostanában folyton ilyenekbe botlok, pedig nem a buta plácacicákkal ismerkedek, épp ellenkezőleg.



2020. ápr. 1. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
70%
akkor nagyon remélem hogy odáig jutnak, hogy már csak az egojuk fogja megb*zni őket, mert egy pasinak sem fognak kelleni. Sajnos tévedek de bár így lenne.. szórakozzanak az anyjukkal
2020. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
69%

Te voltál a hibás!

- gyors voltál -> túl nyomulós vagy

- lassu voltál -> toketlen vagy, húzod az időmet

- túl keveset írsz

- túl sokat írsz

- szoba hozod a szexet: csak az kell neked

- nem hozod szoba a szexet: úgyis csak az kell neked


Valamelyik hibát biztosan elkövetted a felsoroltak közül.

Ha egyiket sem, akkor bocs, nem egymást keressük.

2020. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

#12 Elég női logikás felvetésnek hangzik, de szerintem csak rossz helyre nyúltam a társkeresős biliben :D


A vicces, hogy tök korrekt voltam és őszinte. Ha dugni akarnék, sokkal könnyebb lenne partnert találni. De nem, én komolyat keresek. Evvan.

2020. ápr. 1. 18:03
 14/65 anonim ***** válasza:
71%

13# Gondolom lejött a "poén"...


Ja igen, a jófiú lemaradt:



- komolyat akarsz? Jófiúk kiméljenek!

2020. ápr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Nem huszonéves kislányokkal ismerkedtem ráadásul... ott ez már nem jellemző.
2020. ápr. 1. 18:05
 16/65 anonim ***** válasza:
33%
Már a nők se komolyat keresnek,csak szexet.Lehet pont foglaltakba botlottál bele,akik erről mélyen hallgattak.
2020. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
19%

Talán van kivétel is. Én hamar föladtam. :D

A magyar nők elvannak szállva maguktól. Persze az emberre rájön a kangörcs és ha kell még a fát is megdugnánk, ha nem lenne nő. A nők ezzel szemben nem ilyenek. Persze megvakarják maguknak ha viszket, de kihasználják, hogy a férfinek nagyobbak az igényeik szexuális téren, ezért válogathatnak.

Tulajdonképpen 1-2 kompromisszummal, mondjuk kapafogú lenne, de jó fara és egy luk amit betömhetünk aztán már boldogok lennénk etéren. Namármost az a kapafogú is azthiszi magáról ezáltal, hogy jó nő. :D

Ti is adjátok magasra a lécet. Csináljátok azt, mint a nők. Ha 6os vagy akkor nézzél ki egy 8ast, de ne alább.

2020. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
Nem voltak efféle gondjaim szerencsére és pontozgatni se szoktam. Csak kifogtam lökötteket.
2020. ápr. 1. 18:13
 19/65 anonim ***** válasza:
85%

Én nőként ugyanezt kérdeztem. Aztán az elmúlt két évben már csak külföldiekkel ismerkedem, és lám, megoldódott minden társkeresési problémám.

Szóval itt van a megoldás. Nektek elegetek van belőlünk, nekünk meg elegünk van belőletek. Randizzon hát mindenki külföldivel! 😀


Komolyra fordítva a szót, el kell, hogy keserítselek, minden egyes embernek van valami kettyója függetlenül attól, hogy mit hord a lába között. Ha továbbra is tökéletes embert keresel, akkor még nagyon sokszor fogsz csalódni.Benned talán nincs hiba? Szerintem fejleszd az önismereted és az önkritikád. Én is ezt tettem, sokat segít minden emberi kapcsolat terén. Így a párkapcsolatok terén is. Szép napot!

2020. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
16%

Mi nem értjük a női logikát. Az egy külön műfaj! A kérdést a nőknek tedd fel legközelebb, hogy miért csököttagyúak. :D

Talán a túl sok barbi? a hercegnős mesék? rtl klub? Valóságshowk?

2020. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!