Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már "problémamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mostanában ismét ismerkedésbe kezdtem. Élőben nekem ez nem megy, mindig csak neten volt sikerem. Az utóbbi pár napban több nővel is volt rövidre zárult ismerkedésem. Volt, aki teljesen jelentéktelen dolgon sértődött végig (tényleg, el sem hinnétek), volt akinek meg meggyőződése volt, hogy biztos átverem, korábban már ismerkedtünk, amit teljes meggyőződéssel vágott a fejemhez, közben egy szó sem volt igaz belőle. Én meg csak bámulok értetlenül a monitorra és vakarom a fejem... "Ezekkel meg mi a f!sz van?"


Van valakinek jó tapasztalata is azért? Mostanában folyton ilyenekbe botlok, pedig nem a buta plácacicákkal ismerkedek, épp ellenkezőleg.



2020. ápr. 1. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
51%
"Használod a nőt ürítésre" kivételek mindig vannak! de tuti hogy vica-versa :) szerinted ti átlagban nem használjátok ki a férfiakat? előnyben vagytok a társadalmi elvárások miatt, hülyék vagytok nem kihasználni a lehetőséget
2020. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
69%

Hiába pontoztatok le nullára. Amikor leírom, hogy a legtöbb komoly kapcsolatot akaró férfi azért ilyen, mert nem tud csajozni, akkor egyfelől egy valós, társkeresős tapasztalatot írok le. Másfelől ti magatok írtátok korábban, hogy leadjátok az igényeket, mert nem jut stb.


Innen is ismerkedtem már, őszintén elmondta, hogy nem lennék az esete normális esetben, de évek óta nem volt nővel....és most végre van csaja, de jó. És csodálkozott hogy rövid úton kiléptem. Nem értette, nekem miért nem lenne jó egy kapcsolat kölcsönös szerelem nélkül, hiszen "ez van, ilyen az élet". Hát nem, nem ilyen az élet. Egy szép nőt biztosan ostromolnak olyan férfiak akik valóban hozzá vonzódnak, de egy átlagos nővel "beérik". Érdekes, ha egy pasi írja ezt le, azt felpontozzátok, ha egy nő, azt meg le, nullára. Mondhatnám, hogy kettős mérce, de nem mondom, mert az utána lévő kommentekből azt láttam, páran fel sem fogtátok, hogy mit írtam.

2020. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
50%

az a baj hogy te sem fogod fel. Mindig vannak kivételek, de mi a többségről beszélünk. Te már emberből leszűröd ezeket a hülyeségeket. Hogy mi az általános? az általános az, hogy előnyben vagytok a párkereséssel és a szexszel kapcsolatban, hatalmas előnyben. Többször is leírtuk már, hogy az elvárás az, hogy a férfi kezdeményez, és ha a férfi kezdeményez, akkor a nőnek jut egy igen vagy egy nem (nekem ne mondd, hogy a nők dolga nehezebb ilyen esetben)

Te pedig valszeg kifogtál pár hülyét itt, meg a társkeresőn és ebből vonsz le következtetést több millió férfiről. Tapsvihar

2020. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
92%

#52: Akkor megmutatnám neked milyen nehézségei vannak egy átlag nőnek párkapcsolatot találni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Hűha, választania kell két jelentkező közül. Remélem nem izzadt meg túlságosan közben.


"Velem ne "érje be" senki se párkapcsolatra, se szexre."

Ezt írtad az előző kommentedben is, de mostmár...

"hogy nem lennék az esete normális esetben"

... Szinte biztos vagyok benne, hogy átlag alatti vagy, és ezért van az, hogy veled csak "beérnék".


Csak azért mert hozzád képtelenek vonzódni a férfiak, nem biztos, hogy másokhoz is képtelenek. És az, hogy te csak nálad magasabb kategóriájú pasikhoz vonzódsz szintén nem a mi hibánk.

2020. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
55%
hagyd, úgy sem fogja felfogni. Erre nevelték
2020. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
61%

54# Ezek az igazán nagy női dilemmák a társkeresésben: "Szőke sármos vagy barna szexi?"


Ez olyan, mint amikor a jóléti ember azon stresszel, hogy most szusit rendeljen vagy pizzát. Nem könnyű kérdések ezek, lássuk be! Nehéz az élet! :/

2020. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
57%

Ezek az igazán nagy női dilemmák a társkeresésben: "Szőke sármos vagy barna szexi?"


Vagy inkább sörhasú szexista, anyuka pici fia, sármos csak szexre hajtó pasi, három gyerekes elvált apa, romantikus alkoholista és még sorolhatnám.


Na, ebből látszik, hogy nem értitek. Nem tudjátok, miről szól egy párkapcsolat. Párkapcsolatot találni mindkét nemnek ugyanolyan nehéz. Az, hogy én könnyebben találok szex kapcsolatot, nekem nem előny, mert az meg nem kell. Ha nincs hús a boltban, te beéred tofuval? Ugye, hogy nem?


Értem, tehát ti leírjátok a ti tapasztalataitokat és az 100%, ha egy nő leírja, az meg beszűkült látókörű. Azon már csak csendesen mosolygok, hogy azt hiszitek, az összes férfira mondtam, amit mondtam. Én egy társekesős jelenségről beszélek. Persze, hogy vannak partiképes szingli fériak, de az életben nehéz velük össze találkozni, illetve ők is a jó nők után futnak.


Vicces, hogy a ti tapasztalatotok szent és sérthetetlen, a nőket leszóljátok, de azért kéne egy. Ha véletlenül leadjátok az igényt egy átlagos csajhoz, az essen hasra tőletek és nem értitek, mi a baj ezzel. Tudom, vannak normális férfiak, de az itt panaszkodó pasik nem azok. Különben nem írnának ilyen hülyeségeket.

2020. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
93%

[link]

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=zXOwTFe9H7Q

https://www.youtube.com/watch?v=SNXhfvDE1aQ

(Komment:"Lasseboss: That girl’s logic: If he likes bread, rate him 8") Szeressétek a kenyeret!

2020. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
59%

"Vagy inkább sörhasú szexista, anyuka pici fia, sármos csak szexre hajtó pasi, három gyerekes elvált apa, romantikus alkoholista és még sorolhatnám."


Mint már mondtam, nem a mi hibánk, ha rád csak és kizárólag ilyen pasik nyomulnak. Valószínűleg akkor nem vagy olyan jó nő mint amilyennek hiszed magad.


Amúgy linkelj már ilyen kérdést, ahol ez a dilemma áll fent. Mert én csak olyanokat látok amit linkeltem is, na meg a "hogyan hódítsam meg az 5 évvel idősebb extra sármos egyetemi tanárom", és hasonlók.


Amúgy igen, 58-as kommentjét is ajánlom figyelmedbe. Egyrészt mert mint már írtam valószínűleg te is jobbra értékeled magad mint ami, másrészt mert nehogy azt hidd, hogy a női felhozatal úgy általánosságban annyival jobb.

2020. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
70%
"Párkapcsolatot találni mindkét nemnek ugyanolyan nehéz. Az, hogy én könnyebben találok szex kapcsolatot, nekem nem előny, mert az meg nem kell." óóóh, ugyan már :D szerinted nem tudom milyen amikor valaki kivan éhezve a szexre? persze, te majd biztos dugás helyett magatokhoz nyúltok :D
2020. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!