Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már "problémamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mostanában ismét ismerkedésbe kezdtem. Élőben nekem ez nem megy, mindig csak neten volt sikerem. Az utóbbi pár napban több nővel is volt rövidre zárult ismerkedésem. Volt, aki teljesen jelentéktelen dolgon sértődött végig (tényleg, el sem hinnétek), volt akinek meg meggyőződése volt, hogy biztos átverem, korábban már ismerkedtünk, amit teljes meggyőződéssel vágott a fejemhez, közben egy szó sem volt igaz belőle. Én meg csak bámulok értetlenül a monitorra és vakarom a fejem... "Ezekkel meg mi a f!sz van?"


Van valakinek jó tapasztalata is azért? Mostanában folyton ilyenekbe botlok, pedig nem a buta plácacicákkal ismerkedek, épp ellenkezőleg.



2020. ápr. 1. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
93%

"Tulajdonképpen 1-2 kompromisszummal, mondjuk kapafogú lenne, de jó fara és egy luk amit betömhetünk aztán már boldogok lennénk etéren. Namármost az a kapafogú is azthiszi magáról ezáltal, hogy jó nő. :D"


Uraim, akkor mégis ki a felelős a kialakult helyzetért? Ha a férfiak jelentős része nem viselkedbe igénytelen ösztönylényként és nem d*gna meg bárkit, aki szembe jön vele, akkor nem tartanánk itt. Kereslet-kínálat.

2020. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
95%
Alapjában véve minden ember problémamentes. Az, hogy a kompatibilitás két félnél nem jön össze, az a humánum szoftveri közti különbözőségéből adódik.
2020. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:

Kedves #19!

El vagy tévedve ha azt hiszed, hogy a tökéleteset keresem! Koránt sem. Önkritikám is van. Olyannyira, hogy ismerkedéskor tökéletesen korrekt vagyok és nem rejtem véka alá a hibáim sem. Randiig sem akarok eljutni úgy, hogy nem derül ki előtte, hogy van-e köztünk valami összeférhetetlenség. Végülis ebben az értelemben kiderült, hogy furákat fogtam ki. Nyilván ez oda-vissza igaz. Én igyekszem felszínre hozni az összeférhetetlenségeket. Nagyon céltudatosan csinálom az egész ismerkedés témát.

2020. ápr. 1. 18:32
 24/65 anonim ***** válasza:
12%
21 nem értetted amit írtam. Amíg a 10es férfi beéri egy 4-5-6-7-8-9-10el, addig a legrondább nő is a 9-10et célozza be. Ha a külsőségeket nézzük, de ez csak egy dolog. A kérdező a személyiségre tért csak ki. A formulába belecsempésztem egykis küllemet is. Bocs aki magára veszi teljesen jogosan!
2020. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

Keves #21!


Nyugodtan kijelenthetem, hogy nem igaz minden férfire! :) Köszöntem.

2020. ápr. 1. 18:35
 26/65 anonim ***** válasza:
0%
#21: Erre már válaszoltam egyszer máshol, tessék: Azért van ennyi elkeseredett férfi aki szinte már bármit képes lenne megtenni egy nőért, mert sokaknak semmi sem jut. Hangsúlyozom, SEMMI. És ez a nők hipergámiája miatt van, szóval magatoknak köszönhetitek, hogy a férfiak az igényeiket már a nullához közeli szintre adták le.
2020. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
hát magadat meghazudtolhatod, de sajnos így működik. :/
2020. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
#24 Nekem megvan a véleményem egymás pontskálán való osztályozásáról mondjuk... inkább hagyjuk ezt, mert óriási ostobaság. Meghagyom a valóban felszínes embereknek. Ők szeretnek ezen élvezkedni és ezzel magyarázni mindent.
2020. ápr. 1. 18:36
 29/65 A kérdező kommentje:
Ja és azért volt idézőjelben a "problémamentes", mert a kettyós dolgokra gondoltam alatta, nem a hibátlanságra.
2020. ápr. 1. 18:38
 30/65 anonim ***** válasza:
89%

Tudom, hogy nem minden férfi ilyen, pontosan ezért fogalmaztam úgy, hogy "a férfiak jelentős része." Sajnos, úgy látom, hogy a többség ilyen, de szép számmal ismerek kivételt szerencsére. :))


Egyébként szerintem ez a pontozgatás értelmetlen. Nincs egy univerzális skála, aki nekem 7-es, másnak lehet, hogy 10-es. És minek éritek be olyannal, aki nem is tetszik igazán?? Szerintem ne panaszkodjatok, senki nem kényszerített titeket, hogy a béka segge alá tegyétek az igényeiteket. "Beérni." MÁr maga a szó is szörnyen hangzik. Én inkább vagyok egyedül, mint hogy csak beérjem valakivel. Az nem lenne tisztességes a másikkal szemben sem. Ő is megérdemli, hogy más számára a főnyeremény lehessen.

Egyébként ha nem követnétek a "semminél még a csúnya kapafogú is jobb" elvet, akkor a csúnya kapafogú sem gondolná azt, hogy neki (a ti szavaitokkal fogalmazva) 10-es jár. :)

Az pedig tévedés, hogy a nőknek alacsonyabb lenne a libidója vagy kevesebbek lennének a szexuális igényeik. :D

2020. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!