Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már "problémamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mostanában ismét ismerkedésbe kezdtem. Élőben nekem ez nem megy, mindig csak neten volt sikerem. Az utóbbi pár napban több nővel is volt rövidre zárult ismerkedésem. Volt, aki teljesen jelentéktelen dolgon sértődött végig (tényleg, el sem hinnétek), volt akinek meg meggyőződése volt, hogy biztos átverem, korábban már ismerkedtünk, amit teljes meggyőződéssel vágott a fejemhez, közben egy szó sem volt igaz belőle. Én meg csak bámulok értetlenül a monitorra és vakarom a fejem... "Ezekkel meg mi a f!sz van?"


Van valakinek jó tapasztalata is azért? Mostanában folyton ilyenekbe botlok, pedig nem a buta plácacicákkal ismerkedek, épp ellenkezőleg.



2020. ápr. 1. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjuk már a nők kamu dumáját, hogy ugyanolyan nehéz. A nőknek szexet IS, és párkapcsolatot IS könnyebb találniuk, mint egy férfinek. Már csak alapból amiatt is, hogy több lehetőségük van, nagyobb választékból meríthetnek.
2020. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
54%

Nőknek miért könnyebb?

Egy kevésbé szép nő, akár kevésbé intelligens is pluszba, ha szebb ruhát vesz fel, ízlésesen kisminkeli magát. Esetleg jobban kivágott pólót vesz fel, máris olyan helyzetben van, futnak utána a férfiak. Feltűnő lesz.

Akár online, ami a kérdés témája, hány jobbra húzást fognak kapni ? Rengeteget, sok opció, és ha, nem is mindegyik, de lesz köztük, akire nem mondana nemet.


Mi a helyzet férfi oldalon?

Frizura, ruha, arcszőrzet, amin tudunk változtatni. De nem sminkelünk, nem lesz kockahasunk vagy nem tudjuk a műveletlenséget egyik pillanatról a másikra kompenzálni egy mély dekoltázzsal. Egy kicsit csúnyácskább lány, egy jó sminkkel rengeteg tud magán dobni.


[Ez egy szélsőséges példa:

[link]



Nyilván a (jó) párkapcsolathoz nem elégséges a vonzó külső, de feltétele, hogy vonzódjunk a másik testéhez is. Nos ezt a feltételt könnyebben tudják abszolválni szerintem.

És NEM arról van szó, valaki vakolat sminket ken magára és társai, hanem kiemeli a szép tulajdonságait. A fenti példa nyilván már fake és illúzió, előbb-utóbb kiderül az igazság, nem leplezhető a valódi arc.



Visszatérve az eredeti kérdéshez:

"Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?"

Én nem nagyon, ritka kivételek vannak. De a valóságban is ugyan ilyen esetekkel találkozni, mint férfi, mint női oldalon. Aki online nehéz eset, az a valóságban is nagy eséllyel az.


Az már egy összetettebb kérdés, miért van ennyi lelki sérült ember.

2020. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
25%

+ egy megjegyzés:

Lehet itt azzal a klisével jönni, hogy a nőknek csak párkapcsolat kell, semmi szórakozgatás és lazább szexbe ne mennének bele.

Ugyan úgy van libidójuk a nőknek is, kívánják a férfiakat. Csak az az etika, ami sugároz a média, belénk nevelik, hogy nem illik, nem szabad ezt tudomásra hozni, beszélni róla a nőknek.


Akinek vannak közelebbi lány barátai, és szóba kerül a szex, őszintén elmondják kulturáltan, ugyan úgy vannak testi vágyaik, mint a férfiaknak.


Erre jó példa, a férfiak őszintén vállalják, hogy néha kicsapják, a nők titkolják és ciki, ha masztiznak általánosságban.

2020. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Nem titkolják a nők sem, poénkodnak is, már aki csinálja, mert nem mindenki, ahogy a férfiak sem mindenki, még a legjobb pasik sem. Sőt szerintem a legjobb pasik kevesebbet verik, mert úgyis tudják hogy sokan akarják őket, és ez lenyugtatóan hat. Ahogy ugyanez a nőkre is, lenyugtatóan hat ha tudják hogy sok mindenkinek tetszenek.
2020. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők inkább akkor csinálják ha béna a párjuk, és félbemaradnak a dolgok, nekem volt egy ilyen exem, ezen kívül akkoriban kíváncsi is voltam, még újdonság volt. De mikor egyedül voltam, nem jutott eszembe, és a mostani párom mellett sem.
2020. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!