Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztatok már "problémamen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "problémamentes" nővel társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mostanában ismét ismerkedésbe kezdtem. Élőben nekem ez nem megy, mindig csak neten volt sikerem. Az utóbbi pár napban több nővel is volt rövidre zárult ismerkedésem. Volt, aki teljesen jelentéktelen dolgon sértődött végig (tényleg, el sem hinnétek), volt akinek meg meggyőződése volt, hogy biztos átverem, korábban már ismerkedtünk, amit teljes meggyőződéssel vágott a fejemhez, közben egy szó sem volt igaz belőle. Én meg csak bámulok értetlenül a monitorra és vakarom a fejem... "Ezekkel meg mi a f!sz van?"


Van valakinek jó tapasztalata is azért? Mostanában folyton ilyenekbe botlok, pedig nem a buta plácacicákkal ismerkedek, épp ellenkezőleg.



2020. ápr. 1. 17:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, most látom, hogy szerinzed is hülyeség a pontozgatás. Ezt tök jó volt egy férfitől olvasni. :))
2020. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
15%

Pedig a skálázás egy működő dolog. Szerinted a szépségkirálynőt hogyan osztályozzák? Van egy zsűri és az összesített pontszámmal kerül ki a győztes.

De én sem skálázok, csak valahogy felpróbáltam vázolni a problémát.

- Épeszű ember nem vesz egy vadiúj audit, ha minimálbéres. Jobban tetszik így?

Amúgy megnézném mihez kezdenél egy "csúnyábbik" lánnyal, ha mondjuk oda kerülne a sor. A kapcsolatnak nem csak érzelmi alapon kell működőképesnek lennie, különben jönnének fel gykra tömegével a buta kérdéseid, hogy mitévő legyél, mert nem áll fel. Szóval ezt, hogy nem vagy felszínes hagyjuk már.. Itt be is fejeztem. Koronamentes napokat!

2020. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem ne panaszkodjatok, senki nem kényszerített titeket, hogy a béka segge alá tegyétek az igényeiteket."


Ez történik akkor, amikor a rengeteg elutasítás, barátzóna, csalódás miatt egyre lejjebb és lejjebb mennek az igényeid, és már annak is örülnél, ha legalább egy két szinttel alattad levő nő hozzád szólna (de jó eséllyel még ő se fog). Igenis a nők indítják el a dominót.

2020. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
81%

Szomorú, hogy ennyi megkeseredett férfi van, aki megoldás helyett elmerül az önsajnálatban.

Életreszóló lelkitársat találni nem könnyű, mindkét nem sokat csalódik.

Ne tévesszen meg senkit az, hogy a legtöbb nőnek bármikor jut valaki szexre. Ugyanis a legtöbb nő nem ezt keresi, és nem is tud ezzel mit kezdeni. Hiába adok neked 10 tábla csokit, ha te nem szereted csokit és inkább ennél gumicukrot. Egy párkapcsolat két emberen múlik.

2020. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
29%
Ja persze mert egy nő csak és kizárólag szexre kap ajánlatot. Egyáltalán nincs ott férfiak garmadája akik szívesen lennének vele párkapcsolatban. Hihető.
2020. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
33%
hiába nem keresed a párkapcsolatot nőként, a felállás az, hogy mindig a férfi kezdeményez. Nekem ne mondd hogy nem jönnek az ajánlatok. Mindössze annyi a dolgod hogy igent mondasz vagy nemet. A férfinak mi jut? a lekoptatás
2020. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
83%
Nektek felesleges bármit is mondani, ti kívülállóként úgyis jobban tudjátok, milyen nőnek lenni. :D Mindegy, jó egészséget mindenkinek! :)
2020. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
10%

Tudod hogy igazunk van, ezért visszavonulót fújsz.


Viszont kívánom neked is.

2020. ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
21%
de azért te azt hiszed hogy tudod milyen férfinak lenni mi? :D gőzöd sincsen a kihívásokról. amíg neked csak választgatni kell a fiúk közül, nekünk nem hullik az ölünkbe a párkapcsolat, jó lesz ha ezt feldolgozod ;)
2020. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
89%

Én egy szóval sem mondtam, hogy tudom, milyen férfinak lenni. Sehol nem írtam. Vicces, hogy abba köttök bele, amit nem is mondtam

Azért fújok visszavonulót, mert ez egy meddő beszélgetés. Ti nem akartok változtatni, csak gyűlölködni és sajnálni magatokat. Hát, csak tessék, egészségetekre.

Nehogy felfogjátok, hogy az egészséges(!), kiegyensúlyozott(!) kapcsolathoz igenis két ember szükséges. Az ilyen senkinek nem hullik az ölébe. Ez bizony kemény munka és idő. A pocsék, kirakatkaocsolatokat meg hagyjuk. Azokra ki irigy?? Kinek hiányzik egy olyan?

2020. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!