Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig én írok, megéri folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én írok, megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Tinderről ismertem meg ezt a lányt, 1 hónap beszélgetés után találkoztunk és jól sikerült a randi (szerintem). Aztán elég passzív lett, megkérdeztem tőle hogy akar-e még majd találkozni a vírus után, ezt látta és nem válaszolt (azt mondta elfelejtette hogy megnézte), majd a következő üzit is látta és csak fél nappal később válszolt, ezért nem írtam neki 5 napig, hogy ír-e. Nem írt, én ráírtam, azóta viszont általában gyorsan visszaír, nem próbál lerázni 1 szavas válaszokkal, küld hangüzenetet is. Naponta azon őrlődök, hogy nem érdeklem, vagy csak tesztelni próbál, vagy csak úgy gondolja, hogy a fiúnak kell írni? Mit gondoltok?


2020. ápr. 4. 23:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

Én hagynám, mert egyoldalú a helyzet. Ráadásul most megkaptad a választ is tőle, ő maga írta le hogy unatkozik. Ergó nem azért keresett mert érdekled, hanem mert arra van igénye hogy szórakoztasd valamivel.


Nagyon sok ilyen lánnyal fogsz találkozni, aki nem tudja feltalálni magát és éhes a figyelemre, mindegy milyen formában jön. Ezeket a helyzeteket fel kell ismerni és akkor nem pazarlod az időd feleslegesen.

2020. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

Már rég nem próbálkozok senkinél, mert sosem volt szerencsém. Nem tudom milyen érzés fontosnak lenni valakinek. Nekem már volt valaki fontos, akinek én nem voltam az.

Nem arról szól egy kapcsolat ma már a szemembe és ezt tapasztalom, hogy "tényleg szeretni akarják a másikat", hanem azt, hogy legyen egy hülye aki szórakoztatja az unalmas minden napokban és legyen minél jobb pasi, hogy feltudjon vágni a barátokat, barátnők előtt.

Aztán még e mellett kismillió egy pasi kell neki barátnak, akik még ezen felül szórakoztatják, és némelyik még unalmas minden napjain a pasija mellett ápolgatja őket.

Átlagos pasit meg már észre se vesznek, aki előnytelen külsejű.

2020. ápr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
22%
#12: respect. Jól leírtad. 👏
2020. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Élőben nem tetszettél neki külsőre. Szerintem jobb, ha hanyagolod.
2020. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Felejtős...
2020. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

1es es 3as valaszolo vagyok, most mar ertem h miert utalja ennyi ember a tindert, mert nem tudjatok hasznalni, nem azt mondtam h ne irjon mas lanyokkal, nem azt mondtam h tapadjon ra, nyilvan okosan kell csinalni, azt mondom h ne adja fel mint itt sokan.


A tinderen egyszerre mindenki sok csavoval es novel dumal ha kiszalsz mindig csak mert mondjuk nem ir vissza csak 1 naponta akkor csokkented az eslyed. Szerintem akkor kell abba hagyni egy chatelest ha egyertelmuen nem erdekel mar a csaj, vagy vissza se ir.

A kerdezonel meg nem ez a helyzet.

2020. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16: aha, csak ha mondjuk valaki folyton azt érzi, hogy a másik leszarja, sokadik esetről beszélek, szerinted majd motivált marad, illetve akar ő ezek után ismerkedni? Pont ez a gyökérség az emberektől, hogy egyszerre pofaznak felületesen 5 emberrel, ahelyett, hogy azt az egyet kivalasztanak, akivel a legjobbnak tűnik a kommunikáció és csak rá fókuszálnanak. Nem, ehelyett talonban van mindenki, és versenyeztetik egymást. Gusztustalan társadalom.
2020. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Már nem használja a Tindert, és instán se nőnek a követői. Viszont most megint elkezdte játszani, hogy későn válaszol, úgyhogy most én is ignorálom egy kicsit.


Én se nyomultam, napi 1-2 üzenetet írtam.

2020. ápr. 5. 11:51
 19/23 anonim ***** válasza:
17# ez sajnos a jatek resze, en se orulok h ilyen lett de vagy jataszol vagy kiszalsz es habar a regi fajta ismerkedes mar egyre inkabb nehezebb pont a tarskeresok ilyen merteku terjedese miatt ezert erdemesebb jatszani szerintem
2020. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szerencsétlen kérdező hogy kapaszkodik az utolsó szalmaszálba is :D ez már felejtős barátom
2020. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!