Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig én írok, megéri folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én írok, megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Tinderről ismertem meg ezt a lányt, 1 hónap beszélgetés után találkoztunk és jól sikerült a randi (szerintem). Aztán elég passzív lett, megkérdeztem tőle hogy akar-e még majd találkozni a vírus után, ezt látta és nem válaszolt (azt mondta elfelejtette hogy megnézte), majd a következő üzit is látta és csak fél nappal később válszolt, ezért nem írtam neki 5 napig, hogy ír-e. Nem írt, én ráírtam, azóta viszont általában gyorsan visszaír, nem próbál lerázni 1 szavas válaszokkal, küld hangüzenetet is. Naponta azon őrlődök, hogy nem érdeklem, vagy csak tesztelni próbál, vagy csak úgy gondolja, hogy a fiúnak kell írni? Mit gondoltok?


2020. ápr. 4. 23:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu. Elég nehéz bármit előre látni, az a baj. Én is írogatok, azonnal válaszol, de röviden. Rossz, hogy nem látod az arcát, nem lehet közös program, randi. Minek is elhivni, hiszen nem tudhatjuk, mikor lehet meginni egy kávét valahol. Meg így, hogy az ember tavasszal bezárva ücsörög, hajlamos minden emojit még inkább tulelemezni..
2020. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Lett +30 követője, szóval tuti megint tinderezik, ennyi volt :D
2020. ápr. 5. 20:00
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem kell szomorkodni kérdező, azért csinálja mert baromira unatkozik és imádja azt a figyelmet, amit a legtöbb férfi térden állva előad mint egy bohóc. Itt a járvány, karantén van, el kell fogadni hogy most nem alkalmas az idő az ismerkedésre, vagy legalábbis nem Tinderen (hacsak nem nincs szándékod komolyabb együttlétre). Eddig is komolytalan volt az a közeg, de most aztán főleg, hisz esélytelen hogy találkozzatok. Most még kevesebb esélyed van arra hogy olyan személyt találj aki nem unalomból aktív.
2020. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!