Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt vajon lehet féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon lehet féltékenység nélkül bírni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal aki 6 évvel fiatalabb, de eddig nálam idősebb palijai voltak. Vmiért az idős pasikra bukik. A fiatalokkal mondta hogy nem is járna. Viszont a barátai kb. csak fiúk. Ami nekem fura hogy simán eltölt egy fél napot kettesben is a haverjaival. Mennek erre arra. És rengeteget bulizik. Most ismerkedünk de belegondolva nem tudom hogy esne ha én otthon vagyok ő meg másfele barangol. Vagy hogy este összebújnék vele, de ő inkább elmegy bulizni. Mert én dolgozok, ő meg egyetemista. Szerintetek működhetne? Ne foglalkozzak vele?


28F


2020. máj. 27. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egy olyan 21 éves lánnyal ismerkedtem, aki olyan egyetemi szakra járt, ahol 1 lányra jutott 5 fiú. "Csicska"barátokat tartott, akik össze akartak jönni vele, de ő csak kihasználta őket, hogy legyen társasága, vagy legyen kitől elkérnie jegyzeteket, stb. Ezen kívül ő is fent volt hajnalokig és napközben aludt, cigizett, naponta energiaitalozott, heti párszor berúgott. Vizsgaidőszakban ecstasy-t vett be, hogy jobban tudjon tanulni (amiből semmi sem lett).


Csinos csaj volt és lefeküdtünk párszor, de kapcsolatra abszolút alkalmatlannak tűnt. Kérdező, engedd el a dolgot. Tudom, hogy jó csaj, hogy fiatal, de abszolút nem illetek össze ezzel a lánnyal és nem a kora miatt.

2020. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10: Maszkulin szexusod van?

Előbb vonzódsz szexuálisan, és sokakhoz, és csak néhányakhoz barátilag, érzelmileg, szellemileg?

A feminin szexus pont fordítva van.

Sokakkal programozik és csak néha és egész életében csak 1-2 emberrel szeretkezik.

2020. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És azt hogy hívják, amikor valakinek jó nagy baráti társasága, ismerősi köre van, szeret programokra járni, de mellette még viszonylag fehérmájú is, elég gyakran és könnyen összefekszik partnerekkel?
2020. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!