Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos ha egy 36 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha egy 36 éves férfi elvàrja a szexet első randin, miután 200 km-t utazott hozzàm?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk neten, most mióta kitűztük az első randi időpontját, folyamatosan a szexre terelődik a téma, hogy milyen lesz, milyen fehérneműt szeret, milyen pózokat stb. Olyan opció nem is volt nàla, hogy én esetleg nem fogom akarni. Ez tényleg természetes egy férfinél? Én állok hozzá naivan, hogy az első randit romantikusan gondoltam, nem egyből szexelősnek?
2020. okt. 5. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
11%

18:

Valójában pedig az élet úgy működik, hogy semmi sincs ingyen, mindenkit az önérdek vezérel, minden személyes interakció egy üzleti tranzakció, amivel mindenki szeretne jól járni.


Ez alól csak a saját gyerek a kivétel, csak vele szemben létezik önzetlenség.


Tetszik, vagy sem, a nőnek nem lehet elvárása az, hogy a semmiért 200 km-t utazzon egy férfi, ezért aztán a korrektség jegyében le kell tisztázni előre, hogy ki mit vár ettől, és kinek mi fér bele, közösen eldönteni előre, hogy mi lesz, és mi NEM lesz.

Akár egy üzleti megállapodásnál. Ha mindkét fél úgy érzi, hogy ezzel jól jár, akkor van biznisz, ha bármelyik félnek nem megfelelő, akkor nincs biznisz.


Így korrekt és igazságos az üzlet.


De az nem korrekt és nem igazságos biznisz, ha az egyik fél olyan dolgokat lebegtet be, akár csak implicite módon hallgatással, amit eszében sincs teljesíteni.


Ezért mondom: a kedves kérdező tisztázza le előre, hogy NEM lesz szex. Az egy korrekt dolog.

2020. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szerintem is csak szexpartnert keres, nem komoly kapcsolatot. De hogy azt nem talál közelebb, az már végképp nevetséges.

Vagy fizessen meg "szolgáltatót", és akkor sorolhatja az igényeit. De azt is talál 200 km-en belül, akárhol lakik az országban. Egy kétszemélyes éttermi ebéd árából szerintem a szolgáltatás ára is kijönne. :-)

2020. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
93%

"200 kilométer oda, 200 kilométer vissza, plusz még a randit is fizeti, ez így nagyon minimum 20 ezer forint, de inkább 25-30 rugó a reális, a rengeteg időről nem is beszélve, mert erre egy egész nap elmegy."


Ha forintosítja a pasi, akkor menjen kupiba, probléma megoldva.

2020. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
1%

23

"Egy kétszemélyes éttermi ebéd árából szerintem a szolgáltatás ára is kijönne"


Azért annál többe kerül.

Egy normális, színvonalas prosti elkér 50-60at is egy óráért, valahol itt kezdődnek az árak.

Cserébe persze nem nézegeti unottan az órát, az is belefér neki, ha 10 perccel tovább maradsz(vagy ő tovább marad, ha házhoz megy), és tényleg jó élményt kapsz.


Persze ha beleszámoljuk a majdnem egész napi utazgatással, meg a dugás előtti beszélgetéssel, sétálgatással, stb. elcseszett időt, akkor egyértelműen megéri.

2020. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
91%

20-as, te egy mekkora gyökér vagy:(((((

Amúgy fordítsuk meg: A pasi belehalna, ha kimaradna a dugás? (Hogy a szavaiddal éljek.)

2020. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
85%

"De ettől függetlenül női részről azt tartanám korrektnek, ha elmondaná előre, hogy ne számítson dugásra."


Úristen. Hogy lenne már korrekt? Maga az elvárás nem korrekt, hogy megbaszlak, mert kanos vagyok. Eszeteknél vagytok? Mert ezzel, hogy előre le kell szögezni, hogy nincs szex, tulajdonképpen azt mondjátok, hogy aki ezt nem mondja ki, ott lesz szex.


Ki mondja ilyenkor, hogy egyenlőség van? Amikor az egyiknek ki kell kötnie, hogy nem lesz a teste használva?

2020. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
29%

Úgy érti itt mindenki,hogy korrekt lenne szólni,hogy az illető mindig mondja,hogy szeretne szexelni majd stb. Erre nem mondani semmit vagy esetleg tenni alá a lovat nem korrekt.

A férfi arra számít,hogy lesz szex.Ezért lenne korrekt jelezni neki,hogy mire számítson és az alapján mérlegeljen.

Senki nem azt mondta,hogyha nincs előre megbeszélve akkor automatikusan szex lesz belőle.

2020. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
21%

Szexről beszélgettek. Felnőttek vagytok. Utazik 200-at.


NANÁ, HOGY DUGNI MEGY!


Ha nem akarod, mond meg neki előre, ne szívasd!

2020. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
23%

#27

Hát ha te így tekintesz a szexre, mint valami kegy, amit nagyvonalúan megengedsz a férfinak, hogy használja a tested, akkor jó sz-r életed lehet, normális nők ugyanúgy élvezni szokták a szexet :D


Egyébként meg miért ne lenne korrekt elvárás, hogy randizunk, és aztán dugunk?

Felnőtt emberekről beszélünk.


A harmadik dolog meg az, hogy egy üzleti ügyben nincs olyan, hogy korrekt meg nem korrekt elvárás.

Csak elvárás van. Mindkét részről. Ha mindkét fél maradéktalanul közölte az elvárásait, és ezt kölcsönösen, kényszer nélkül elfogadják mindketten, van üzlet, ha nem fogadják el, nincs üzlet.

Ha én el akarok adni egy doboz gyufát tízezer forintért - azaz nekem az az elvárásom, hogy ennyi pénzt kapok érte - azt nem lehet inkorrektnek minősíteni.

Ha valakinek megér ennyi pénzt az én doboz gyufám, és megegyezünk, hogy ez így mindkettőnknek megéri, akkor az egy korrekt üzlet.

Nincs átverés, mindkét fél egyetértett, mindenki azt kapta, amiben előre megállapodtak.


Jelen esetben a férfi elég világosan kifejezte, hogy dugni (is) akar.

Ebben semmi inkorrekt nincsen.

A nő meg eldöntheti, hogy neki ez így jó-e, vagy nem.

Csak ezt közölje előre, mielőtt odarángatja 200 km-ről.

2020. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
82%

"A férfi arra számít,hogy lesz szex."


Én meg arra, hogy nyerek a lottón. Nem mások felelősek azért, amit valaki megálmodik. MÉG AKKOR SEM számíthat szexre, ha a kérdező most megígéri neki, hogy lesz. Mert ha nincs kedve, nem kell szexelnie.

2020. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!