Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos ha egy 36 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha egy 36 éves férfi elvàrja a szexet első randin, miután 200 km-t utazott hozzàm?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk neten, most mióta kitűztük az első randi időpontját, folyamatosan a szexre terelődik a téma, hogy milyen lesz, milyen fehérneműt szeret, milyen pózokat stb. Olyan opció nem is volt nàla, hogy én esetleg nem fogom akarni. Ez tényleg természetes egy férfinél? Én állok hozzá naivan, hogy az első randit romantikusan gondoltam, nem egyből szexelősnek?
2020. okt. 5. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
100%

Az az inkorrekt, ha azt várod, hogy valaki, aki még soha nem találkozott veled majd megígéri, hogy lefekszik veled.

Közben simán lehet, hogy hányingert kap a szagodtól, taszítja a kisugárzásod, vagy rájön két személyes mondat után, hogy egy kretén vagy.

De azért sz.pjon már le, mert megígérte?

Ne haragudj, hol találkoztál te már ilyen nővel? Mert a való életben nem fogsz.

2020. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
98%

43-as.

Fordítsuk meg amit mondasz.

A pali gyakorlatilag kész tényeken közli, hogy amikor ő megérkezik 200 km-ről, akkor bizony ebben meg abban a fehérneműben várjam, mert azt szereti és ha lehet, akkor kutyapózban nyissak ajtót, mert neki már attól áll a pélója, hogy utazott 200 km-t.

Tehát neki mindegy, hogy akihez megérkezik, az nem fürdött 2 napja, mert szereti, ha büdös a pi**a, vagy mondjuk szőrös tokától bokáig, vagy esetleg van vmi fain fertőzése (nem rád értem kérdező, úgy általában értem) semmi nem számít, csak az , hogy ő kefélni akar és álljon rendelkezésére mert utazott és nehogy már kárba menjen az ideje...

A csóka nem egy köpedelem csak a nő, mert nem térdelve és kipeckelt szájjal várja ezt a megnyerő 'férfit'

Érted, miért mondom, hogy beteg dolog így indítani valamit?

2020. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon sokan eléggé kifacsarták ezt a kérdést és valami teljesen mást látnak bele az emberekbe.

Felnőtt emberekről van szó akik nem vadidegenek egymásnak.Egy ismerkedés elején az a normális ha a két fél megbeszéli egymással mit is vár a kapcsolattól.

Igen,inkorrekt ha valaki nem közli a másikkal,hogy ő nem szeretne az első találkozásnál szexelni.Főleg ha tudja,hogy a másik szeretne.


Mindenki tud mérlegelni,hogy neki belefér az elején a szex vagy sem.De ezt minden esetben közölni kell a partnerrel is.

2020. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben az ember NEM akar szexelni egy vadidegennel.

A kérdésre visszatérve szerintem az, aki számára ez elvárás (mert utazott, mert fizetett egy kávét, mert AKÁRMI), azzal nem azt kell tudatosítani, hogy nem lesz szex, hanem hogy nem lesz randi. És elküldeni neki pár fizetős szolgáltatás telefonszámát.


Aki alkalmi partnert keres, arra vannak olyan oldalak, nem csak fizetősek. Egy olyan esetben, ahol az ember normális kapcsolatot keres, ott ne neki kelljen már magyarázkodni!


Ennél visszafogottabban nem tudok fogalmazni, van, akinek nem is akarok.

2020. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
90%

"Igen,inkorrekt ha valaki nem közli a másikkal,hogy ő nem szeretne az első találkozásnál szexelni"


Az a hajó már rég elment, hogy korrektségről beszéljünk, amikor az valaki az első randin látatlanban szexet vár.


Én soha nem fogom ezt előre mondani, mert abszurd dolog ilyesmit elvárni, akiben a szex, mint kötelező első randis program szerepel, az magára vessen.

2020. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már azt az alacsony százalékos idiótát, azért sír itt, mert sose volt nője, meg nem is lesz és ez fáj neki.
2020. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
33%

45

Az egymást lehugyozós, sz-rós szex nem beteg dolog?

Dehogynem.

Ettől még, ha mindkét résztvevőnek jó, akkor hadd csinálják.

De itt nem erről van szó.


Hanem arról, hogy X résztvevő oldaláról van egy elvárás, amit előre közölt.

Y résztvevő meg ezt nem akarja teljesíteni.


És még ezzel sincs gond.


A gond az, ha Y résztvevő ezt nem közli előre, hogy nem akarja teljesíteni ezt az elvárást, tehát abban a hitben hagyja X résztvevőt, hogy nincs ellene kifogása.


Én tényleg nem tudom, b-sszameg, hogy miért nem lehet világosan beszélni, miért kell

jobbra-balra terelni.


Ha nekem egy nő azt mondja, hogy randizzunk, és utána menjünk fel hozzá dugni, akkor arra kétféle választ tudok adni.

a.) Oké, benne vagyok.

b.) Bocs, nem vagyok benne, nekem ez túl gyors.


Világosan közölte az elképzeléseit, én meg világos választ adok rá.

Aztán eldönti, hogy ennek fényében akar-e még randizni, vagy sem.


Komolyan nem fér a fejembe, hogy egy nő miért képtelen az a.) vagy b.) lehetőségek közül valamelyiket választani, és megmondani a leendő randipartnerének.

2020. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
18%
Marha egyszerű, mondd meg neki hogy nem lesz szex aztán kész. Vagy ha ennyire királykisasszony itt mindenki akkor emeljétek fel a seggeteket és utazzatok ti is 100km-t félútig. Jah hogy az már derogálna mert a férfi utazzon...
2020. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
58%
Ne beszélgess szexről olyannal, akivel még nem találkoztál és nem tudod, hogy akarsz-e vele szexelni majd egyáltalán, mert annak tényleg ígéret-szaga van. Szerintem most is mondhatod, amikor belelendülne, hogy bocsi, de te még nem tartasz itt és lelkizősebb kezdésre vágysz, előbb találkozzatok, aztán kiderül, hogy alakul. Ha ettől lekopik, akkor csak azt akarta. Ha kibírja, akkor esélyesebb, hogy az ágyon kívüli társaságod is érdekli és tud rád várni.
2020. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
25%

50-es.

Ebben teljesen igazad van.

Ha az egyik nem szégyenlős és azt mondja, hogy 'ezt szeretném' a másik fél mondjon rá valamit így nincs zsákbamacska.

2020. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!